Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Handbalsters verliezen laatste oefenduel voor EK van Denemarken

Handbalsters verliezen laatste oefenduel voor EK van Denemarken

VIBORG (ANP) - De Nederlandse handbalsters hebben in Viborg hun laatste duel voor het EK verloren van Denemarken, met 32-30. Bij rust stond Oranje met 17-16 achter. Dione Housheer was topschutter bij Nederland met zeven treffers. Nederland leed zaterdag ook een nederlaag tegen olympisch kampioen Noorwegen. Op donderdag was er wel winst tegen Roemenië.

De drie wedstrijden maakten deel uit van de Golden League, een oefentoernooi waarin Denemarken, Noorwegen en Nederland samenwerken.

Bondscoach Henrik Signell speelde de wedstrijden met zijn selectie voor het EK in Oostenrijk, Hongarije en Zwitserland, dat voor Oranje op 29 november begint met een wedstrijd tegen IJsland. In de ploeg zijn veel jonge talenten opgenomen. Opvallende afwezigen zijn de gepasseerde Estavana Polman, Laura van der Heijden en Nikita van der Vliet. Kelly Dulfer heeft uit eigen beweging afgezegd.

Meer uit Sport

Spaanse tennisser Alcaraz eindigt jaar als nummer 1 van de wereld

TURIJN (ANP) - Carlos Alcaraz eindigt het jaar als nummer 1 van de wereld. De 22-jarige Spanjaard kan na het behalen van de halve eindstrijd bij de ATP Finals in Turijn niet meer worden achterhaald door zijn grote rivaal Jannik Sinner.

10 uur geleden
Oud-wielrenner Schleck wordt sportdirecteur vrouwenteam Lidl-Trek

LUXEMBURG (ANP/Belga) - Oud-wielrenner Fränk Schleck gaat bij Lidl-Trek aan de slag als sportdirecteur van het vrouwenteam.

15 uur geleden
Unieke documentaire over Johan Cruijff op jubileum sterfdag

AMSTERDAM (ANP) - Over Johan Cruijff, Nederlands beste voetballer, verschijnt komend voorjaar een nieuwe documentaire. Op 24 maart is het tien jaar geleden dat de voetballer overleed. Drie dagen daarvoor gaat de documentaire 'Cruijff' in première in de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam.

1 dag geleden
Zwaargewicht Anthony Joshua bokst in december tegen Jake Paul

MIAMI (ANP) - De Britse bokser Anthony Joshua en de Amerikaan Jake Paul ronden een deal af voor een zwaargewichtgevecht in Miami in december, meldt de Britse krant The Guardian. Netflix kondigt het gevecht maandag aan, aldus een bron met kennis van de onderhandelingen, volgens wie het gevecht op 19 of 26 december plaatsvindt.

1 dag geleden
Sinner naar halve finales in Turijn na zege op Zverev

TURIJN (ANP) - Titelverdediger Jannik Sinner heeft zich met een zege op Alexander Zverev geplaatst voor de halve finales van de ATP Finals. De Italiaanse tennisser moest voor eigen publiek in Turijn de Duitse nummer 3 van de wereld meerdere breakpoints toestaan, maar werkte die allemaal weg. Zelf sloeg de viervoudig grandslamkampioen op de juiste momenten toe: 6-4 6-3.

1 dag geleden
Kogelstootster Schilder Nederlandse atleet van het jaar

APELDOORN (ANP) - Kogelstootster Jessica Schilder is verkozen tot beste Nederlandse atleet van het jaar. De 26-jarige Volendamse werd vooral beloond voor haar wereldtitel in Tokio, waarmee ze de eerste Nederlandse wereldkampioene werd op het onderdeel. Schilder won de strijd van Femke Bol en para-kogelstootster Lara Baars, zo werd bekend tijdens een gala van de Atletiekunie in Apeldoorn.

1 dag geleden
Golfer Toorop derde Nederlander op Europese Tour

TARRAGONA (ANP) - Golfer Mike Toorop heeft een vaste speelkaart bemachtigd voor de Europese Tour. De Nederlander eindigde in het finaletoernooi van de kwalificaties (Q School) in het Spaanse Tarragona net aan in de top 20, wat nodig was voor een speelbewijs voor het hoogste niveau komend seizoen. Daan Huizing, Lars van Meijel en Wouter de Vries redden het niet.

1 dag geleden