Handbalster Kramer: heerlijk als we in de dekking staan te beuken
KOLDING (ANP) - Jessy Kramer roemde na de zege (28-24) op Hongarije de dekking van het Nederlands handbalteam. "Zo'n lekker gevoel als onze dekking goed staat. Dat iedereen staat te beuken en er niemand doorheen komt. We juichten iedere keer als een aanval van Hongarije werd gepareerd", zei de ervaren opbouwspeelster na de broodnodige triomf in de derde groepswedstrijd op het EK.
"Het was natuurlijk alles of niks. Verliezen zou einde toernooi betekenen. We hadden best wel een tik gekregen door de eerste twee nederlagen, maar begonnen wel vol energie aan de wedstrijd. In het begin ging er nog veel mis, maar ineens begon het te lopen en uiteindelijk hebben we het toch weer geflikt", aldus de Noord-Hollandse, die haar 147e interland speelde.
"We hebben dit eerder laten zien op andere toernooien. Als onze dekking goed staat, zijn we in staat snel te scoren. Dan kunnen we het alle ploegen moeilijk maken. Het vertrouwen is weer helemaal terug."
Meer uit Sport
VAL GARDENA (ANP/AFP) - Skiër Marco Odermatt heeft voor de vijftigste keer een wereldbekerwedstrijd gewonnen. De 28-jarige Zwitser deed dat in Val Gardena, waar hij in de mist de snelste was op de afdaling.
4 uur geledenCAREZZA (ANP) - Snowboardster Michelle Dekker is bij de wereldbekerwedstrijd in Carezza in Italië als zevende geëindigd op de parallelreuzenslalom. De 29-jarige Nederlandse strandde in de kwartfinales tegen de Tsjechische Zuzana Maderova, die 0,45 seconden sneller was.
5 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Suzanne Schulting blijft er vertrouwen in hebben dat ze zich op het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) kan plaatsen voor de Olympische Spelen van Milaan. De 28-jarige schaatsster van Team Essent slaagde er dit najaar niet in zich te kwalificeren voor de wereldbekerwedstrijden, maar denkt dat ze goed kan zijn als ze uitgerust is. "Het moet er alleen nog uitkomen in de wedstrijden."
6 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Joep Wennemars staat op het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) op drie afstanden aan de start. De 23-jarige schaatser van Team Essent gaat ervan uit voldoende fit te zijn om in Thialf op de 500, 1000 en 1500 meter te starten in de laatste week van december.
7 uur geledenOTTAWA (ANP/RTR) - Wereldkampioen snowboarden op de slopestyle Liam Brearley kan in februari niet meedoen aan de Olympische Spelen. De 22-jarige Canadees liep in november tijdens een training een knie- en enkelblessure op en laat zich nu opereren.
8 uur geledenMONACO (ANP) - Max Verstappen rijdt vanaf komend seizoen in de Formule 1 met startnummer 3. Dat zegt de viervoudig wereldkampioen in een eindejaarsinterview met Viaplay.
9 uur geledenARNHEM (ANP) - Schaatsster Ireen Wüst heeft tijdens het Sportgala op sportcentrum Papendal de Fanny Blankers-Koen Carrièreprijs ontvangen. Die oeuvreprijs wordt jaarlijks uitgereikt aan een sporter met buitengewone verdiensten voor de Nederlandse sport.
22 uur geleden