Hansson leidt Heracles Almelo in Eredivisie langs PEC Zwolle
ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft tegen PEC Zwolle de derde seizoenszege geboekt. De ploeg van coach John Lammers won de strijd tussen de twee Overijsselse ploegen met 2-1 dankzij twee treffers van Emil Hansson.
Lennart Thy opende in de tweede helft de score voor de bezoekers uit Zwolle. Hansson maakte uit een strafschop de 1-1 en schoot in de 82e minuut de thuisploeg op voorsprong.
Heracles komt door de zege op 11 punten en staat daarmee zevende. PEC Zwolle staat met 7 punten elfde.
Trefzeker
PEC Zwolle miste aanvoerder Bram van Polen, die tijdens de warming-up voor de wedstrijd geblesseerd raakte. De Zwollenaren wonnen vorig seizoen twee keer van Heracles in de eerste divisie. Bij beide zeges was Thy trefzeker. De Duitser opende zondag na de rust de score voor PEC, nadat Heracles net een kans had gehad via Mohamed Sankoh. PEC was in de eerste helft kansrijk geweest via Odysseus Velanas en de thuisploeg een keer met Sankoh.
Heracles kreeg daarna een strafschop na een overtreding van Anselmo Mac Nulty op Bryan Limbombe. Hansson stuurde doelman Jasper Schendelaar naar de verkeerde hoek en scoorde. De Zweed was ongeveer een kwartier later nog eens trefzeker nadat hij de ruimte kreeg om aan te leggen voor een schot. Het is dit seizoen de derde keer dat Heracles wint na een eerdere achterstand.
Meer uit Voetbal
JEDDAH (ANP) - Real Madrid heeft zich geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup. Het elftal van trainer Xabi Alonso was in Jeddah in Saudi-Arabië met 2-1 te sterk voor Atlético Madrid.
6 uur geledenKOEWEIT-STAD (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor de vierde keer op rij de Franse Supercup gewonnen. Het elftal van trainer Luis Enrique speelde in Koeweit-Stad met 2-2 gelijk en won vervolgens de strafschoppenserie met 4-1.
7 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - Brazilië en Frankrijk spelen de komende interlandperiode in maart een minitoernooi in de Verenigde Staten, ter voorbereiding op het WK van drie maanden later. Kroatië en Colombia zijn de andere twee deelnemers aan de 'Road to 26'.
8 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo voegt naast spits Lequincio Zeefuik nog een speler aan de selectie toe. De huidige nummer 17 van de Eredivisie neemt de Zweed Erik Ahlstrand op huurbasis over van de Duitse Bundesligaclub St. Pauli. Heracles heeft een optie tot koop bedongen op de 24-jarige middenvelder.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur kan de komende drie maanden niet beschikken over Mohammed Kudus. Dat zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie, een dag na de 3-2-nederlaag tegen Bournemouth in de Premier League. Tottenham is na een goede competitiestart afgezakt naar de veertiende plaats op de ranglijst.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben zich versterkt met Janice Cayman. De 37-jarige Belgische recordinternational komt over van Leicester City. Cayman, die in de verdediging speelt, ondertekende een contract voor anderhalf jaar.
12 uur geledenLISSABON (ANP) - Coach José Mourinho van Benfica heeft zijn spelers verplicht de komende dagen op het trainingscomplex Seixal te verblijven. De Portugees nam dat besluit na de nederlaag van 3-1 tegen Braga in de halve finales van de Portugese League Cup.
13 uur geleden