Handbalkeepster Wester in verwachting van eerste kind
AMSTERDAM (ANP) - Handbalster Tess Wester is in verwachting van haar eerste kind. Dat maakte de doelvrouw van Oranje woensdag samen met haar vriend en voetballer Mart Lieder bekend via Instagram.
"Je kunt het nog niet zien, maar binnenkort zijn we met z'n drieën", schrijft het tweetal. Op de bijbehorende foto houden ze een speen en babysokjes vast.
Wester kondigde eind april aan dat ze haar Roemeense club CSM Boekarest aan het eind van het seizoen zou gaan verlaten. In Roemenië kon de keepster van de Nederlandse ploeg haar draai moeilijk vinden. Lieder voetbalt bij FC Emmen, de club die kampioen werd in de Keuken Kampioen Divisie en volgend seizoen in de Eredivisie actief zal zijn. De 32-jarige Lieder is momenteel herstellende van een kruisbandblessure.
In maart maakte international Lois Abbingh al bekend zwanger te zijn. Wester en Abbingh werden in 2019 met Oranje wereldkampioen in Japan.
Meer uit Sport
INZELL (ANP) - Jutta Leerdam heeft bij de wereldbekerwedstrijden in Inzell de laatste 1000 meter voorafgaand aan de Olympische Spelen gewonnen. De 27-jarige Zuid-Hollandse versloeg landgenote Femke Kok in een baanrecord van 1.12,74. Kok werd met 1.13,67 derde, nog achter de Japanse Miho Takagi (1.13,43).
20 minuten geledenMAASMECHELEN (ANP) - Puck Pieterse heeft de wereldbekerwedstrijd veldrijden in het Belgische Maasmechelen op haar naam geschreven. Het was voor de 23-jarige Amersfoortse de eerste zege in de wereldbeker dit seizoen.
50 minuten geledenKITZBÜHEL (ANP/BELGA) - Skiër Giovanni Franzoni heeft de beroemde Hahnenkammrennen in het Oostenrijkse Kitzbühel gewonnen. De 24-jarige Italiaan was in de afdaling voor de wereldbeker op de beruchte Streif een fractie sneller dan de Zwitser Marco Odermatt en Maxence Muzaton uit Frankrijk.
51 minuten geledenWEISSENSEE (ANP) - Marathonschaatser Harm Visser heeft op de Oostenrijkse Weissensee de Nederlandse titel op natuurijs gewonnen. De 25-jarige Fries kwam na 150 kilometer solo over de finish.
2 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Het is Botic van de Zandschulp niet gelukt te stunten op de Australian Open. De Nederlander was in de derde ronde niet opgewassen tegen Novak Djokovic, die het eerste grandslamtoernooi van het seizoen al tien keer op zijn naam schreef: 6-3 6-4 7-6 (4).
3 uur geledenMELBOURNE (ANP) - De Japanse tennisster Naomi Osaka komt niet meer in actie op de Australian Open. De tweevoudig winnares van het eerste grandslamtoernooi van het jaar heeft te veel last van een buikblessure. Ze heeft zich afgemeld voor haar wedstrijd in de derde ronde tegen de Australische Maddison Inglis.
5 uur geledenWILLUNGA (ANP) - Ethan Vernon heeft de vierde etappe van de Tour Down Under gewonnen. De 25-jarige Brit was de snelste in een sprint van een ingekorte rit.
6 uur geleden