Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Harde kern supporters PSG plant boycot wedstrijden

Harde kern supporters PSG plant boycot wedstrijden

PARIJS (ANP) - De harde supporterskern van Paris Saint-Germain is van plan voorlopig geen wedstrijden meer bij te wonen. De boycot is een reactie op het transferbeleid van de club en de interesse om het Stade de France te kopen, meldde de fanclub Collectif Ultras Paris.

"Recente gebeurtenissen en de aard van onze relatie met de directie doen ons geloven dat dit de beste en enige oplossing is om een gemeenschappelijke toekomst te behouden", valt te lezen in een brief van de ultra's.

Twee topaankopen zijn uit de gratie. De fans fluiten tegenwoordig de Argentijnse superster Lionel Messi en de Braziliaanse vedette Neymar herhaaldelijk uit. Messi werd onlangs beboet en geschorst omdat hij zonder toestemming een promotiebezoekje aan Saudi-Arabië had gebracht. De laatste dagen werd hij in verband gebracht met een overstap naar een club in dat land. Hij zou er 360 miljoen euro per jaar gaan verdienen.

Nieuw onderkomen

Fans protesteerden onlangs bij de woning van Neymar. Tot grote verontwaardiging van de club, die de veiligheidsmaatregelen rond de aanvaller heeft aangescherpt.

PSG heeft zijn zinnen gezet op de koop van het Stade de France, waar 81.000 toeschouwers in kunnen. De club speelt al bijna vijftig jaar in het Parc des Princes, dat een capaciteit heeft van 48.500 toeschouwers.

Meer uit Voetbal

Van Persie vindt rode kaart voor Hadj Moussa onterecht

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond de rode kaart die zijn aanvaller Anis Hadj Moussa in de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen (1-0) kreeg niet terecht. Dat zei hij na afloop in een interview met ESPN.

10 uur geleden
Feyenoord blijft met kleine thuiszege op sc Heerenveen koploper

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft ook de vierde competitiewedstrijd van dit seizoen gewonnen. De Rotterdammers hadden in De Kuip aan een doelpunt van Anis Hadj Moussa genoeg om sc Heerenveen te verslaan: 1-0. Beide teams speelden een deel van de tweede helft met tien man na rode kaarten voor Hadj Moussa (57e minuut) en Hristiyan Petrov (72e minuut). De tweede helft telde veertien minuten blessuretijd, onder meer omdat het broekje van scheidsrechter Robin Hensgens stuk was en hij in de kleedkamer een nieuwe moest halen.

10 uur geleden
FC Twente speelt na vertrek Oosting gelijk tegen NAC

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft na het vertrek van trainer Joseph Oosting nog geen klinkend resultaat behaald. De Enschedese voetbalclub speelde zaterdagavond in de eigen Grolsch Veste met 2-2 gelijk tegen NAC Breda. FC Twente heeft 4 punten na vijf wedstrijden en staat op de veertiende plaats van de Eredivisie. NAC staat een plek lager.

11 uur geleden
Bosz geniet van spektakel, maar ziet weinig goed voetbal

NIJMEGEN (ANP) - Peter Bosz had even nodig om op adem te komen na de spectaculaire wedstrijd tussen NEC en PSV in de Eredivisie (3-5). "Ik ben nog niet helemaal bijgekomen", sprak de trainer van PSV met een lach voor de camera van ESPN.

12 uur geleden
Go Ahead Eagles behaalt tegen Volendam eerste competitiezege

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de eerste competitiezege van het seizoen behaald. Het elftal van Melvin Boel won in de Adelaarshorst met 3-0 van FC Volendam. Go Ahead Eagles heeft nu 6 punten uit vijf wedstrijden. FC Volendam blijft op 4 punten staan en is de ongeslagen status kwijt.

12 uur geleden
PSV'er Veerman: op tv is dit misschien leuk, op het veld niet

NIJMEGEN (ANP) - PSV'er Joey Veerman was blij dat de uitwedstrijd tegen NEC (3-5) er zaterdagavond op zat. "Ik snap dat dit op tv er erg leuk uitziet, maar in het veld is dat helemaal niet zo. Dit had niets met voetbal te maken", vertelde de middenvelder aan ESPN.

12 uur geleden
PSV in vermakelijk en spectaculair duel met 5-3 langs NEC

NIJMEGEN (ANP) - PSV heeft in een vermakelijk en spectaculair duel afgerekend met NEC. De regerend landskampioen zegevierde in Nijmegen met 5-3. Beide elftallen hadden nog veel vaker kunnen scoren.

13 uur geleden