Hartman mist thuisduel van Feyenoord met FC Volendam
ROTTERDAM (ANP) - Quilindschy Hartman mist donderdag de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen FC Volendam in de Eredivisie. De linksback heeft een lichte hersenschudding overgehouden aan een botsing met Jordan Teze afgelopen zondag tijdens de thuiswedstrijd tegen PSV. Hartman speelde de eerste helft uit maar liet zich in de rust alsnog vervangen.
Trainer Arne Slot kan ook nog geen beroep doen op de geblesseerde Bart Nieuwkoop en Alireza Jahanbakhsh. Feyenoord staat tweede in de Eredivisie, met 10 punten minder dan koploper PSV. De club uit Eindhoven speelt donderdag een thuisduel met sc Heerenveen.
FC Volendam is de nummer voorlaatst van de Eredivisie. De club staat onder leiding van Michael Dingsdag in De Kuip. Hij vervangt Matthias Kohler, die vorige week zijn vertrek aankondigde na het ontslag van voorzitter Jan Smit en de andere bestuursleden.
Feyenoord en PSV komen donderdag al in actie omdat ze dan meer rust hebben in de aanloop naar de wedstrijden van volgende week tegen Celtic en Arsenal in de Champions League. Voor beide clubs staat er inmiddels niet heel veel meer op het spel. Feyenoord is al zeker van een derde eindklassering in de poule. PSV eindigt als tweede in de groep.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.
19 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.
22 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.
22 uur geledenUTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.
23 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.
23 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.
23 uur geleden