Handbalster Van der Heijden verruilt Duitsland voor Hongarije
BIETIGHEIM (ANP) - Handbalster Laura van der Heijden speelt de komende twee seizoenen voor de Hongaarse club Siófok. De 29-jarige international laat weten dat ze voor twee seizoenen heeft getekend bij de Hongaarse ploeg. Oranje-aanvoerder Danick Snelder maakte vorige maand al bekend binnen Hongarije over te stappen van Ferencvaros naar Siófok.
Van der Heijden speelde sinds 2018 voor Bietigheim, waarmee ze kampioen werd in Duitsland. "Ik kan verheugd aankondigen dat ik de komende twee seizoenen voor Siófok zal spelen. Ik kijk ernaar uit. Maar eerst wil ik het seizoen goed afmaken bij Bietigheim", laat ze via Facebook weten. Van der Heijden speelde in 2017-2018 ook al in de Hongaarse competitie, toen voor Ferencvaros.
Angela Malestein maakte eerder al bekend dat ze vertrekt bij Bietigheim en ook naar Hongarije gaat. De 27-jarige handbalster heeft voor twee seizoenen getekend bij Ferencvaros.
Meer uit Sport
ADELAIDE (ANP) - Novak Djokovic heeft zich afgemeld voor het tennistoernooi van Adelaide. De winnaar van 24 grandslamtoernooien is nog onvoldoende fit. "Jammer genoeg ben ik er fysiek niet klaar voor", meldt hij op X.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Verdediger Josko Gvardiol van Manchester City heeft zijn rechterscheenbeen gebroken. De Kroaat wordt volgens zijn club snel geopereerd. Het is nog onduidelijk hoelang hij moet revalideren.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Gian van Veen debuteert volgende maand in de Premier League. De verliezend WK-finalist is zoals verwacht door de bond PDC opgenomen in een select gezelschap van acht darters.
8 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - De Nederlandse tennissers treden in februari aan zonder Tallon Griekspoor en Botic van de Zandschulp voor de eerste kwalificatiewedstrijd van de Davis Cup in India. Dat maakte captain Paul Haarhuis bekend.
10 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Het Nederlands team voor de Olympische Spelen en Paralympische Spelen van Milaan en Cortina d'Ampezzo is in Heerenveen overgedragen aan chefs de mission Carl Verheijen en Esther Vergeer. NOC*NSF presenteerde op het middenterrein in schaatstempel Thialf een team van 33 atleten die al zeker zijn van deelname aan de Winterspelen. Drie olympiërs ontbraken in Thialf.
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - Suzanne Schulting is vooralsnog niet geselecteerd als shorttrackster voor de Olympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo. De KNSB maakte maandag acht van de tien namen bekend die door de selectiecommissie shorttrack (SCST) zijn voorgedragen bij NOC*NSF.
12 uur geledenNAIROBI (ANP/AFP) - De Keniaanse topatlete Beatrice Chebet neemt dit jaar een pauze vanwege haar zwangerschap. Dat meldde de manager van de tweevoudig olympisch kampioene op sociale media.
13 uur geleden