Hartman mist thuisduel van Feyenoord met FC Volendam
ROTTERDAM (ANP) - Quilindschy Hartman mist donderdag de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen FC Volendam in de Eredivisie. De linksback heeft een lichte hersenschudding overgehouden aan een botsing met Jordan Teze afgelopen zondag tijdens de thuiswedstrijd tegen PSV. Hartman speelde de eerste helft uit maar liet zich in de rust alsnog vervangen.
Trainer Arne Slot kan ook nog geen beroep doen op de geblesseerde Bart Nieuwkoop en Alireza Jahanbakhsh. Feyenoord staat tweede in de Eredivisie, met 10 punten minder dan koploper PSV. De club uit Eindhoven speelt donderdag een thuisduel met sc Heerenveen.
FC Volendam is de nummer voorlaatst van de Eredivisie. De club staat onder leiding van Michael Dingsdag in De Kuip. Hij vervangt Matthias Kohler, die vorige week zijn vertrek aankondigde na het ontslag van voorzitter Jan Smit en de andere bestuursleden.
Feyenoord en PSV komen donderdag al in actie omdat ze dan meer rust hebben in de aanloop naar de wedstrijden van volgende week tegen Celtic en Arsenal in de Champions League. Voor beide clubs staat er inmiddels niet heel veel meer op het spel. Feyenoord is al zeker van een derde eindklassering in de poule. PSV eindigt als tweede in de groep.
Meer uit Voetbal
PORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.
19 minuten geledenARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.
3 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.
5 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer verdedigt zaterdag niet het doel van Bayern München tijdens de bekerfinale tegen VfB Stuttgart. De 40-jarige Duitser kampt met een blessure aan zijn linker kuit. Dat meldt zijn club een dag nadat bekend werd dat de doelman door bondscoach Julian Nagelsmann is opgenomen in de Duitse selectie voor het WK voetbal.
6 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Michael Carrick blijft langer coach van Manchester United. De 44-jarige Engelsman heeft een nieuw contract getekend bij de huidige nummer 3 van de Premier League dat hem tot 2028 aan de club verbindt.
6 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Hoofdtrainer Pep Guardiola (55) gaat na tien seizoenen weg bij Manchester City. Dat heeft de Engelse club bevestigd. De Spaanse coach werkte sinds 2016 bij City en veroverde twintig prijzen met de club. Het winnen van de Champions League in 2023 was zijn hoogtepunt.
6 uur geleden