
Hartoperatie verdediger Mazraoui van Manchester United
MANCHESTER (ANP/RTR) - Noussair Mazraoui heeft een hartoperatie ondergaan, melden bronnen bij zijn club Manchester United aan persbureau Reuters. Het zou gaan om een 'correctieve ingreep' nadat hij hartkloppingen had gekregen. Volgens diezelfde bronnen kan de Marokkaanse verdediger al weer snel aansluiten bij de selectie van trainer Erik ten Hag.
Oud-Ajacied Mazraoui viel afgelopen zondag in de rust van het duel in de Premier League met Aston Villa (0-0) uit. Hij meldde zich vervolgens af voor de twee interlands van Marokko tegen de Centraal-Afrikaanse Republiek in het kwalificatietoernooi voor de Afrika Cup.
De 26-jarige rechtsback is afgelopen zomer overgekomen van Bayern München en stond tot dusver in vrijwel alle wedstrijden van United in de basis.
Mazraoui had al eerder problemen met zijn hart. Hij stond begin 2023 als speler van Bayern München langere tijd aan de kant door een ontstoken hartzakje, vermoedelijk het gevolg van een coronabesmetting.
Meer uit Voetbal
THESSALONIKI (ANP) - Panathinaikos reist met een gelijkspel op zak af naar Rotterdam voor het duel met Feyenoord in de Europa League. De Griekse club verspeelde in de competitiewedstrijd tegen Aris in Thessaloniki een voorsprong en speelde met 1-1 gelijk.
36 minuten geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo-trainer Bas Sibum sprak na de thuisnederlaag van 7-0 tegen Feyenoord van een "nachtmerrie". Een deel van de supporters vroeg om het vertrek van de oud-speler van de club.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool lijkt het winnen verleerd. De ploeg van trainer Arne Slot leed tegen Manchester United de vierde nederlaag op rij (1-2). De kampioen verloor de afgelopen weken ook van Crystal Palace, Chelsea en Galatasaray in de Champions League.
1 uur geledenALMELO (ANP) - Trainer Robin van Persie van Feyenoord vindt het na de ruime zege op Heracles Almelo (0-7) belangrijk dat zijn spelers "hongerig en nederig" blijven. Dat vertelde hij tijdens een persconferentie in Almelo.
1 uur geledenALMELO (ANP) - Gonçalo Borges heeft zijn eerste doelpunt als speler van Feyenoord opgedragen aan zijn in september overleden oma. "Het is een lastige tijd geweest, voor mij en mijn familie. Deze is voor mijn oma", sprak de Portugese buitenspeler na de zege van 7-0 van de Rotterdammers bij Heracles Almelo tijdens een persconferentie.
2 uur geledenALMELO (ANP) - Feyenoord heeft zich een week voor de topper in de Eredivisie tegen PSV niet bovenmatig hoeven in te spannen. De Rotterdammers lieten hekkensluiter Heracles Almelo kansloos (0-7) en beginnen de ontmoeting met de regerend kampioen in De Kuip daardoor met een voorsprong van 3 punten.
2 uur geledenALMELO (ANP) - Koploper Feyenoord heeft in de Eredivisie een eenvoudige zege behaald op Heracles Almelo. De Rotterdammers wonnen in Overijssel met liefst 7-0 van de hekkensluiter.
2 uur geleden