Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Harde supporterskern PSG eist aftreden clubleiding

Harde supporterskern PSG eist aftreden clubleiding

PARIJS (ANP) - De harde supporterskern van Paris Saint-Germain roept de leiding van de club op onmiddellijk af te treden. De teleurgestelde fans hebben vooral genoeg van voorzitter Nasser Al-Khelaïfi en technisch directeur Leonardo.

Ze willen hun onvrede zondag tijdens de thuiswedstrijd tegen Girondins de Bordeaux op een vreedzame manier uiten en hopen dat andere supporters zich bij hen aansluiten. "En we zullen doorgaan met onze acties totdat de gewenste veranderingen zijn doorgevoerd", dreigen ze.

Paris Saint-Germain is sinds 2011 in handen van eigenaren uit Qatar, die veel sterspelers naar de hoofdstad van Frankrijk haalden. Ondanks de vele investeringen slaagde de club er niet in de Champions League te winnen. Afgelopen woensdag ging het weer mis. Real Madrid bleek in de achtste finales met 3-1 te sterk, na een nipte nederlaag in Parijs (0-1).

"We weten wat we allemaal aan onze voorzitter Nasser Al-Khelaïfi te danken hebben", stelt de harde supporterskern van PSG. "Maar het is ons wel duidelijk dat hij niet de juiste man voor deze baan is. De situatie van onze club vereist een grote reorganisatie en een voorzitter die iedere dag aanwezig is."

Leonardo wordt verweten dat PSG dit seizoen niet sterker is geworden na de komst van Lionel Messi, Gianluigi Donnarumma, Sergio Ramos en Georginio Wijnaldum.

Meer uit Voetbal

Voetbalster Brugts wint tweede Champions League met FC Barcelona

OSLO (ANP) - Oranje-international Esmee Brugts heeft voor de tweede keer de Champions League gewonnen met de voetbalsters van FC Barcelona. De Catalaanse grootmacht was in de finale in Oslo met 4-0 te sterk voor de Franse topclub OL Lyonnes, waar Damaris Egurrola op de bank bleef. De Poolse Ewa Pajor, topscorer van het toernooi, maakte de eerste twee treffers. Salma Paralluelo scoorde in de slotfase nog twee keer.

1 uur geleden
Hull City promoveert naar Premier League na zege op Middlesbrough

LONDEN (ANP) - Hull City heeft op Wembley de finale van de play-offs om promotie naar de Premier League gewonnen van Middlesbrough: 1-0. Dat levert de nummer 6 van de Championship enkele honderden miljoenen euro's op aan televisiegelden en andere commerciële inkomsten die horen bij het uitkomen op het hoogste Engelse niveau.

1 uur geleden
Willem II promoveert na zege via strafschoppen op FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - Willem II is na een jaar terug in de Eredivisie. De ploeg van trainer John Stegeman won de finale van de play-offs om promotie/degradatie na strafschoppen van FC Volendam. De stand na verlenging was 2-1 voor de Tilburgers. FC Volendam, dat woensdag het eerste duel in Tilburg met 2-1 had gewonnen, degradeert daardoor na een jaar weer van het hoogste niveau.

1 uur geleden
De Jong toch in hoofdtoernooi Roland Garros na afmelding Fils

PARIJS (ANP) - Tennisser Jesper de Jong mag toch meedoen aan het hoofdtoernooi van Roland Garros. De 25-jarige Nederlander verloor eerder deze week in de laatste ronde van het kwalificatietoernooi, maar profiteert van de afmelding van Arthur Fils. De Jong treft in de eerste ronde de 41-jarige Zwitser Stan Wawrinka, die het toernooi in 2015 won.

4 uur geleden
Portugees Fernandes verkozen tot beste speler in Premier League

MANCHESTER (ANP/RTR) - Bruno Fernandes is zaterdag verkozen tot beste speler van de Premier League dit seizoen. De 31-jarige Portugese middenvelder leidde Manchester United met een record aan assists naar de derde plaats. De Engelse topclub, die het seizoen zondag afsluit bij Brighton & Hove Albion, kwalificeerde zich daarmee voor het hoofdtoernooi van de Champions League.

8 uur geleden
Eenhoorn nieuwe algemeen directeur Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Robert Eenhoorn is de nieuwe algemeen directeur van Feyenoord. De 58-jarige Rotterdammer volgt per 1 juli de naar Mexico vertrekkende Dennis te Kloese op.

8 uur geleden
FC Utrecht hoopt dat spits Min tegen Ajax weer beschikbaar is

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht hoopt zondag in de finale van de play-offs voor deelname aan Europees voetbal tegen Ajax weer te kunnen beschikken over David Min. De spits miste donderdag de ontmoeting met sc Heerenveen in de halve finale wegens een liesblessure.

9 uur geleden