
Handbalster Polman: bijna alles ging fout
KUMAMOTO (ANP) - Estavana Polman zocht niet naar excuses na de mislukte openingswedstrijd van de Nederlandse handbalsters tegen Slovenië op het WK. Oranje verloor met 26-32 in Kumamoto. "Dit was niet goed. Bijna alles ging fout", zei de aanvalster voor de camera van de NOS. "Zo wil je niet beginnen. De aanval en de dekking waren slecht. Zo kan je geen wedstrijd winnen."
Polman had vlak na de wedstrijd nog geen verklaring voor het slechte spel van Oranje. "We waren goed voorbereid. We wisten ook wat we moesten doen. Het kwam er alleen niet uit. In de tweede helft kwamen we eindelijk met een doelpunt voor. Dan wil je eroverheen. Maar daarna liepen we toch weer achter de feiten aan."
Angola is maandag de volgende tegenstander van Nederland op het WK. Cuba , Servië en Noorwegen zijn de overige tegenstanders in de poule. De beste drie ploegen gaan naar de hoofdronde van de mondiale eindstrijd.
Meer uit Sport
FRANKFURT (ANP) - Wielrenner Sören Kragh Andersen keert na een onderbreking van ruim een half jaar terug in het peloton. De Deen onderging eerder dit jaar een operatie aan een goedaardige tumor in zijn balzak. Zijn ploeg meldt op X dat Kragh Andersen donderdag deelneemt aan de Duitse koers Eschborn-Frankfurt, een wedstrijd die hij in 2023 nog won.
18 minuten geledenROME (ANP) - Jannik Sinner heeft aan het begin van het jaar overwogen om langdurig te stoppen met tennis. Dat zei de Italiaanse tennisser in een interview met de Italiaanse zender Rai. Sinner keert komende week in Rome terug op de tennisbaan na een schorsing van drie maanden wegens een positieve dopingtest.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Iga Swiatek heeft de halve finale bereikt van het tennistoernooi in Madrid. De Poolse won op het gravel van La Caja Mágica in drie sets van de Amerikaanse Madison Keys: 0-6 6-3 6-2. De 23-jarige Swiatek is de huidige nummer 2 van de wereldranglijst. Ze stuit nu op de winnares van de partij tussen Mirra Andrejeva en Coco Gauff.
4 uur geledenMONACO (ANP) - Femke Bol start op 11 juli op de 400 meter horden bij de Diamond League van Monaco. De atlete meldt zelf op Instagram dat ze terugkeert op het evenement waar ze in augustus 2020 voor de eerste keer haar opwachting in de Diamond League maakte. Ze eindigde toen als derde op de 400 meter.
14 uur geledenMADRID (ANP) - Alexander Zverev is op het tennistoernooi van Madrid voor het tweede jaar op rij uitgeschakeld door Francisco Cerúndolo. De als eerste geplaatste Duitser verloor in de vierde ronde met 5-7 3-6 van de Argentijn.
23 uur geledenSAINT-IMIER (ANP/Belga) - Maikel Zijlaard heeft niet opnieuw de proloog van de Ronde van Romandië op zijn naam geschreven. De 25-jarige wielrenner van Tudor Pro Cycling eindigde als vijfde in de korte individuele tijdrit met start en finish in Saint-Imier. De zege ging naar de 23-jarige Brit Samuel Watson van Ineos Grenadiers.
1 dag geledenMILAAN (ANP) - De Giro d'Italia bewijst in de laatste etappe in Rome eer aan de overleden paus Franciscus. De organisatie meldt dat de slotrit op 1 juni voor de eerste keer door Vaticaanstad gaat. Dat was al aangekondigd voor het overlijden van de paus op 21 april.
1 dag geleden