Handboogschutster Schloesser uitgeschakeld op Olympische Spelen
TOKIO (ANP) - Handboogschutster Gabriela Schloesser heeft haar succes in de gemengde landenwedstrijd op de Olympische Spelen geen vervolg kunnen geven in het individuele toernooi. De Nederlandse troef bij de vrouwen werd in de tweede ronde met duidelijke cijfers uitgeschakeld door de Française Lisa Barbelin: 6-0 (24-21 28-26 29-24).
Schloesser (27) had in de eerste ronde al een shoot-off nodig gehad om de Russin Svetlana Gomboejeva te verslaan. Het werd 6-5, omdat Schloesser de pijl in de 9 schoot en haar opponente in de 8. Op het winderige Yumenoshima Park was de geboren Mexicaanse, die is getrouwd met Limburger Mike Schloesser, kansloos tegen Barbelin. Schloesser wist alleen haar laatste pijl van het toernooi in de 10 te schieten. Daar stonden teveel afzwaaiers tegenover, onder meer twee keer een 5.
Schloesser veroverde zaterdag met Steve Wijler zilver in de gemengde landenwedstrijd. Wijler begint donderdag bij de mannen ook aan het individuele toernooi. Sjef van den Berg en Gijs Broeksma werden woensdag uitgeschakeld.
Meer uit Sport
SAN ANTONIO (ANP) - De basketballers van de New York Knicks hebben ook de tweede wedstrijd in de finale van de NBA gewonnen. Het team van coach Mike Brown was opnieuw te sterk voor de San Antonio Spurs: 104-105. Bij rust leidden de Knicks met iets groter verschil (52-56).
2 uur geledenBADHOEVEDORP (ANP) - Golfer Joost Luiten is na een mindere tweede ronde weggezakt op de KLM Open. De 40-jarige Bleiswijker ging vrijdag rond in 72 slagen op The International in Badhoevedorp, één slag boven het baangemiddelde. Daarmee staat hij voorlopig gedeeld 43e, al kon niet iedereen de tweede ronde vrijdag afmaken. Die wordt daardoor zaterdagochtend voltooid.
13 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - De Italiaan Matteo Arnaldi heeft zich afgemeld voor zijn halve finale op Roland Garros van vrijdagavond tegen landgenoot Flavio Cobolli. De 25-jarige tennisser, die als mondiale nummer 104 aan het toernooi begon, heeft last van een virus en heeft zich op het laatste moment teruggetrokken. Daardoor speelt Cobolli zondag de finale tegen de Duitser Alexander Zverev.
16 uur geledenMONACO (ANP) - Max Verstappen heeft de derde tijd gereden bij de tweede vrije training van de GP van Monaco. Net als in de eerste vrije training waren ook nu de twee Ferrari's sneller dan de 28-jarige Nederlander.
17 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich geplaatst voor de finale op Roland Garros. De Duitse nummer 3 van de wereld was in de halve finale in vier sets te sterk voor Jakub Menšík uit Tsjechië: 7-5 6-2 3-6 6-3.
17 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Mathieu van der Poel bereidt zich in de Ronde van Zwitserland voor op de Tour de France. De 31-jarige Nederlander maakt in de vijfdaagse rittenkoers, van 17 tot en met 21 juni, zijn rentree in het wielerpeloton na een afwezigheid van ruim twee maanden. Van der Poel reed op 12 april met Parijs-Roubaix zijn laatste wedstrijd.
18 uur geledenMONACO (ANP) - Max Verstappen heeft in de eerste vrije training van de GP van Monaco de derde tijd genoteerd. De 28-jarige Nederlander moest alleen de twee Ferrari's voor zich laten en gaf 0,513 seconden toe op de winnaar. Charles Leclerc reed op het stratencircuit in het prinsdom de snelste ronde (1.13,978) en bleef zijn teamgenoot Lewis Hamilton 0,226 seconden voor.
21 uur geleden