Hancko vond Feyenoord tot openingsdoelpunt betere ploeg
ROTTERDAM (ANP) - David Hancko vond de nederlaag die Feyenoord tegen PSV leed (1-2) niet helemaal terecht. "Tot het openingsdoelpunt hadden wij de betere kansen en waren we beter. Soms heeft het ook met geluk te maken", aldus de Slowaakse verdediger.
Hancko baalde van de manier waarop de eerste treffer van PSV tot stand kwam. "We verloren zelf de bal. We kennen de kwaliteiten van PSV, dat straffen ze af", zei hij. De international weet dat de landstitel voorlopig uit zicht is. "Dat wordt lastig, ook al zijn er nog veel wedstrijden te spelen. We moeten ons focussen op de tweede plek. Dan spelen we ook Champions League."
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.
18 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.
20 uur geledenALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.
22 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.
22 uur geledenARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.
22 uur geledenLONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
1 dag geleden