Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Harde supporterskern PSG eist aftreden clubleiding

Harde supporterskern PSG eist aftreden clubleiding

PARIJS (ANP) - De harde supporterskern van Paris Saint-Germain roept de leiding van de club op onmiddellijk af te treden. De teleurgestelde fans hebben vooral genoeg van voorzitter Nasser Al-Khelaïfi en technisch directeur Leonardo.

Ze willen hun onvrede zondag tijdens de thuiswedstrijd tegen Girondins de Bordeaux op een vreedzame manier uiten en hopen dat andere supporters zich bij hen aansluiten. "En we zullen doorgaan met onze acties totdat de gewenste veranderingen zijn doorgevoerd", dreigen ze.

Paris Saint-Germain is sinds 2011 in handen van eigenaren uit Qatar, die veel sterspelers naar de hoofdstad van Frankrijk haalden. Ondanks de vele investeringen slaagde de club er niet in de Champions League te winnen. Afgelopen woensdag ging het weer mis. Real Madrid bleek in de achtste finales met 3-1 te sterk, na een nipte nederlaag in Parijs (0-1).

"We weten wat we allemaal aan onze voorzitter Nasser Al-Khelaïfi te danken hebben", stelt de harde supporterskern van PSG. "Maar het is ons wel duidelijk dat hij niet de juiste man voor deze baan is. De situatie van onze club vereist een grote reorganisatie en een voorzitter die iedere dag aanwezig is."

Leonardo wordt verweten dat PSG dit seizoen niet sterker is geworden na de komst van Lionel Messi, Gianluigi Donnarumma, Sergio Ramos en Georginio Wijnaldum.

Meer uit Voetbal

Van Persie ziet veel foute keuzes bij pijnlijk verlies Feyenoord

BOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.

4 uur geleden
Feyenoord geeft ruime voorsprong weg en verliest van FCSB

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.

7 uur geleden
Go Ahead Eagles verliest ook bij Lyon in Europa League

LYON (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor de derde keer op rij verloren in de Europa League. De ploeg van trainer Melvin Boel ging bij Olympique Lyon onderuit met 2-1.

7 uur geleden
Supportersvereniging hekelt 'buitensporige' ticketprijzen WK

LAUSANNE (ANP/Belga) - Supportersorganisatie Football Supporters Europe (FSE) klaagt over 'buitensporige' ticketprijzen voor het WK voetbal van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. FSE roept de FIFA op om onmiddellijk de ticketverkoop te stoppen, in overleg te treden met alle betrokken partijen en de prijsstructuur opnieuw te bekijken.

9 uur geleden
AZ boekt tegen FC Drita derde zege in Conference League

PRISTINA (ANP) - AZ heeft in de Conference League tegen FC Drita de derde overwinning geboekt. In Pristina in Kosovo wonnen de Alkmaarders met 3-0. De ploeg van trainer Maarten Martens is met 9 punten na vijf wedstrijden dicht bij een vervolg in de Europese clubcompetitie.

9 uur geleden
FC Utrecht verliest van Nottingham Forest in Europa League

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ook in de zesde speelronde in de Europa League niet kunnen winnen. Het elftal van trainer Ron Jans verloor thuis in de Galgenwaard met 1-2 van Nottingham Forest, de nummer 17 uit de Premier League.

9 uur geleden
Twee PSV'ers en Feyenoorder in selectie Marokko voor Afrika Cup

RABAT (ANP) - PSV'ers Ismael Saibari en Anass Salah-Eddine en Feyenoorder Oussama Targhalline zijn door bondscoach Walid Regragui geselecteerd voor het nationale elftal van Marokko voor de Afrika Cup. Dat betekent dat PSV en Feyenoord de spelers van half december tot en met mogelijk 18 januari missen.

14 uur geleden