Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Handballers laten Bosnië en Herzegovina op EK kansloos

Handballers laten Bosnië en Herzegovina op EK kansloos

MANNHEIM (ANP) - De Nederlandse handballers hebben ook de tweede groepswedstrijd op het Europees kampioenschap gewonnen. Bondscoach Staffan Olsson zag zijn team in de SAP Arena in Mannheim Bosnië en Herzegovina met ruime cijfers verslaan. Het werd 36-20. Het klassenverschil was vanaf het begin groot. Bosnië opende de score, maar daarna liep Nederland snel weg. Bij rust was het al 17-7.

Oranje was het toernooi begonnen met een zege van 34-29 op Georgië. Met alleen nog een wedstrijd tegen Zweden te gaan, zijn de handballers al zeker van een plek in de hoofdronde. Zweden won namelijk met 42-26 van Georgië. Nederland en titelverdediger Zweden spelen maandag om de eerste plek in de poule.

Doelman Bart Ravensbergen speelde zijn honderdste interland en kreeg na afloop een schaal uitgereikt. Ravensbergen maakte één doelpunt tegen Bosnië, toen het doel van de tegenstander leeg was en hij van grote afstand raak gooide. De keeper noteerde een reddingspercentage van 47 procent. Rutger ten Velde maakte negen doelpunten en werd uitgeroepen tot beste speler van de wedstrijd. Dani Baijens kwam tot acht treffers.

Meer uit Sport

Shiffrin na 110e wereldbekeroverwinning dicht bij eindzege

HAFJELL (ANP/RTR/BELGA) - Skiester Mikaela Shiffrin heeft in Hafjell in Noorwegen haar 110e wereldbekeroverwinning behaald. De 31-jarige Amerikaanse was de beste op de slalom en zette daarmee een grote stap op weg naar haar zesde eindzege in de algemene wereldbeker.

1 uur geleden
Skiër Braathen wint op de valreep wereldbeker reuzenslalom

LILLEHAMMER (ANP/DPA) - Skiër Lucas Pinheiro Braathen heeft in het Noorse Lillehammer de wereldbeker reuzenslalom veroverd. De 25-jarige olympisch kampioen, die sinds 2024 voor Brazilië uitkomt, won de laatste wereldbekerwedstrijd van het seizoen. Hij passeerde met de zege de Zwitserse leider Marco Odermatt in de stand.

2 uur geleden
Tennisser Sinner eenvoudig door naar vierde ronde in Miami

MIAMI (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zich eenvoudig geplaatst voor de vierde ronde van het masterstoernooi van Miami. De Italiaanse nummer 2 van de wereld was met 6-1 6-4 te sterk voor Corentin Moutet uit Frankrijk.

5 uur geleden
Tennisser Medvedev na finale in Indian Wells snel klaar in Miami

MIAMI (ANP) - Tennisser Daniil Medvedev is na zijn finaleplaats in Indian Wells al in de derde ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Miami. Francisco Cerúndolo uit Argentinië versloeg de als negende geplaatste Rus in drie sets: 6-0 4-6 7-5.

20 uur geleden
Oud-winnares Hassan meldt zich af voor marathon van Londen

LONDEN (ANP) - Atlete Sifan Hassan heeft zich afgemeld voor de marathon van Londen van volgende maand. Dat meldt de organisatie van het evenement in de Engelse hoofdstad. De Nederlandse oud-winnares kampt met een blessure aan haar achillespees.

1 dag geleden
Tennisster Sabalenka plaatst zich voor vierde ronde in Miami

MIAMI (ANP) - Titelverdedigster Aryna Sabalenka is doorgedrongen tot de vierde ronde van het tennistoernooi van Miami. De Belarussische nummer 1 van de wereldranglijst versloeg de Amerikaanse Caty McNally met 6-4 6-2.

1 dag geleden
Korda schakelt Alcaraz uit in derde ronde van toernooi Miami

MIAMI (ANP) - Carlos Alcaraz is in de derde ronde van het masterstoernooi van Miami uitgeschakeld. De Spaanse nummer 1 van de wereld verloor in drie sets van de Amerikaan Sebastian Korda: 3-6 7-5 4-6.

1 dag geleden