Hartman mist thuisduel van Feyenoord met FC Volendam
ROTTERDAM (ANP) - Quilindschy Hartman mist donderdag de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen FC Volendam in de Eredivisie. De linksback heeft een lichte hersenschudding overgehouden aan een botsing met Jordan Teze afgelopen zondag tijdens de thuiswedstrijd tegen PSV. Hartman speelde de eerste helft uit maar liet zich in de rust alsnog vervangen.
Trainer Arne Slot kan ook nog geen beroep doen op de geblesseerde Bart Nieuwkoop en Alireza Jahanbakhsh. Feyenoord staat tweede in de Eredivisie, met 10 punten minder dan koploper PSV. De club uit Eindhoven speelt donderdag een thuisduel met sc Heerenveen.
FC Volendam is de nummer voorlaatst van de Eredivisie. De club staat onder leiding van Michael Dingsdag in De Kuip. Hij vervangt Matthias Kohler, die vorige week zijn vertrek aankondigde na het ontslag van voorzitter Jan Smit en de andere bestuursleden.
Feyenoord en PSV komen donderdag al in actie omdat ze dan meer rust hebben in de aanloop naar de wedstrijden van volgende week tegen Celtic en Arsenal in de Champions League. Voor beide clubs staat er inmiddels niet heel veel meer op het spel. Feyenoord is al zeker van een derde eindklassering in de poule. PSV eindigt als tweede in de groep.
Meer uit Voetbal
SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).
1 uur geledenFLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
10 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
10 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
14 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
17 uur geleden