Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Handbalster Dulfer: helemaal terug in het toernooi

Handbalster Dulfer: helemaal terug in het toernooi

KOLDING (ANP) - Kelly Dulfer was met acht treffers de topscorer bij de Nederlandse handbalsters, die door een zege van 28-24 op Hongarije een vroege uitschakeling op het EK in Denemarken afwendden. "We hingen aan een zijden draadje, dat wisten we. We waren er allemaal wel van doordrongen dat we deze wedstrijd moesten winnen. We kwamen in de eerste helft over een dood punt heen. Kennelijk was dat nodig om ons echt wakker te schudden", zei de opbouwspeelster met een brede glimlach.

Oranje startte stroef, maar op een gegeven moment had de ploeg ineens de dekking op orde. "Dat was cruciaal voor deze wedstrijd. Als die dekking staat en de tegenstander komt er niet doorheen, hoef je alleen nog maar zelf te scoren. Het was mooi om te zien dat iedereen er vol voor ging, dit was weer echt een teamprestatie."

Dulfer werd uitgeroepen tot beste speelster van de wedstrijd. Die eer nam ze bescheiden in ontvangst. "De opdracht van de bondscoach was dat iedereen zijn kansen moest pakken en zonder angst de bal moest gooien. We hebben zeker de tweede helft echt goed gespeeld. We zijn door het oog van de naald gekropen, maar het spel wat we nu tegen Hongarije hebben laten zien, geeft zeker vertrouwen. We nemen ook 2 punten mee de hoofdronde in, dus ik denk dat we helemaal terug zijn in het toernooi."

Meer uit Sport

Doohan definitief weg bij Formule 1-team Alpine

SILVERSTONE (ANP) - Formule 1-team Alpine heeft het contract met Jack Doohan beëindigd. De 22-jarige Australiër heeft ingestemd met het besluit, meldt de Franse renstal.

6 uur geleden
Vijf spelers uit de top-10 bij ABN AMRO Open

ROTTERDAM (ANP) - Er staan vijf tennissers uit de top-10 van de wereld in het hoofdschema van het ABN AMRO Open. Dat heeft toernooidirecteur Richard Krajicek tijdens een persbijeenkomst in Ahoy bekendgemaakt.

8 uur geleden
Trucker Van den Brink wint opnieuw in Dakar Rally

WADI AD-DAWASIR (ANP) - Klassementsleider Mitchel van den Brink was maandag in de achtste etappe opnieuw de snelste bij de vrachtwagens. De Nederlandse coureur legde de 721 kilometer rond Wadi ad-Dawasir in Saudi-Arabië af in ruim vijf uur, met 5.31 minuten voorsprong op de Litouwse nummer 2 Vaidotas Zala. Daarmee vergroot Van den Brink zijn voorsprong in het algemeen klassement tot 38.33 minuten op Zala, die ook daar tweede staat. Van den Brink won ook al de proloog en de derde etappe.

1 dag geleden
Canadese tennisser Raonic beëindigt carrière

OTTAWA (ANP/AFP) - De Canadese tennisser Milos Raonic heeft officieel zijn carrière beëindigd. De 35-jarige voormalige nummer 3 van de wereld speelde zijn laatste wedstrijd tijdens de Olympische Spelen in 2024, waarna hij door blessures niet meer in actie kwam.

1 dag geleden
Hoolwerf moet bij EK genoegen nemen met zilver op massastart

TOMASZOW MAZOWIECKI (ANP) - Schaatser Bart Hoolwerf heeft bij de EK afstanden in Polen genoegen moeten nemen met zilver op de massastart. Hij werd geklopt door de Belgische titelverdediger Bart Swings, ook de olympisch kampioen. De Italiaan Andrea Giovannini werd derde.

2 dagen geleden
Del Grosso opnieuw Nederlands kampioen veldrijden

HUIJBERGEN (ANP) - Tibor del Grosso heeft zijn Nederlandse titel in het veldrijden geprolongeerd. Hij eindigde in het Brabantse Huijbergen voor Lars van der Haar, die zijn laatste NK reed. De derde plaats was voor Pim Ronhaar.

2 dagen geleden
Bobsleeërs in viermansbob dertiende in St. Moritz

ST. MORITZ (ANP) - De Nederlandse bobsleeërs zijn bij de wereldbeker in het Zwitserse St. Moritz als dertiende geëindigd in de viermansbob. Dave Wesselink was met remmers Janko en Jelen Franjic en Timme Koster na twee runs 1,20 seconde langzamer dan de winnende Duitser Adam Ammour, die zijn landgenoot Johannes Lochner aftroefde.

2 dagen geleden