
Hartman maakt zich geen zorgen over Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Quilindschy Hartman maakt zich geen zorgen over Feyenoord. "Natuurlijk is er ruimte voor verbetering", zei de linksback na de nederlaag tegen PSV in de wedstrijd om de Johan Cruijff Schaal (1-0). "Maar het seizoen is nog lang en het is niet dat we zijn weggespeeld."
"Voor mijn gevoel staan we er nog steeds goed voor", zei Hartman. "Maar ik weet hoe het gaat. De afgelopen weken waren we volgens velen de grote favoriet. Maar nu we hebben verloren tegen een goed PSV denken mensen daar plotseling anders over. Wij kunnen ons nog verbeteren. Zo eerlijk moet je zijn. Onze trainer zei al dat de nummers 2 en 3 van het vorige seizoen revanche willen. Maar ik zie het wel goed komen met ons."
Hartman werd na ruim 70 minuten gewisseld. "Ik voelde een beetje kramp", vertelde hij. "Toen wilde de trainer geen risico meer met me nemen."
Meer uit Voetbal
BERN (ANP) - Spanje heeft Portugal op het Europees kampioenschap voetbal voor vrouwen kansloos gelaten. De regerend wereldkampioen was in Bern met 5-0 te sterk. Bij rust was het al 4-0.
7 uur geledenABUJA (ANP) - Oud-doelman Peter Rufai is op 61-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Nigeriaanse voetbalbond.
7 uur geledenSPIEZ (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal spelen zaterdag hun eerste EK-wedstrijd tegen Wales met rouwbanden door het overlijden van oud-international Rinus Israël. Er is geen minuut stilte, laat de KNVB weten.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Virgil van Dijk is zwaar aangeslagen na het plotselinge overlijden van zijn Portugese ploeggenoot Diogo Jota bij Liverpool. "Man, ik kan het niet geloven en ik wil het niet geloven. Ik ben er absoluut kapot van en vol ongeloof", schrijft de aanvoerder op Instagram.
7 uur geledenSION (ANP) - De Italiaanse voetbalsters zijn het Europees kampioenschap in Zwitserland met een overwinning begonnen. In Sion maakte Arianna Caruso tegen België kort voor rust het enige doelpunt: 1-0. De middenveldster nam de bal in het zestienmetergebied aan en schoot hard raak.
9 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool noemt het plotselinge overlijden van Diogo Jota een 'enorme schok'. De aanvaller van de Engelse landskampioen en Portugees international overleed door een verkeersongeval in Spanje samen met zijn jongere broer. "Wat te zeggen? Wat kan iemand zeggen op zo'n moment, wanneer de schok en de pijn zo ongelooflijk intens zijn? Ik wilde dat ik de woorden had, maar ik weet dat ik die niet heb", schrijft Slot in een verklaring op de website van de club.
10 uur geledenTHUN (ANP) - Andries Jonker heeft kort voor het EK overwogen te stoppen als bondscoach van Oranje. Dat zegt de 62-jarige Amsterdammer in de NOS Voetbal-podcast.
10 uur geleden