Hartman in de basis bij Feyenoord tegen FC Utrecht
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot heeft voor Quilindschy Hartman gewoon een basisplaats in het duel met FC Utrecht. De verdediger moest bij Oranje wegens een blessure afhaken voor de duels met Schotland en Duitsland, maar is fit genoeg om te starten in de Kuip. Het duel tussen de nummers 2 en 8 in de Eredivisie begint om 14.30 uur.
Calvin Stengs zit op de bank. De Feyenoorder was op de weg terug van een knieblessure, maar kreeg vrijdag tijdens de training een tik op de enkel. Aanvaller Luka Ivanusec ontbreekt door een blessure. De voorhoede van de Rotterdammers bestaat uit Yankuba Minteh, Santiago Giménez en Igor Paixão.
Feyenoord kan de achterstand op koploper PSV verkleinen tot 7 punten. De Eindhovenaren verloren zaterdag bij NEC (3-1).
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP/AFP) - De Marokkaanse aanvaller Brahim Díaz is door het stof gegaan na het missen van een strafschop in de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. De aanvaller van Real Madrid had Marokko in blessuretijd naar de eerste titel in vijftig jaar kunnen schieten, maar de zege ging in de verlenging naar Senegal.
7 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de Engelse verdediger Marc Guéhi overgenomen van Crystal Palace. De international heeft bij de ploeg van trainer Pep Guardiola een contract getekend tot medio 2031.
49 minuten geledenRABAT (ANP) - De Marokkaanse voetbalbond heeft een klacht neergelegd bij de Afrikaanse voetbalfederatie CAF en wereldvoetbalbond FIFA om een straf af te dwingen voor Senegal naar aanleiding van de gebeurtenissen in de slotfase van de finale van de Afrika Cup. De bond kondigde in een verklaring de "juridische stappen" aan.
55 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim heeft dinsdag weer de beschikking over Youri Baas voor de uitwedstrijd in de Champions League tegen Villarreal. De 22-jarige verdediger miste de laatste twee wedstrijden van de Amsterdammers door een blessure.
2 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft zaterdag alsnog de beschikking over Ramiz Zerrouki voor het thuisduel met Excelsior. De rode kaart die de Algerijnse middenvelder zondag in de gewonnen wedstrijd bij Heracles Almelo kreeg, is geseponeerd. Dat meldt de club uit Enschede op X.
5 uur geledenRABAT (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond (CAF) heeft "het onacceptabele gedrag van enkele spelers en officials" tijdens de finale van de Afrika Cup tussen Senegal en gastland Marokko veroordeeld. Tijdens de eindstrijd in Rabat haalde de Senegalese bondscoach onder meer zijn team van het veld, omdat hij het niet eens was met een beslissing van de arbiter. Na de terugkeer op het veld won Senegal alsnog na een verlenging.
6 uur geledenSAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).
18 uur geleden