Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hartman in tranen na titel Feyenoord: dit is echt niet normaal

Hartman in tranen na titel Feyenoord: dit is echt niet normaal

ROTTERDAM (ANP) - Bij Quilindschy Hartman rolden de tranen over zijn wangen nadat Feyenoord zich had verzekerd van de landstitel. "Ik was heel de dag al emotioneel", zei de linksback vlak na de met 3-0 gewonnen kampioenswedstrijd tegen Go Ahead Eagles bij ESPN. "Kijk eens om je heen. Dit is echt niet normaal."

De 21-jarige Hartman komt uit de jeugd van Feyenoord en beleefde dit seizoen als linksback zijn doorbraak. "Voorheen zat ik daar boven in De Kuip, in Vak V. Alle jongens uit de jeugd zaten daar. Iedere zondag gingen we met de trein naar De Kuip om te kijken. Ik heb één kampioenschap meegemaakt in De Kuip, in 2017. En nu sta ik gewoon zelf hier als kampioen. Echt niet normaal."

Feyenoord veroverde de landstitel met heel wat spelers uit de eigen jeugd in de ploeg. "Met dit kampioenschap erbij kan ik wel een voorbeeld zijn voor jongens uit de jeugd die denken: de club heeft aankopen gedaan, ik krijg geen kans", aldus Hartman, die als linksback de concurrentiestrijd met twee zomeraankopen won. "Als je heel veel geeft en er veel voor doet, krijg je kansen. En als je die pakt, ga je er nooit meer uit."

Meer uit Voetbal

Van Persie vindt rode kaart voor Hadj Moussa onterecht

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond de rode kaart die zijn aanvaller Anis Hadj Moussa in de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen (1-0) kreeg niet terecht. Dat zei hij na afloop in een interview met ESPN.

4 uur geleden
Feyenoord blijft met kleine thuiszege op sc Heerenveen koploper

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft ook de vierde competitiewedstrijd van dit seizoen gewonnen. De Rotterdammers hadden in De Kuip aan een doelpunt van Anis Hadj Moussa genoeg om sc Heerenveen te verslaan: 1-0. Beide teams speelden een deel van de tweede helft met tien man na rode kaarten voor Hadj Moussa (57e minuut) en Hristiyan Petrov (72e minuut). De tweede helft telde veertien minuten blessuretijd, onder meer omdat het broekje van scheidsrechter Robin Hensgens stuk was en hij in de kleedkamer een nieuwe moest halen.

5 uur geleden
FC Twente speelt na vertrek Oosting gelijk tegen NAC

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft na het vertrek van trainer Joseph Oosting nog geen klinkend resultaat behaald. De Enschedese voetbalclub speelde zaterdagavond in de eigen Grolsch Veste met 2-2 gelijk tegen NAC Breda. FC Twente heeft 4 punten na vijf wedstrijden en staat op de veertiende plaats van de Eredivisie. NAC staat een plek lager.

5 uur geleden
Bosz geniet van spektakel, maar ziet weinig goed voetbal

NIJMEGEN (ANP) - Peter Bosz had even nodig om op adem te komen na de spectaculaire wedstrijd tussen NEC en PSV in de Eredivisie (3-5). "Ik ben nog niet helemaal bijgekomen", sprak de trainer van PSV met een lach voor de camera van ESPN.

6 uur geleden
Go Ahead Eagles behaalt tegen Volendam eerste competitiezege

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de eerste competitiezege van het seizoen behaald. Het elftal van Melvin Boel won in de Adelaarshorst met 3-0 van FC Volendam. Go Ahead Eagles heeft nu 6 punten uit vijf wedstrijden. FC Volendam blijft op 4 punten staan en is de ongeslagen status kwijt.

6 uur geleden
PSV'er Veerman: op tv is dit misschien leuk, op het veld niet

NIJMEGEN (ANP) - PSV'er Joey Veerman was blij dat de uitwedstrijd tegen NEC (3-5) er zaterdagavond op zat. "Ik snap dat dit op tv er erg leuk uitziet, maar in het veld is dat helemaal niet zo. Dit had niets met voetbal te maken", vertelde de middenvelder aan ESPN.

7 uur geleden
PSV in vermakelijk en spectaculair duel met 5-3 langs NEC

NIJMEGEN (ANP) - PSV heeft in een vermakelijk en spectaculair duel afgerekend met NEC. De regerend landskampioen zegevierde in Nijmegen met 5-3. Beide elftallen hadden nog veel vaker kunnen scoren.

7 uur geleden