Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Harde kern Ajaxsupporters eist vertrek trainer Steijn

Harde kern Ajaxsupporters eist vertrek trainer Steijn

AMSTERDAM (ANP) - De harde kern van Ajaxfans doet een dringend beroep op trainer Maurice Steijn om op te stappen. "Maurice, hou de eer aan jezelf en ga!", melden de F-Side en AFCA Supportersclub in een gezamenlijk statement.

"We gaan liever zonder een trainer naar Brighton dan met jou", doelen de fans op de uitwedstrijd van donderdag in de Europa League. "Je hebt voldoende tijd gehad om met deze selectie betere resultaten te behalen. Op dit moment staan we 17e in de Eredivisie. Dat is Ajax-onwaardig. Zelfs met deze spelers, waarvan er veertien internationals zijn, hoor je niet op de 17e plek te staan."

Volgens de fans zijn er maar twee oplossingen. Of Steijn vertrekt zelf of de leiding van Ajax ontslaat hem. "Dus Maurice, hou de eer aan jezelf en ga! Onze steun heb je niet meer. Mocht Maurice niet zelf opstappen verzoeken wij de rvc en directie van Ajax om niet dezelfde fout te maken als vorig jaar en dus niet te lang te wachten met het nemen van een beslissing."

Eerdere oproepen

Het is de tweede keer dat de harde kern van Ajaxsupporters zich laat horen tijdens de aanhoudende crisis bij hun club. De F-Side drong eerder al aan op het vertrek van directeur voetbalzaken Sven Mislintat, voorzitter Pier Eringa van de raad van commissarissen, interim-directeur Jan van Halst, rvc-leden Annette Mosman en Georgette Schlick en Chief Sports Officer Maurits Hendriks.

Mislintat is ontslagen en Eringa stapte op na felle kritiek op zijn functioneren.

Meer uit Voetbal

Argentinië zonder Messi wint van Uruguay, WK-ticket bijna binnen

MONTEVIDEO (ANP) - Argentinië heeft zich met een krappe uitzege van 1-0 op Uruguay zo goed als zeker geplaatst voor het WK voetbal in 2026. De regerend wereldkampioen boekte zijn negende overwinning in de Zuid-Amerikaanse kwalificatie en leidt in de stand met 28 punten, 6 meer dan Ecuador.

27 minuten geleden
Eagles-aanvaller Antman schiet Finnen langs Malta

TA'QALI (ANP) - Voetballer Oliver Antman heeft Finland in de WK-kwalificatie de zege bezorgd tegen Malta. De 23-jarige aanvaller van Go Ahead Eagles maakte het enige doelpunt in de uitwedstrijd van Finland: 0-1.

9 uur geleden
Engeland wint eerste wedstrijd onder Tuchel van Albanië

LONDEN (ANP) - De Engelse voetballers hebben hun eerste wedstrijd onder de nieuwe bondscoach Thomas Tuchel gewonnen. Op Wembley won Engeland de WK-kwalificatiewedstrijd van Albanië met 2-0.

9 uur geleden
Jong Oranje wint ondanks rode kaarten oefenduel van Jong Italië

VENETIË (ANP) - Jong Oranje heeft de oefeninterland tegen Jong Italië gewonnen. In Venetië sloeg de ploeg in de extra tijd toe en won met 2-1.

11 uur geleden
Doelman Alisson mist duel Brazilië-Argentinië na hoofdblessure

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Doelman Alisson Becker mist de kwalificatiewedstrijd voor het WK voetbal tegen Argentinië van 26 maart. De doelman van Liverpool viel na een botsing met Davinson Sánchez in het duel met Colombia uit en keert terug naar Liverpool, meldt zijn club uit de Premier League.

12 uur geleden
Verdediger Cubarsí valt bij Spanje toch af voor duel met Oranje

VALENCIA (ANP) - Voetballer Pau Cubarsí kan zondag in Valencia niet meespelen met Spanje in de tweede kwartfinalewedstrijd van de Nations League tegen Nederland. De 18-jarige verdediger viel donderdag voor rust uit in de wedstrijd in Rotterdam die in 2-2 eindigde.

13 uur geleden
Club León uit Mexico uitgesloten van WK voor clubs

ZÜRICH (ANP/RTR) - Het Mexicaanse Club León mag niet meedoen aan het wereldkampioenschap voor clubs dat van 14 juni tot 13 juli in de VS op het programma staat. Volgens de FIFA voldoen de eigenaren van de Pachuca Group, die het eveneens Mexicaanse CF Pachuca in handen hebben, niet aan de vereiste criteria die bestaan om met meerdere clubs aan het WK mee te kunnen doen.

14 uur geleden