Handbalkeepster Wester in verwachting van eerste kind
AMSTERDAM (ANP) - Handbalster Tess Wester is in verwachting van haar eerste kind. Dat maakte de doelvrouw van Oranje woensdag samen met haar vriend en voetballer Mart Lieder bekend via Instagram.
"Je kunt het nog niet zien, maar binnenkort zijn we met z'n drieën", schrijft het tweetal. Op de bijbehorende foto houden ze een speen en babysokjes vast.
Wester kondigde eind april aan dat ze haar Roemeense club CSM Boekarest aan het eind van het seizoen zou gaan verlaten. In Roemenië kon de keepster van de Nederlandse ploeg haar draai moeilijk vinden. Lieder voetbalt bij FC Emmen, de club die kampioen werd in de Keuken Kampioen Divisie en volgend seizoen in de Eredivisie actief zal zijn. De 32-jarige Lieder is momenteel herstellende van een kruisbandblessure.
In maart maakte international Lois Abbingh al bekend zwanger te zijn. Wester en Abbingh werden in 2019 met Oranje wereldkampioen in Japan.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Nederland wacht na de eerste dag van de Olympische Spelen nog op medailles. Langebaanschaatssters Joy Beune (vierde), Marijke Groenewoud (achtste) en Merel Conijn (negende) eindigden op de 3 kilometer naast het podium.
9 uur geledenMILAAN (ANP) - Schaatsster Francesca Lollobrigida had zaterdag dubbel reden tot feest. De Italiaanse verraste op haar 35e verjaardag in haar thuisland met de zege op de olympische 3 kilometer. Lollobrigida was daarmee 2,26 seconden sneller dan de Noorse favoriete Ragne Wiklund. Ook de Nederlandse Joy Beune (vierde) bleef ver van die tijd verwijderd.
9 uur geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse schaatssters hebben bij de Olympische Spelen in Milaan naast de medailles gegrepen op de 3000 meter. Joy Beune, de regerend wereldkampioene, was de beste Nederlandse op de vierde plaats met 3.58,12. Marijke Groenewoud werd achtste en Merel Conijn negende.
12 uur geledenBENGALURU (ANP) - Tennisser Jesper de Jong is er niet in geslaagd de voorsprong van Nederland in de eerste kwalificatiewedstrijd van de Davis Cup tegen India te verdubbelen. De nummer 88 van de wereld ging in Bengaluru met 4-6 5-7 onderuit tegen Dhakshineswar Suresh, de mondiale nummer 465. De stand na twee partijen is 1-1.
13 uur geledenMIDDELKERKE (ANP/Belga) - Veldrijdster Aniek van Alphen heeft zich verzekerd van de eindzege in de Superprestige. De 27-jarige Nederlandse eindigde in de laatste wedstrijd in het Belgische Middelkerke als achtste, net genoeg voor de eindwinst.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor speelt in de eerste ronde van het ABN AMRO Open in Rotterdam tegen Giovanni Mpetshi Perricard uit Frankrijk. Dat is de uitkomst van de loting. Het hoofdtoernooi begint maandag.
14 uur geledenMILAAN (ANP) - Merel Conijn komt bij haar olympische debuut bij de Spelen van Milaan niet in actie in de eerste rit van de 3000 meter, maar in de tweede rit. De 24-jarige schaatsster is een rit doorgeschoven door de afmelding van Martina Sablikova uit Tsjechië, die ziek is.
14 uur geleden