Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Harden op dreef voor basketballers Brooklyn Nets

Harden op dreef voor basketballers Brooklyn Nets

NEW YORK (ANP) - De basketballers van Brooklyn Nets hebben in de Amerikaanse NBA duidelijk afgerekend met Detroit Pistons: 117-91. James Harden noteerde weer eens een triple-double met 18 punten, 12 assists en 10 rebounds. Kevin Durant kwam tot 23 punten, maar de vedette van de ploeg haalde niet het einde van de wedstrijd. De arbitrage stuurde hem uit het veld na een elleboogstoot in het gezicht van tegenstander Kelly Olynyk. Het was de vierde zege voor de Nets in dit seizoen.

Utah Jazz zette regerend kampioen Milwaukee Bucks opzij met 107-95. Donovan Mitchell was met 28 punten topschutter bij Jazz, dat zijn vijfde zege van het seizoen boekte en de koppositie inneemt in de westelijke divisie. De Griekse sterspeler Giannis Antetokounmpo noteerde 25 punten voor de Bucks, die dit seizoen pas drie keer wonnen in de NBA.

Meer uit Sport

Honkballers beginnen Honkbalweek Haarlem met overwinning

HAARLEM (ANP) - Nederland is de Honkbalweek Haarlem begonnen met een overwinning. In het Pim Mulierstadion werden de International Globetrotters, een verzameling van honkballers uit verschillende landen over de hele wereld, met 6-1 verslagen.

47 minuten geleden
Tennisster Muchová na hittepauze naar finale Bad Homburg

BAD HOMBURG (ANP) - De Tsjechische tennisster Karolína Muchová heeft zich vrijdag - na een hittepauze van anderhalf uur - geplaatst voor de finale van het grastoernooi van Bad Homburg. Ze was in twee sets te sterk voor de Roemeense Elena-Gabriela Ruse: 6-4 6-4. Tussen die sets zat de pauze in het stadje nabij Frankfurt.

8 uur geleden
Osaka bereikt eerste finale op gras op tennistoernooi Bad Homburg

BAD HOMBURG VOR DER HÖHE (ANP) - Tennisster Naomi Osaka heeft in Duitsland voor het eerst in haar carrière een finale van een grastoernooi bereikt. De viervoudig grandslamkampioene uit Japan was in de halve finale van het toernooi van Bad Homburg met 6-3 6-3 te sterk voor de Chinese Wang Xinyu.

12 uur geleden
Griekspoor treft Australiër Duckworth in eerste ronde Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor treft in de eerste ronde van Wimbledon de Australiër James Duckworth. Botic van de Zandschulp begint het grandslamtoernooi in Londen met een partij tegen de Amerikaan Aleksandar Kovacevic, terwijl Jesper de Jong tegen Rinky Hijikata uit Australië speelt. Dat is het resultaat van de loting op vrijdag.

15 uur geleden
Geen Tour de France voor klimmer Bilbao in afscheidsjaar

MANAMA (ANP) - De Spaanse wielrenner Pello Bilbao zal in zijn afscheidsjaar geen Tour de France rijden. De 36-jarige klimspecialist is niet op tijd hersteld van een virale infectie die hij opliep in de Tour Auvergne-Rhône-Alpes (voorheen het Critérium du Dauphiné). Dat meldde zijn ploeg Bahrain-Victorious op X.

1 dag geleden
Verstappen hoopt op betere Red Bull in 'thuisrace' Oostenrijk

SPIELBERG (ANP) - Max Verstappen is recordhouder met vier zeges in de Grote Prijs van Oostenrijk, maar een vijfde zege in zijn andere 'thuisrace' ligt niet voor de hand. De Red Bull van de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 presteert dit seizoen ondermaats vergeleken met de grote concurrenten Mercedes en Ferrari. De Nederlander hoopt dat zijn auto met een upgrade weer iets beter gaat presteren.

1 dag geleden
Hamilton onthult 'pijnlijke' nekblessure in begintijd bij Ferrari

SPIELBERG (ANP) - Lewis Hamilton heeft onthuld dat een nekblessure hem kwelde in zijn eerste weken bij Ferrari. "Ik crashte begin vorig jaar tijdens een van mijn eerste tests in de Ferrari heel hard tegen de muur. Een van mijn nekwervels raakte beschadigd en daarbij werd een zenuw geraakt", vertelde de zevenvoudig wereldkampioen aan de media op de persdag van de Formule 1 voorafgaand aan de Grote Prijs van Oostenrijk.

1 dag geleden