Hancko vraagteken bij Feyenoord voor uitduel met Groningen
ROTTERDAM (ANP) - Het is nog onzeker of koploper Feyenoord zondag de beschikking heeft over verdediger David Hancko voor het uitduel met FC Groningen. De 25-jarige Slowaak viel donderdag tijdens de 3-1-bekerzege op PEC Zwolle uit met een pijnlijke schouder.
De komende dagen moet blijken of Hancko op tijd hersteld is voor de wedstrijd tegen Groningen. Het wegvallen van de verdediger zou slecht nieuws zijn voor trainer Arne Slot, die ook al Gernot Trauner en Quinten Timber mist.
Ondanks het 1-1-gelijkspel bij FC Utrecht van afgelopen zondag heeft de Rotterdamse lijstaanvoerder nog altijd een voorsprong van 3 punten op naaste belagers Ajax en PSV. Groningen staat op de vijftiende plaats met 12 punten uit vijftien wedstrijden.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Er zijn in het afgelopen seizoen in de Eredivisie ondanks de inzet van de videoscheidsrechter (VAR) 21 foute beslissingen genomen tijdens 306 wedstrijden. Dat heeft manager scheidsrechterszaken Raymond van Meenen vrijdag bekendgemaakt in Zeist. Een jaar eerder ging het om 26 gevallen.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Hans Jorritsma, voormalig hockeyer, hockeybondscoach en teammanager van het Nederlands voetbalelftal, is donderdag in zijn woonplaats Amsterdam na een periode van ziekte op 77-jarige leeftijd overleden. Dat laat zijn familie vrijdag aan het ANP weten.
3 uur geledenTOLUCA (ANP) - Mexico heeft de voorbereiding op het WK voetbal in eigen land afgesloten met een ruime overwinning op Servië. De ploeg van trainer Javier Aguirre versloeg de Serviërs in het Mexicaanse Toluca met 5-1.
3 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - De Mexicaanse autoriteiten hebben bezoekers van het WK voetbal dat over een kleine week begint, gerustgesteld. "We zijn klaar om het WK te organiseren met inachtneming van alle noodzakelijke veiligheidsmaatregelen", zei de Mexicaanse minister van Buitenlandse Zaken Roberto Velasco na een ontmoeting met zijn Duitse ambtsgenoot in Mexico-Stad.
4 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat, de bondscoach van de voetballers van Curaçao, kijkt uit naar de 'uitzwaaiwedstrijd' van zaterdag tegen Aruba. "Het wordt tijd dat we weer een keertje winnen. We zijn er klaar voor", sprak de 78-jarige Hagenaar donderdagmiddag (lokale tijd) tijdens een persconferentie in het Corendon Resort.
14 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Voetbalfans die de sfeer erin willen brengen tijdens WK-wedstrijden zullen het zonder vuvuzela's moeten stellen. De FIFA verbiedt de plastic toeters in stadions in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
15 uur geledenSTOCKHOLM (ANP) - De Zweedse voetballers hebben de laatste oefenwedstrijd ter voorbereiding op het wereldkampioenschap gelijkgespeeld. In Stockholm eindigde de ontmoeting met Griekenland, dat zich niet voor de mondiale eindronde wist te kwalificeren, in 2-2. Zweden is op 20 juni in Houston de tweede tegenstander van Nederland in de groepsfase van het WK.
16 uur geleden