Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hartman mist thuisduel van Feyenoord met FC Volendam

Hartman mist thuisduel van Feyenoord met FC Volendam

ROTTERDAM (ANP) - Quilindschy Hartman mist donderdag de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen FC Volendam in de Eredivisie. De linksback heeft een lichte hersenschudding overgehouden aan een botsing met Jordan Teze afgelopen zondag tijdens de thuiswedstrijd tegen PSV. Hartman speelde de eerste helft uit maar liet zich in de rust alsnog vervangen.

Trainer Arne Slot kan ook nog geen beroep doen op de geblesseerde Bart Nieuwkoop en Alireza Jahanbakhsh. Feyenoord staat tweede in de Eredivisie, met 10 punten minder dan koploper PSV. De club uit Eindhoven speelt donderdag een thuisduel met sc Heerenveen.

FC Volendam is de nummer voorlaatst van de Eredivisie. De club staat onder leiding van Michael Dingsdag in De Kuip. Hij vervangt Matthias Kohler, die vorige week zijn vertrek aankondigde na het ontslag van voorzitter Jan Smit en de andere bestuursleden.

Feyenoord en PSV komen donderdag al in actie omdat ze dan meer rust hebben in de aanloop naar de wedstrijden van volgende week tegen Celtic en Arsenal in de Champions League. Voor beide clubs staat er inmiddels niet heel veel meer op het spel. Feyenoord is al zeker van een derde eindklassering in de poule. PSV eindigt als tweede in de groep.

Meer uit Voetbal

PSG vergroot druk op Liverpool en Slot met eenvoudige zege in CL

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de druk op Liverpool en trainer Arne Slot vergroot in hun eerste ontmoeting in de kwartfinales van de Champions League. De titelverdediger was thuis oppermachtig en boekte een eenvoudige 2-0-zege tegen een matig Liverpool. De returnwedstrijd is volgende week dinsdag.

5 uur geleden
Eredivisiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC blijft geldig

ZEIST (ANP) - Het competitiebestuur heeft besloten om de wedstrijd in de Eredivisie tussen Go Ahead Eagles en NAC van 15 maart niet ongeldig te verklaren. Dat maakte de KNVB bekend op de eigen website. NAC Breda had een klacht ingediend na de 6-0-nederlaag vanwege het meespelen van Go Ahead-speler Dean James. Hij zou als international van Indonesië mogelijk het Nederlanderschap zijn verloren en zo geen werkvergunning hebben.

6 uur geleden
James en Margaret weer speelgerechtigd voor Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - Dean James en Richonell Margaret zijn per direct weer speelgerechtigd voor Go Ahead Eagles. Dat maakte de nummer 11 van de Eredivisie bekend op X. De twee spelers kwamen tijdens de laatste periode niet in actie vanwege de paspoortkwestie rond internationals van Suriname en Indonesië. James is international van Indonesië en Margaret speelt voor Suriname.

7 uur geleden
Vente weer speelgerechtigd bij sc Heerenveen na paspoortkwestie

HEERENVEEN (ANP) - Dylan Vente van sc Heerenveen is per direct weer speelgerechtigd en sluit donderdag weer aan bij de training. Dat maakte de club uit Friesland woensdag bekend op X. De aanvaller van Suriname werd door Heerenveen een week aan de kant gehouden vanwege de paspoortkwestie rond internationals van Suriname en Indonesië.

8 uur geleden
Ajax gaat samenwerken met Oostenrijkse voetbalclub LASK

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is een samenwerking aangegaan met de Oostenrijkse voetbalclub LASK uit Linz. De coöperatie is gericht op "het delen van voetbalinhoudelijke kennis, het optimaliseren van ontwikkeltrajecten voor spelers en het identificeren van talent", meldde Ajax op de eigen website.

11 uur geleden
AZ zonder Clasie naar uitduel met Sjachtar in Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ kan donderdag niet beschikken over Jordy Clasie voor de eerste wedstrijd tegen Sjachtar Donetsk uit Oekraïne in de Conference League. De middenvelder, die net is teruggekeerd na een blessure, volgt een aangepast programma en is achtergebleven in Alkmaar.

12 uur geleden
KNVB gaat PEC helpen met opsporen probleemsupporters IJsselderby

ZEIST (ANP) - De KNVB gaat PEC Zwolle helpen bij het identificeren van supporters die tijdens de zogenoemde IJsselderby van afgelopen zondag met verboden gezichtsbedekkende kleding en vuurwerk voor problemen zorgden. Dat bevestigt een woordvoerder van de KNVB.

16 uur geleden