Harris doet handreiking naar Republikeinen
WASHINGTON (ANP/RTR) - De Democratische presidentskandidaat Kamala Harris heeft een handreiking gedaan naar de rivaliserende Republikeinen van Donald Trump. Mocht ze winnen bij de verkiezingen op 5 november, dan zal ze een Republikein opnemen in haar regering.
Harris sprak op een evenement in de Amerikaanse staat Arizona met Republikeinen die haar kandidatuur steunen en niet willen dat Trump wordt gekozen. De vicepresident onder Joe Biden beloofde ook dat er bij haar overwinning een raad van adviseurs komt van beide partijen, die feedback moeten gaan geven.
Harris zal op 23 oktober vragen van het publiek beantwoorden tijdens een speciale bijeenkomst die wordt georganiseerd door de Amerikaanse nieuwszender CNN. Volgens CNN is ook Trump uitgenodigd voor een zogenoemde town hall met kiezers, maar hij reageerde niet.
Volgens peilingen worden de verkiezingen een nek-aan-nekrace tussen Harris en Trump.
Meer uit Buitenland
ATLANTA (ANP/RTR) - Volgens Amerikaanse inlichtingen zijn er aanwijzingen dat China zich opmaakt om binnen enkele weken nieuwe luchtverdedigingssystemen aan Iran te leveren. Dat meldt CNN op basis van drie bronnen die op de hoogte zouden zijn van recente inlichtingenanalyses.
44 minuten geledenSAN DIEGO (ANP) - De vier astronauten van de Artemis II-ruimtemissie zijn overgebracht naar een Amerikaans marineschip, waar ze medisch onderzocht worden. Op beelden van NASA was te zien dat de vier zelf te voet het dek van het schip overstaken.
49 minuten geledenCHARLOTTESVILLE (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft de astronauten van de Artemis II-ruimtemissie gefeliciteerd in een bericht op Truth Social. Daarin zegt hij dat hij als president niet trotser had kunnen zijn.
4 uur geledenSAN DIEGO (ANP) - De vier astronauten van de Artemis II-missie zijn na tien dagen teruggekeerd van hun ruimtereis. Het Orion-ruimtevaartuig waarmee zij achter de maan vlogen, landde om 02.07 uur Nederlandse tijd voor de kust van de Californische stad San Diego in de Stille Oceaan.
5 uur geledenISLAMABAD (ANP/RTR) - Een Iraanse delegatie is geland in de Pakistaanse hoofdstad Islamabad, op de vooravond van vredesonderhandelingen met de Verenigde Staten. De landen houden het overleg op uitnodiging van bemiddelaar Pakistan.
9 uur geledenBEIROET (ANP/RTR/AFP) - Libanon meldt dat het dodental is opgelopen na de Israëlische aanvallen van woensdag. Het geweld heeft 357 mensen het leven gekost, aldus het ministerie van Gezondheid vrijdag. Het aantal gewonden ligt op 1223.
11 uur geledenWASHINGTON (ANP/AFP) - De Amerikaanse president Donald Trump vindt dat Iran geen sterke positie heeft in de aangekondigde onderhandelingen over een einde aan de oorlog die de VS met Israël eind februari tegen Iran begonnen.
11 uur geleden