Handbalsters Polman en Wester tevreden met goed begin van WK
TORREVIEJA (ANP) - Een lekker begin van het toernooi, noemde Estavana Polman de eerste wedstrijd van de handbalsters op het WK in Spanje tegen Puerto Rico, die met 55-15 werd gewonnen. "Veertig doelpunten verschil kan nog weleens belangrijk worden", zei ze bij Ziggo Sport.
De 29-jarige handbalster die terugkeerde van een zware knieblessure, maakte halverwege de eerste helft haar eerste minuten. "Een paar minuutjes en klaar. En nu weer voorbereiden op de volgende wedstrijd", zei ze. "Steeds een beetje meer. Ik ben blij dat ik hier ben."
Keepster Tess Wester vroeg zich wel af of zulke wedstrijden op het WK thuishoren. "Het is voor het eerst dat ze het WK hebben uitgebreid, dan doen er landen mee als Puerto Rico en Oezbekistan en zijn er zulke uitslagen", zei ze bij Ziggo Sport. "Ik wil altijd handballen, maar speel liever tegen toplanden."
Meer uit Sport
DEN HAAG (ANP/BELGA) - Tennisster Iga Swiatek heeft met Francisco Roig een nieuwe coach gevonden. De 58-jarige Spanjaard was jarenlang trainer van toptennisser Rafael Nadal.
6 uur geledenZANDVOORT (ANP) - De zaterdag en zondag van de laatste editie van de Dutch Grand Prix van dit jaar zijn uitverkocht. De organisatie van de Formule 1-race op het circuit van Zandvoort meldt dat alleen voor de zogenoemde 'Super Friday' nog kaarten beschikbaar zijn.
11 uur geledenMARTIN COUNTY (ANP/RTR) - Tiger Woods heeft zich teruggetrokken voor de rol van captain van het Amerikaanse team in de Ryder Cup van 2027. Dat heeft de Amerikaanse tour PGA bekendgemaakt.
11 uur geledenARNHEM (ANP) - De Nederlandse Ski Vereniging (NSkiV) moet het in de komende vier jaar met fors minder budget doen voor de snowboarders en de paraskiƫrs en parasnowboarders. Dat staat in de verdeling van de budgetten voor de olympische cyclus 2026-2030 door NOC*NSF. Bobsleeƫn en curling krijgen juist meer geld.
1 dag geledenWAREGEM (ANP) - Wielrenster Marlen Reusser heeft de wielerkoers Dwars door Vlaanderen op haar naam geschreven. De 34-jarige Zwitserse van Movistar won na 129 kilometer in een sprint van de Nederlandse rensters Demi Vollering en Lieke Nooijen.
1 dag geledenWAREGEM (ANP) - De Italiaan Filippo Ganna heeft de wielerkoers Dwars door Vlaanderen gewonnen. De renner van Ineos Grenadiers haalde vlak voor de finish in Waregem de Belgische favoriet Wout van Aert in, die een solo net niet kon afmaken.
1 dag geledenANTWERPEN (ANP) - Tweevoudig olympisch kampioen Remco Evenepoel rijdt zondag voor het eerst de Ronde van Vlaanderen. Dat heeft de 26-jarige wielrenner bekendgemaakt via sociale media na aanhoudende geruchten, die hij steeds ontkende. De Belg voegt zich bij een sterk deelnemersveld met onder anderen titelhouder Tadej Pogacar en drievoudig winnaar Mathieu van der Poel.
1 dag geleden