Haps ondanks breuk in hand inzetbaar bij Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Voetballer Ridgeciano Haps van Feyenoord heeft in de topper tegen PSV (1-1) een breuk in zijn rechterhand opgelopen. De 26-jarige linksback, die in Eindhoven als linksbuiten speelde, maakte wel gewoon de 90 minuten vol. Haps kan ondanks de breuk in zijn hand de komende weken ook gewoon blijven voetballen.
Onderzoek in het Erasmus-ziekenhuis bracht de schade aan het licht. Haps stond tegen PSV voor het eerst sinds 10 november weer eens in de basis bij Feyenoord. Door een blessure was hij wekenlang uitgeschakeld. Tijdens de afwezigheid van Haps greep Tyrell Malacia z'n kans als linksback.
De herstelde Haps krijgt nu van trainer Dick Advocaat de mogelijkheid om zich te laten zien als linksbuiten, omdat Luis Sinisterra een zware knieblessure heeft opgelopen en Sam Larsson vorige week vertrok naar China. Feyenoord ontvangt donderdag NAC Breda in de halve finales van het bekertoernooi.
Meer uit Voetbal
VOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Supporters die met gezichtsbedekkende kleding het stadion betreden, kunnen een landelijk stadionverbod van 9 maanden verwachten. Dat zegt een woordvoerder van de KNVB, nadat PEC-supporters zondag tijdens de IJsselderby tegen Go Ahead Eagles tegen de afspraken in gezichtsbedekking droegen en uiteindelijk door de ME uit het stadion moesten worden gehaald.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kijkt zondag in een eerste reactie met veel trots terug op de 27e landstitel. "Het is 5 april en normaal gesproken is de titelstrijd nu nog volop bezig. Dit jaar is dat compleet anders, want met 71 punten is PSV nu al niet meer te achterhalen voor de concurrentie. Het is een kampioenschap geworden van nooit eerder vertoonde soevereiniteit. Het laatste stukje van de puzzel viel vandaag op zijn plek", aldus de Eindhovenaren op hun clubwebsite.
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Heracles Almelo heeft voor de achtste keer op rij niet kunnen winnen in de Eredivisie en ziet de degradatiezorgen groter worden. In het Abe Lenstrastadion was sc Heerenveen met 4-1 te sterk.
2 uur geledenVOLENDAM (ANP) - PSV heeft de achterstand op Ajax wat betreft behaalde landstitels in de Eredivisie verkleind tot negen. De Eindhovenaren behaalden zondag zonder zelf te spelen hun 27e kampioenschap in Nederland en de derde op rij onder leiding van coach Peter Bosz.
2 uur geledenVOLENDAM (ANP) - PSV pakte zondag de zesde landstitel in de laatste achttien jaar.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - In de binnenstad van Eindhoven barst een feest los nadat PSV de landstitel heeft gewonnen. Dat is te zien op live camerabeelden van Omroep Brabant. In de uitgaansstraat Stratumseind zijn veel mensen op de been en hangt rode rook.
2 uur geleden