Handbaldoelman Ravensbergen maakt transfer naar Bundesliga
GÖPPINGEN (ANP) - Doelman Bart Ravensbergen van het Nederlands mannenhandbalteam maakt promotie naar de Bundesliga in Duitsland. De 29-jarige keeper verhuist van HSG Nordhorn- Lingen, dat uitkomt op het tweede niveau, naar topclub Frisch Auf Göppingen. De international heeft voor twee jaar getekend bij zijn nieuwe club. Het contract gaat in na dit seizoen.
Ravensbergen heeft zijn transfer afgedwongen met een sterk optreden op het afgelopen WK, waarin het Nederlands team de hoofdronde haalde. Zijn nieuwe club berekende dat hij op het WK 63 reddingen verrichtte in zes interlands. "Een goede score", aldus Göppingen, die er ook op wijst dat Ravensbergen momenteel de beste keeper is van de tweede divisie.
Ravensbergen reageerde verheugd op zijn transfer. "Dit is het aanbod waarop ik wachtte", zegt hij op Handbal Inside. "Göppingen ziet in mij de nieuwe nummer 1. Ik heb dus goed zicht op veel speelminuten. Het voelde als een kans die ik moest pakken."
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Jutta Leerdam voelde de tranen opkomen nadat ze op de Olympische Spelen in Milaan de 1000 meter had gewonnen. "Je werkt ergens naartoe en dan is dat klaar en dan heb je ook nog die medaille om je nek. Dat is een superbijzonder moment", zei ze terwijl ze met haar gouden medaille om veel media te woord stond.
10 uur geledenMILAAN (ANP) - Femke Kok heeft na haar sterke optreden op de olympische 1000 meter niet alleen nog meer vertrouwen in de 500 meter, maar ook in de 1500 meter. Dat vertelde de schaatsster in het Milano Speed Skating Stadium, waar ze ondanks een olympisch record toch genoegen moest nemen met zilver achter haar landgenote Jutta Leerdam.
11 uur geledenMILAAN (ANP) - Femke Kok kon maandag in het Milano Speed Skating Stadium kort na afloop van de 1000 meter nog niet helemaal blij zijn met haar zilveren medaille. De 25-jarige Nederlandse schaatsster dacht dat haar olympische record van 1.12,59 genoeg was voor goud. Haar landgenote Jutta Leerdam was in de slotrit met 1.12,31 toch nog sneller.
12 uur geledenMILAAN (ANP) - Jutta Leerdam was na haar gouden olympische medaille op de 1000 meter op de Spelen van Milaan trots op zichzelf en bedankte haar team. "Ik heb zo'n goed team. Zo zie je maar, als je je hart volgt, sta je hier met olympisch goud", zei een emotionele Leerdam bij de NOS over haar keuze een eigen team te beginnen.
12 uur geledenMILAAN (ANP) - Jutta Leerdam heeft Nederland het eerste goud bezorgd op de Olympische Spelen van Milaan. De 27-jarige schaatsster won in het Milano Speed Skating Stadium de 1000 meter in een olympisch record van 1.12,31. Het zilver ging naar landgenote Femke Kok in 1.12,59. Titelverdedigster Miho Takagi uit Japan greep het brons.
13 uur geledenMILAAN (ANP) - Schaatsster Suzanne Schulting stapte maandag na haar 1000 meter op de Olympische Spelen met een slecht gevoel van het ijs af. "Het was niet goed genoeg, daarom ben ik ontevreden", sprak de Friezin in de catacomben van het Milano Speed Skating Stadium.
13 uur geledenTREVISO (ANP) - De Amerikaanse skiester Lindsey Vonn heeft een tweede operatie ondergaan om een breuk in haar linkerbeen te stabiliseren. Dat heeft het Italiaanse nieuwsagentschap ANSA bekendgemaakt.
15 uur geleden