Handbalster Snelder: goud onbeschrijflijk mooi
KUMAMOTO (ANP) - Aanvoerster Danick Snelder bezweek bijna onder de emoties na het behalen van de wereldtitel handbal in het Japanse Kumamoto. "Het is onbeschrijflijk. Wat was dit spannend. Ik heb geen idee wat er gebeurde aan het einde van de wedstrijd, maar het kan me niet schelen", zei ze bij de NOS na de krappe overwinning in de finale op Spanje (30-29).
"Het was een heftig WK, maar ik ben zo trots op deze prestatie", vervolgde de routinier, die er al bij was toen op het WK in 2015 het zilver werd behaald. "We hebben dit toernooi tegenslagen overwonnen, maar we zijn ervoor blijven vechten en nu zijn we gewoon wereldkampioen en mogen ook nog eens naar de Olympische Spelen. Het is geweldig. Hier hebben we al die jaren hard voor gewerkt."
Meer uit Sport
AMSTELVEEN (ANP) - De eerste wedstrijd in de finale van de play-offs om de landstitel tussen de hockeysters van Amsterdam en Den Bosch heeft geen winnaar opgeleverd. In het Wagener Stadion in Amstelveen werd het 2-2.
58 minuten geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen hield in Montreal geen goed gevoel over aan de kwalificatie voor de sprintrace bij de Grote Prijs van Canada. De Formule 1-coureur moest zich tevredenstellen met de zevende tijd en bleef ver verwijderd van de Brit George Russell van Mercedes, die het snelst was.
6 uur geledenSAN ANTONIO (ANP/RTR/BELGA) - Oklahoma City Thunder heeft in de finale in de Western Conference in de NBA tegen San Antonio Spurs de leiding genomen. De regerend kampioen won de derde wedstrijd in San Antonio met 123-108 en staat nu met 2-1 voor.
6 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen start zaterdag bij de GP van Canada als zevende in de sprintrace. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull bleef ver verwijderd van de beste tijd van de Brit George Russell van Mercedes.
15 uur geledenAPELDOORN (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben de eerste wedstrijd in de Four Nations Cup gewonnen van Oekraïne. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski met 3-1 in sets.
17 uur geledenKASTELA (ANP) - Zeilster Roos Wind is op het Europees kampioenschap in de ILCA6-klasse in Kroatië vijfde geworden. De 21-jarige zeilster eindigde bij de wedstrijden na elf races als zesde, maar met het wegstrepen van de Amerikaanse Charlotte Rose finishte ze als vijfde op het EK. In het klassement onder 23 jaar werd ze tweede.
20 uur geledenVERBANIA (ANP) - Alberto Bettiol heeft de dertiende etappe in de Giro d'Italia gewonnen. De Italiaan van XDS Astana kwam na 189 kilometer tussen Alessandria en Verbania solo aan. Andreas Leknessund uit Noorwegen werd tweede en Jasper Stuyven uit België derde.
22 uur geleden