Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Handbalster Polman met succes opnieuw geopereerd aan knie

Handbalster Polman met succes opnieuw geopereerd aan knie

AMSTERDAM (ANP) - Handbalster Estavana Polman is opnieuw geopereerd aan haar knie. De Nederlandse international laat op Instagram weten dat de ingreep succesvol is verlopen. De verwachting is dat Polman twee maanden aan de kant moet blijven. Haar deelname aan het WK lijkt niet in gevaar te komen. Het mondiale toernooi in Denemarken, Noorwegen en Zweden begint eind november.

De speelster van de Roemeense club Rapid Bucuresti raakte al twee keer eerder geblesseerd aan haar knie. Na het nieuws over haar nieuwe operatie liet Polman op de website van haar club weten dat ze er alles aan zal doen om sterker terug te komen. "Ik kan niet wachten om weer voor de club te spelen en overwinningen te behalen", zei Polman.

Meer uit Sport

Titelverdedigster Krejcikova uitgeschakeld op Wimbledon

LONDEN (ANP) - Titelverdedigster Barbora Krejcikova is in de derde ronde van Wimbledon uitgeschakeld. De Tsjechische verloor in drie sets van de als tiende geplaatste Amerikaanse Emma Navarro: 6-2 3-6 4-6.

1 uur geleden
Verstappen verrast met poleposition bij Britse GP op Silverstone

SILVERSTONE (ANP) - Max Verstappen heeft weer eens zijn klasse bewezen in de kwalificatie. De viervoudig wereldkampioen veroverde toch wel verrassend poleposition voor de Grote Prijs van Groot-Brittannië. De Formule 1-coureur van Red Bull was op het circuit van Silverstone 0,103 seconde sneller dan kampioenschapsleider Oscar Piastri van McLaren, die de tweede tijd reed. Lando Norris van McLaren klokte de derde tijd in de kwalificatie.

2 uur geleden
Belg Philipsen wint eerste etappe Tour de France en pakt geel

LILLE (ANP) - Jasper Philipsen heeft de eerste etappe van de Tour de France gewonnen. Het was een vlakke rit met start en finish in Lille. De Belgische ploeggenoot van Mathieu van der Poel bij Alpecin-Deceuninck is daarmee de eerste geletruidrager. Hij versloeg in de sprint de Eritreeër Biniam Girmay en de Noor Søren Wærenskjold.

2 uur geleden
Sinner zonder setverlies naar vierde ronde Wimbledon

LONDEN (ANP) - Jannik Sinner is ook zonder setverlies doorgedrongen tot de vierde ronde van Wimbledon. De Italiaanse nummer 1 van de wereld won in drie sets van de Spanjaard Pedro Martínez: 6-1 6-3 6-1.

3 uur geleden
Italiaan Ganna eerste uitvaller in Tour

LILLE (ANP) - De Italiaan Filippo Ganna is de eerste uitvaller in de Tour. De tweevoudig wereldkampioen tijdrijden van de ploeg Ineos Grenadiers kwam vroeg in de eerste rit ten val, reed nog wel enige tijd verder, maar stapte 70 kilometer voor de finish af.

4 uur geleden
Beachvolleyballers Boermans en De Groot naar halve finale Gstaad

GSTAAD (ANP) - Beachvolleyballers Stefan Boermans en Yorick de Groot hebben de halve finales bereikt van het Elite 16-toernooi in Gstaad. Het Nederlandse koppel was in drie sets te sterk voor de Duitsers Nils Ehlers en Clemens Wickler (16-21 21-18 15-13).

5 uur geleden
Verstappen noteert derde tijd in laatste vrije training

SILVERSTONE (ANP) - Max Verstappen heeft bij de derde en laatste vrije training voor de Grote Prijs van Groot-Brittannië in de Formule 1 de derde tijd gereden. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull zag dat alleen Charles Leclerc (Ferrari) en WK-leider Oscar Piastri (McLaren) sneller waren.

6 uur geleden