Hansson leidt Heracles Almelo in Eredivisie langs PEC Zwolle
ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft tegen PEC Zwolle de derde seizoenszege geboekt. De ploeg van coach John Lammers won de strijd tussen de twee Overijsselse ploegen met 2-1 dankzij twee treffers van Emil Hansson.
Lennart Thy opende in de tweede helft de score voor de bezoekers uit Zwolle. Hansson maakte uit een strafschop de 1-1 en schoot in de 82e minuut de thuisploeg op voorsprong.
Heracles komt door de zege op 11 punten en staat daarmee zevende. PEC Zwolle staat met 7 punten elfde.
Trefzeker
PEC Zwolle miste aanvoerder Bram van Polen, die tijdens de warming-up voor de wedstrijd geblesseerd raakte. De Zwollenaren wonnen vorig seizoen twee keer van Heracles in de eerste divisie. Bij beide zeges was Thy trefzeker. De Duitser opende zondag na de rust de score voor PEC, nadat Heracles net een kans had gehad via Mohamed Sankoh. PEC was in de eerste helft kansrijk geweest via Odysseus Velanas en de thuisploeg een keer met Sankoh.
Heracles kreeg daarna een strafschop na een overtreding van Anselmo Mac Nulty op Bryan Limbombe. Hansson stuurde doelman Jasper Schendelaar naar de verkeerde hoek en scoorde. De Zweed was ongeveer een kwartier later nog eens trefzeker nadat hij de ruimte kreeg om aan te leggen voor een schot. Het is dit seizoen de derde keer dat Heracles wint na een eerdere achterstand.
Meer uit Voetbal
SAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
49 minuten geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
1 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.
11 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.
13 uur geledenMIAMI (ANP/RTR/DPA) - De voetballers van Iran kunnen gewoon meedoen aan het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat heeft de Amerikaanse president Donald Trump verzekerd aan Gianni Infantino, de baas van wereldvoetbalbond FIFA. "Vanavond heb ik Trump gesproken over de voorbereidingen voor het WK. De president herhaalde dat het Iraanse team welkom is. Ik dank hem oprecht voor zijn steun", meldde Infantino via sociale media.
13 uur geledenBERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.
23 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.
1 dag geleden