Haps ondanks breuk in hand inzetbaar bij Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Voetballer Ridgeciano Haps van Feyenoord heeft in de topper tegen PSV (1-1) een breuk in zijn rechterhand opgelopen. De 26-jarige linksback, die in Eindhoven als linksbuiten speelde, maakte wel gewoon de 90 minuten vol. Haps kan ondanks de breuk in zijn hand de komende weken ook gewoon blijven voetballen.
Onderzoek in het Erasmus-ziekenhuis bracht de schade aan het licht. Haps stond tegen PSV voor het eerst sinds 10 november weer eens in de basis bij Feyenoord. Door een blessure was hij wekenlang uitgeschakeld. Tijdens de afwezigheid van Haps greep Tyrell Malacia z'n kans als linksback.
De herstelde Haps krijgt nu van trainer Dick Advocaat de mogelijkheid om zich te laten zien als linksbuiten, omdat Luis Sinisterra een zware knieblessure heeft opgelopen en Sam Larsson vorige week vertrok naar China. Feyenoord ontvangt donderdag NAC Breda in de halve finales van het bekertoernooi.
Meer uit Voetbal
DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
31 minuten geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
58 minuten geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
2 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
2 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Bournemouth blijft in de race om een ticket voor Europees voetbal volgend seizoen. De club verstevigde met een uitzege op Fulham (0-1) de zesde positie in de Premier League.
3 uur geleden