Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hamstringblessure houdt Frenkie de Jong aan de kant bij Barcelona

Hamstringblessure houdt Frenkie de Jong aan de kant bij Barcelona

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong staat voorlopig aan de kant bij FC Barcelona. De Nederlandse middenvelder heeft een hamstringblessure. Barcelona meldt in een korte verklaring dat het onduidelijk is hoelang De Jong niet kan voetballen.

De oud-speler van Ajax werd zondag in de verloren Clásico tegen Real Madrid (1-2) een kwartier voor tijd gewisseld door trainer Ronald Koeman. Volgens Spaanse media had De Jong al voor de aftrap last van zijn rechterbovenbeen. De international van het Nederlands elftal kon zich tegen Real Madrid niet onderscheiden en kreeg na afloop nogal wat kritiek op zijn fletse spel.

Barcelona speelt woensdag in de Spaanse competitie uit tegen Rayo Vallecano. Drie dagen later staat de thuiswedstrijd tegen Alavés op het programma. Volgende week gaat de ploeg van Koeman in de Champions League naar Oekraïne voor het duel met Dinamo Kiev.

De Jong miste dit seizoen één competitiewedstrijd van Barcelona, vorige maand thuis tegen Levante (3-0). De 24-jarige middenvelder was toen geschorst na zijn rode kaart tegen Cádiz.

Meer uit Voetbal

Bondscoach Koeman acht kans klein dat hij nog clubtrainer wordt

TOULOUSE (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman acht de kans erg klein dat hij ooit nog als clubtrainer gaat werken. Dat zei de 62-jarige bondscoach in het programma De Avondetappe van de NOS.

3 uur geleden
Ajax verhuurt Van Axel Dongen aan sc Heerenveen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax verhuurt Amourricho van Axel Dongen komend seizoen aan sc Heerenveen. De 20-jarige buitenspeler beschikt in Amsterdam nog over een contract tot en met 30 juni 2027.

3 uur geleden
Leicester City vindt in Cifuentes opvolger Van Nistelrooij

LEICESTER (ANP) - Leicester City heeft een opvolger gevonden voor Ruud van Nistelrooij, die als coach moest vertrekken na de degradatie van de club uit de Premier League. De 43-jarige Spanjaard Martí Cifuentes is aangesteld als hoofdtrainer, meldt de club. Cifuentes was voorheen trainer van Queens Park Rangers.

5 uur geleden
AZ neemt Deense aanvaller Jensen over van Viborg

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft de Deense voetballer Isak Jensen overgenomen van Viborg FF. De 21-jarige vleugelaanvaller heeft een contract in Alkmaar getekend tot medio 2030.

6 uur geleden
Sparta bevestigt huurovereenkomst doelman Drommel van PSV

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam meldt de komst van doelman Joël Drommel van PSV. De 28-jarige doelman wordt voor een seizoen gehuurd en kan de plaats gaan innemen van Nick Olij, die Sparta verruilde voor de landskampioen uit Eindhoven.

6 uur geleden
FIFA opent kaartverkoop voor WK voetbal 2026 op 10 september

ZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft dinsdag bekendgemaakt dat voetbalfans vanaf 10 september voor het eerst de kans krijgen om via een loting kaartjes te bestellen voor het WK voetbal van 2026 dat plaatsvindt in Canada, Mexico en de Verenigde Staten. Geïnteresseerden moeten zich daarvoor inschrijven op de website van de FIFA.

7 uur geleden
Aston Villa neemt keeper Bizot over van Stade Brest

BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft doelman Marco Bizot overgenomen van Stade Brest. De club uit Birmingham heeft de oud-keeper van AZ voor een niet bekendgemaakt bedrag overgenomen van de Franse club.

8 uur geleden