Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Harde supporterskern PSG eist aftreden clubleiding

Harde supporterskern PSG eist aftreden clubleiding

PARIJS (ANP) - De harde supporterskern van Paris Saint-Germain roept de leiding van de club op onmiddellijk af te treden. De teleurgestelde fans hebben vooral genoeg van voorzitter Nasser Al-Khelaïfi en technisch directeur Leonardo.

Ze willen hun onvrede zondag tijdens de thuiswedstrijd tegen Girondins de Bordeaux op een vreedzame manier uiten en hopen dat andere supporters zich bij hen aansluiten. "En we zullen doorgaan met onze acties totdat de gewenste veranderingen zijn doorgevoerd", dreigen ze.

Paris Saint-Germain is sinds 2011 in handen van eigenaren uit Qatar, die veel sterspelers naar de hoofdstad van Frankrijk haalden. Ondanks de vele investeringen slaagde de club er niet in de Champions League te winnen. Afgelopen woensdag ging het weer mis. Real Madrid bleek in de achtste finales met 3-1 te sterk, na een nipte nederlaag in Parijs (0-1).

"We weten wat we allemaal aan onze voorzitter Nasser Al-Khelaïfi te danken hebben", stelt de harde supporterskern van PSG. "Maar het is ons wel duidelijk dat hij niet de juiste man voor deze baan is. De situatie van onze club vereist een grote reorganisatie en een voorzitter die iedere dag aanwezig is."

Leonardo wordt verweten dat PSG dit seizoen niet sterker is geworden na de komst van Lionel Messi, Gianluigi Donnarumma, Sergio Ramos en Georginio Wijnaldum.

Meer uit Voetbal

Feyenoord verhuurt verdediger Plug aan FC Dordrecht

ROTTERDAM (ANP) - Jan Plug verruilt Feyenoord op huurbasis voor FC Dordrecht, tot het eind van het seizoen. De 20-jarige verdediger krijgt daar volgens Feyenoord kans op meer speelminuten in het betaalde voetbal. Plug kwam dit seizoen vijf keer in actie in de Eredivisie, waarvan een keer als basisspeler. Ook maakte hij minuten in de Europa League.

1 uur geleden
Ajax maakt einde aan huurovereenkomst van McConnell

AMSTERDAM (ANP) - Ajax en James McConnell zijn definitief uit elkaar. In gezamenlijk overleg is besloten de huurovereenkomst van de speler met Liverpool stop te zetten. McConnell maakte sinds begin januari al geen deel meer uit van de selectie van Ajax.

1 uur geleden
Arbiter Nijhuis rest van het seizoen uitgeschakeld door blessure

ZEIST (ANP) - Voetbalscheidsrechter Bas Nijhuis komt de rest van het seizoen niet meer in actie vanwege de achillespeesblessure die hij afgelopen dinsdag opliep. "Dit seizoen dat kun je wel vergeten", zei Nijhuis maandag in de ochtendshow van radiozender 538.

3 uur geleden
Arsenal wint grootste geldprijs ooit in vrouwenvoetbal

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de allereerste FIFA Women's Champions Cup gewonnen en daarmee ongeveer 2 miljoen euro verdiend, de grootste geldprijs ooit in het vrouwenvoetbal. De winnaar van de Champions League versloeg in het Emirates Stadium van Londen de Braziliaanse club Corinthians met 3-2 na verlenging.

13 uur geleden
Geen winnaar bij duel tussen FC Volendam en Go Ahead Eagles

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam en Go Ahead Eagles hebben met 1-1 gelijkgespeeld. Beide clubs schoten weinig op met het behaalde punt. Go Ahead blijft veertiende met 22 punten, Volendam vijftiende met 18 punten.

15 uur geleden
NEC haalt IJslander Willumsson terug naar Eredivisie

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich zondag versterkt met twee spelers. De huidige nummer 3 van de Eredivisie maakte eerst de komst van de Noorse middenvelder Isak Hansen-Aarøen bekend en daarna die van de IJslandse middenvelder Willum Willumsson.

15 uur geleden
Anderlecht ontslaat trainer Hasi om slechte resultaten

BRUSSEL (ANP/Belga) - RSC Anderlecht heeft coach Besnik Hasi ontslagen. Dat gebeurde enkele uren nadat de club uit Brussel in Luik met 2-0 had verloren van Standard. Assistent-coach Edward Still wordt tijdelijk naar voren geschoven als vervanger, meldde de clubleiding.

15 uur geleden