Handbaldoelman Ravensbergen maakt transfer naar Bundesliga
GÖPPINGEN (ANP) - Doelman Bart Ravensbergen van het Nederlands mannenhandbalteam maakt promotie naar de Bundesliga in Duitsland. De 29-jarige keeper verhuist van HSG Nordhorn- Lingen, dat uitkomt op het tweede niveau, naar topclub Frisch Auf Göppingen. De international heeft voor twee jaar getekend bij zijn nieuwe club. Het contract gaat in na dit seizoen.
Ravensbergen heeft zijn transfer afgedwongen met een sterk optreden op het afgelopen WK, waarin het Nederlands team de hoofdronde haalde. Zijn nieuwe club berekende dat hij op het WK 63 reddingen verrichtte in zes interlands. "Een goede score", aldus Göppingen, die er ook op wijst dat Ravensbergen momenteel de beste keeper is van de tweede divisie.
Ravensbergen reageerde verheugd op zijn transfer. "Dit is het aanbod waarop ik wachtte", zegt hij op Handbal Inside. "Göppingen ziet in mij de nieuwe nummer 1. Ik heb dus goed zicht op veel speelminuten. Het voelde als een kans die ik moest pakken."
Meer uit Sport
MIAMI (ANP) - De honkballers van Venezuela staan in de finale van de World Baseball Classic. Ze versloegen in de halve eindstrijd Italië (4-2) na een achterstand van 0-2.
1 uur geledenMIAMI (ANP) - Tennisster Suzan Lamens is er niet in geslaagd het hoofdschema van het tennistoernooi van Miami te bereiken. De 26-jarige Zuid-Hollandse verloor in de eerste ronde van de kwalificaties in Florida in drie sets van Bianca Andreescu uit Canada: 6-4 1-6 5-7.
12 uur geledenINDIAN WELLS (ANP/AFP) - Jannik Sinner heeft het tennistoernooi van Indian Wells gewonnen. De Italiaan, de nummer 2 van de wereld, versloeg in de finale de Rus Daniil Medvedev in twee sets: 7-6 (6) 7-6 (4). Het is voor Sinner de eerste keer dat hij het toernooi in Indian Wells wint.
1 dag geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - De Paralympische Spelen van Milaan en Cortina zijn beëindigd met de sluitingsceremonie in Cortina d'Ampezzo. Jeroen Kampschreur en Lisa Bunschoten-Vos droegen de Nederlandse vlag het Cortina Curling Olympic Stadium binnen.
1 dag geledenMIAMI (ANP/AFP) - Tennisser Novak Djokovic heeft zich teruggetrokken van het masterstoernooi van Miami. De 38-jarige Serviër heeft last van een schouderblessure, meldden de organisatoren.
1 dag geledenMONTREAL (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer is voor de vierde keer wereldkampioen op de 500 meter geworden. De 24-jarige olympisch kampioene was bij de WK in Montreal de beste in de finale. Selma Poutsma greep het zilver. Chiara Betti uit Italië pakte het brons.
1 dag geledenMONTREAL (ANP) - Jens van 't Wout heeft bij de WK shorttrack in Montreal zilver gegrepen op de 1000 meter. De olympisch kampioen eindigde als derde achter de Canadees William Dandjinou en Rim Jong-un uit Zuid-Korea. De Canadees werd echter gediskwalificeerd, waardoor Van 't Wout als tweede eindigde. Het brons ging naar de Brit Niall Treacy.
1 dag geleden