Handbalster Van der Heijden verruilt Duitsland voor Hongarije
BIETIGHEIM (ANP) - Handbalster Laura van der Heijden speelt de komende twee seizoenen voor de Hongaarse club Siófok. De 29-jarige international laat weten dat ze voor twee seizoenen heeft getekend bij de Hongaarse ploeg. Oranje-aanvoerder Danick Snelder maakte vorige maand al bekend binnen Hongarije over te stappen van Ferencvaros naar Siófok.
Van der Heijden speelde sinds 2018 voor Bietigheim, waarmee ze kampioen werd in Duitsland. "Ik kan verheugd aankondigen dat ik de komende twee seizoenen voor Siófok zal spelen. Ik kijk ernaar uit. Maar eerst wil ik het seizoen goed afmaken bij Bietigheim", laat ze via Facebook weten. Van der Heijden speelde in 2017-2018 ook al in de Hongaarse competitie, toen voor Ferencvaros.
Angela Malestein maakte eerder al bekend dat ze vertrekt bij Bietigheim en ook naar Hongarije gaat. De 27-jarige handbalster heeft voor twee seizoenen getekend bij Ferencvaros.
Meer uit Sport
ROSMALEN (ANP) - Oud-winnaar Alex de Minaur doet volgende week opnieuw mee aan het tennistoernooi in Rosmalen. De organisatie van het Libéma Open heeft de nummer 7 van de wereld een wildcard gegeven, waardoor het aantal top 10-spelers op drie uitkomt. Eerder zegden de Canadees Félix Auger-Aliassime en de Rus Daniil Medvedev hun deelname al toe aan het grastoernooi op het Autotron.
59 minuten geledenDEN BOSCH (ANP) - Sportief directeur Grischa Niermann vertrekt bij Visma - Lease a Bike, bevestigt de Nederlandse wielerploeg. Ploegleider Marc Reef neemt zijn functie per 1 september over.
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Shorttracker Itzhak de Laat beëindigt zijn loopbaan. Dat meldt schaatsbond KNSB. De 31-jarige De Laat nam deel aan de Olympische Winterspelen van 2018, 2022 en 2026.
1 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Mirra Andrejeva (19) heeft Sorana Cîrstea (36) in de kwartfinale van Roland Garros gedeclasseerd. De 19-jarige Russische won in Stadion Philippe-Chatrier in minder dan een uur afgetekend in twee sets van de 36-jarige Roemeense: 6-0 6-3. Andrejeva speelt in de halve finale tegen de winnares van het Oekraïense onderonsje tussen Jelina Svitolina en Marta Kostjoek.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Europees kampioenschap waterpolo voor vrouwen is in 2028 opnieuw in Eindhoven. Het Pieter van den Hoogenband Zwemstadion was in 2024 ook al het decor van de strijd om de Europese titel, toen gewonnen door de waterpolosters van Oranje.
2 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft de kwartfinale van Roland Garros bereikt. De nummer 1 van de wereld uit Belarus rekende op het gravel in twee sets af met viervoudig grandslamwinnares Naomi Osaka uit Japan: 7-5 6-3.
16 uur geledenWARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketballers zijn het WK in Warschau goed begonnen. Zowel het mannen- als het vrouwenteam, dat de titelverdediger is, won de eerste twee groepswedstrijden.
16 uur geleden