
Harden leidt Houston Rockets naar eerste seizoenszege NBA
NEW YORK (ANP) - James Harden heeft Houston Rockets naar de eerste zege van dit seizoen geleid in het Amerikaanse profbasketbal. De sterspeler maakte 33 punten in de NBA-wedstrijd tegen Sacramento Kings, die de Rockets wonnen met 122-119.
John Wall maakte zijn langverwachte debuut voor Houston Rockets. Hij speelde zelfs zijn eerste officiële wedstrijd sinds eind 2018. Wall was heel lang uitgeschakeld door een hielblessure en miste de eerste twee wedstrijden van dit seizoen omdat hij in contact was geweest met iemand die besmet was met het coronavirus.
Wall maakte een goede indruk en leverde met 22 punten en 9 assists bij aan de score. "Fantastisch dat we onze eerste winst binnen hebben. Het is mijn taak om James (Harden) zoveel mogelijk te helpen en het wat makkelijker te maken voor hem", zei de pointguard.
Harrison Barnes was topschutter bij Sacramento met 24 punten. Die ploeg leed zijn tweede nederlaag van het seizoen.
Philadelphia 76ers won al voor de vierde keer dit seizoen en bracht Orlando Magic de eerste nederlaag toe: 116-92. Joel Embiid en Seth Curry waren met ieder 21 punten de topscorers bij de 'Sixers', die vijftien keer scoorden van afstand met 3-punters. Indiana Pacers boekte ook zijn vierde zege van het seizoen door Cleveland Cavaliers met 119-99 te verslaan. Domantas Sabonis maakte 25 punten voor de Pacers, die met Phildelphia en Orlando de stand in de oostelijke divisie aanvoeren.
Meer uit Sport
HENGELO (ANP) - Elvis Afrifa heeft de 100 meter gewonnen bij de FBK Games in Hengelo. De 27-jarige sprinter was de beste in 10,25 seconden. Hij troefde daarmee Benjamin Richardson uit Zuid-Afrika (10,28) en Henrik Larsson uit Zweden (10,29) af. Taymir Burnet werd zevende in 10,37.
16 minuten geledenHENGELO (ANP) - Lieke Klaver is bij de FBK Games in Hengelo met 23,40 seconden als vierde geëindigd op de 200 meter. De 26-jarige atlete was daarmee de tweede Nederlandse. Minke Bisschops werd derde met 23,14. De zege ging naar Anavia Battle uit de Verenigde Staten in 22,75.
19 minuten geledenHENGELO (ANP) - Femke Bol heeft bij de FBK Games in Hengelo met een baanrecord van 52,51 seconden indruk gemaakt op de 400 meter horden. De 25-jarige wereldkampioene was een fractie langzamer dan bij haar eerste Diamond League-wedstrijd van het seizoen in Rabat, waar ze won in 52,46 seconden.
52 minuten geledenHENGELO (ANP) - Nadine Visser heeft bij de FBK Games in Hengelo de 100 meter horden gewonnen. De 30-jarige hordeloopster was met 12,59 sneller dan Marione Fourie uit Zuid-Afrika (12,60) en de Poolse Pia Skrzyszowska (12,77). Maayke Tjin-A-Lim werd vierde in 12,90.
53 minuten geledenHENGELO (ANP) - Jonas Phijffers heeft bij de FBK Games in Hengelo de 400 meter gewonnen. De 21-jarige atleet was de snelste in een persoonlijk record van 44,93. De Braziliaan Matheus Lima werd tweede in 45,21 en de Duitser Jean Paul Bredau derde in 45,78.
1 uur geledenISSOIRE (ANP) - Jonathan Milan heeft de tweede etappe in het Critérium du Dauphiné gewonnen. De Italiaan van Lidl-Trek was in de bijna 205 kilometer lange rit, van Prémilhat naar Issoire, overtuigend de snelste in de massasprint. De Brit Fred Wright werd tweede, voor Mathieu van der Poel. De Nederlander verdiende dankzij die klassering vier bonificatieseconden voor het algemeen klassement.
2 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - De hockeyers van Oranje hebben ook hun tweede Pro League-duel met India gewonnen. De ploeg van bondscoach Jeroen Delmee kwam voor eigen publiek in Amstelveen net als zaterdag terug van een achterstand: 3-2.
2 uur geleden