Handbalster Polman met succes opnieuw geopereerd aan knie
AMSTERDAM (ANP) - Handbalster Estavana Polman is opnieuw geopereerd aan haar knie. De Nederlandse international laat op Instagram weten dat de ingreep succesvol is verlopen. De verwachting is dat Polman twee maanden aan de kant moet blijven. Haar deelname aan het WK lijkt niet in gevaar te komen. Het mondiale toernooi in Denemarken, Noorwegen en Zweden begint eind november.
De speelster van de Roemeense club Rapid Bucuresti raakte al twee keer eerder geblesseerd aan haar knie. Na het nieuws over haar nieuwe operatie liet Polman op de website van haar club weten dat ze er alles aan zal doen om sterker terug te komen. "Ik kan niet wachten om weer voor de club te spelen en overwinningen te behalen", zei Polman.
Meer uit Sport
ZANDVOORT (ANP) - De zaterdag en zondag van de laatste editie van de Dutch Grand Prix van dit jaar zijn uitverkocht. De organisatie van de Formule 1-race op het circuit van Zandvoort meldt dat alleen voor de zogenoemde 'Super Friday' nog kaarten beschikbaar zijn.
3 uur geledenMARTIN COUNTY (ANP/RTR) - Tiger Woods heeft zich teruggetrokken voor de rol van captain van het Amerikaanse team in de Ryder Cup van 2027. Dat heeft de Amerikaanse tour PGA bekendgemaakt.
3 uur geledenARNHEM (ANP) - De Nederlandse Ski Vereniging (NSkiV) moet het in de komende vier jaar met fors minder budget doen voor de snowboarders en de paraskiƫrs en parasnowboarders. Dat staat in de verdeling van de budgetten voor de olympische cyclus 2026-2030 door NOC*NSF. Bobsleeƫn en curling krijgen juist meer geld.
18 uur geledenWAREGEM (ANP) - Wielrenster Marlen Reusser heeft de wielerkoers Dwars door Vlaanderen op haar naam geschreven. De 34-jarige Zwitserse van Movistar won na 129 kilometer in een sprint van de Nederlandse rensters Demi Vollering en Lieke Nooijen.
18 uur geledenWAREGEM (ANP) - De Italiaan Filippo Ganna heeft de wielerkoers Dwars door Vlaanderen gewonnen. De renner van Ineos Grenadiers haalde vlak voor de finish in Waregem de Belgische favoriet Wout van Aert in, die een solo net niet kon afmaken.
20 uur geledenANTWERPEN (ANP) - Tweevoudig olympisch kampioen Remco Evenepoel rijdt zondag voor het eerst de Ronde van Vlaanderen. Dat heeft de 26-jarige wielrenner bekendgemaakt via sociale media na aanhoudende geruchten, die hij steeds ontkende. De Belg voegt zich bij een sterk deelnemersveld met onder anderen titelhouder Tadej Pogacar en drievoudig winnaar Mathieu van der Poel.
22 uur geledenSTUART (ANP/RTR) - Tiger Woods stopt tijdelijk met golf om een behandeling te ondergaan. Dat heeft het sporticoon gezegd in zijn eerste verklaring sinds zijn auto-ongeluk van vrijdag. "Ik ken de ernst van de situatie waarin ik me bevind. Ik doe een stap terug om me te laten behandelen en me te concentreren op mijn gezondheid", schrijft Woods.
1 dag geleden