Hamstringblessure houdt Frenkie de Jong aan de kant bij Barcelona
BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong staat voorlopig aan de kant bij FC Barcelona. De Nederlandse middenvelder heeft een hamstringblessure. Barcelona meldt in een korte verklaring dat het onduidelijk is hoelang De Jong niet kan voetballen.
De oud-speler van Ajax werd zondag in de verloren Clásico tegen Real Madrid (1-2) een kwartier voor tijd gewisseld door trainer Ronald Koeman. Volgens Spaanse media had De Jong al voor de aftrap last van zijn rechterbovenbeen. De international van het Nederlands elftal kon zich tegen Real Madrid niet onderscheiden en kreeg na afloop nogal wat kritiek op zijn fletse spel.
Barcelona speelt woensdag in de Spaanse competitie uit tegen Rayo Vallecano. Drie dagen later staat de thuiswedstrijd tegen Alavés op het programma. Volgende week gaat de ploeg van Koeman in de Champions League naar Oekraïne voor het duel met Dinamo Kiev.
De Jong miste dit seizoen één competitiewedstrijd van Barcelona, vorige maand thuis tegen Levante (3-0). De 24-jarige middenvelder was toen geschorst na zijn rode kaart tegen Cádiz.
Meer uit Voetbal
HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.
3 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.
7 uur geledenALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.
7 uur geleden