Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hartman in tranen na titel Feyenoord: dit is echt niet normaal

Hartman in tranen na titel Feyenoord: dit is echt niet normaal

ROTTERDAM (ANP) - Bij Quilindschy Hartman rolden de tranen over zijn wangen nadat Feyenoord zich had verzekerd van de landstitel. "Ik was heel de dag al emotioneel", zei de linksback vlak na de met 3-0 gewonnen kampioenswedstrijd tegen Go Ahead Eagles bij ESPN. "Kijk eens om je heen. Dit is echt niet normaal."

De 21-jarige Hartman komt uit de jeugd van Feyenoord en beleefde dit seizoen als linksback zijn doorbraak. "Voorheen zat ik daar boven in De Kuip, in Vak V. Alle jongens uit de jeugd zaten daar. Iedere zondag gingen we met de trein naar De Kuip om te kijken. Ik heb één kampioenschap meegemaakt in De Kuip, in 2017. En nu sta ik gewoon zelf hier als kampioen. Echt niet normaal."

Feyenoord veroverde de landstitel met heel wat spelers uit de eigen jeugd in de ploeg. "Met dit kampioenschap erbij kan ik wel een voorbeeld zijn voor jongens uit de jeugd die denken: de club heeft aankopen gedaan, ik krijg geen kans", aldus Hartman, die als linksback de concurrentiestrijd met twee zomeraankopen won. "Als je heel veel geeft en er veel voor doet, krijg je kansen. En als je die pakt, ga je er nooit meer uit."

Meer uit Voetbal

Ajax verslaat Qarabag met veel andere spelers en is van 'nul' af

BAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).

1 uur geleden
Ajax pakt bij Qarabag eerste punten in Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.

1 uur geleden
Feyenoord-aanvoerder Steijn met blessure zes weken aan de kant

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.

2 uur geleden
Ajax-trainer Grim bestraft 'laatkomer' Bounida

BAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.

2 uur geleden
Ajax begint met tieners Steur, Mokio en Bouwman tegen Qarabag

BAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.

4 uur geleden
FC Utrecht ziet met Ohio nog een spits uitvallen

UTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.

5 uur geleden
Hänni bij RB Leipzig eerste vrouwelijke baas in de Bundesliga

LEIPZIG (ANP/DPA) - Tatjana Hänni is benoemd tot algemeen directeur bij de Duitse voetbalclub RB Leipzig. Ze is de eerste vrouw bij een Bundesliga-club die een dergelijke positie vervult. Hänni is de opvolgster van Oliver Mintzlaff, die drie jaar geleden vertrok. Sindsdien was de positie vacant.

11 uur geleden