Hartman mist thuisduel van Feyenoord met FC Volendam
ROTTERDAM (ANP) - Quilindschy Hartman mist donderdag de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen FC Volendam in de Eredivisie. De linksback heeft een lichte hersenschudding overgehouden aan een botsing met Jordan Teze afgelopen zondag tijdens de thuiswedstrijd tegen PSV. Hartman speelde de eerste helft uit maar liet zich in de rust alsnog vervangen.
Trainer Arne Slot kan ook nog geen beroep doen op de geblesseerde Bart Nieuwkoop en Alireza Jahanbakhsh. Feyenoord staat tweede in de Eredivisie, met 10 punten minder dan koploper PSV. De club uit Eindhoven speelt donderdag een thuisduel met sc Heerenveen.
FC Volendam is de nummer voorlaatst van de Eredivisie. De club staat onder leiding van Michael Dingsdag in De Kuip. Hij vervangt Matthias Kohler, die vorige week zijn vertrek aankondigde na het ontslag van voorzitter Jan Smit en de andere bestuursleden.
Feyenoord en PSV komen donderdag al in actie omdat ze dan meer rust hebben in de aanloop naar de wedstrijden van volgende week tegen Celtic en Arsenal in de Champions League. Voor beide clubs staat er inmiddels niet heel veel meer op het spel. Feyenoord is al zeker van een derde eindklassering in de poule. PSV eindigt als tweede in de groep.
Meer uit Voetbal
SYDNEY (ANP/RTR) - De wereldwijde spelersvakbond FIFPRO heeft zorgen geuit over de veiligheid van de Iraanse voetbalsters na hun uitschakeling in de Asia Cup. Op het Aziatisch voetbalkampioenschap verloor Iran zondag de derde en laatste groepswedstrijd, waardoor het toernooi in Australië voor hen voorbij is.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.
12 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de derde plaats weer in handen na een overtuigende thuiszege op FC Volendam: 3-0. De ploeg van trainer Dick Schreuder gaf de overwinning op PSV in de halve finales van de KNVB-beker een goed vervolg dankzij treffers van Noé Lebreton, Basar Önal en Sami Ouaissa. Het betekende de eerste zege voor de Nijmegenaren in vijf Eredivisieduels.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan "de komende periode" geen beroep doen op verdediger Sergiño Dest. Dat bevestigde de koploper van de Eredivisie in een medische update. De Amerikaanse international Dest viel zaterdag uit tijdens de gewonnen wedstrijd tegen AZ (2-1) met een bovenbeenblessure.
15 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft hoofdtrainer Fred Grim vervangen door de Spanjaard Oscar García, de coach van Jong Ajax. Dat meldt de Amsterdamse club in een persbericht.
16 uur geledenBREDA (ANP) - Feyenoord heeft zondag bij NAC Breda opnieuw puntenverlies geleden. Het elftal van coach Robin van Persie speelde in het Rat Verlegh Stadion met 3-3 gelijk. Feyenoord blijft tweede in de Eredivisie. NAC is de nummer 17.
16 uur geledenDEVENTER (ANP) - FC Twente is de nieuwe nummer 3 van de Eredivisie. Het elftal van coach John van den Brom won zondag met 4-1 bij Go Ahead Eagles. FC Twente, dat 44 punten uit 26 wedstrijden heeft, passeerde Ajax op de ranglijst. NEC, dat op zondagavond nog in actie komt tegen FC Volendam, kan de derde plaats mogelijk weer overnemen.
19 uur geleden