Hamstringblessure houdt Frenkie de Jong aan de kant bij Barcelona
BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong staat voorlopig aan de kant bij FC Barcelona. De Nederlandse middenvelder heeft een hamstringblessure. Barcelona meldt in een korte verklaring dat het onduidelijk is hoelang De Jong niet kan voetballen.
De oud-speler van Ajax werd zondag in de verloren Clásico tegen Real Madrid (1-2) een kwartier voor tijd gewisseld door trainer Ronald Koeman. Volgens Spaanse media had De Jong al voor de aftrap last van zijn rechterbovenbeen. De international van het Nederlands elftal kon zich tegen Real Madrid niet onderscheiden en kreeg na afloop nogal wat kritiek op zijn fletse spel.
Barcelona speelt woensdag in de Spaanse competitie uit tegen Rayo Vallecano. Drie dagen later staat de thuiswedstrijd tegen Alavés op het programma. Volgende week gaat de ploeg van Koeman in de Champions League naar Oekraïne voor het duel met Dinamo Kiev.
De Jong miste dit seizoen één competitiewedstrijd van Barcelona, vorige maand thuis tegen Levante (3-0). De 24-jarige middenvelder was toen geschorst na zijn rode kaart tegen Cádiz.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
17 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
18 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de derby van Noord-Londen met 4-1 gewonnen bij Tottenham Hotspur. Door de overwinning is de voorsprong van koploper Arsenal weer 5 punten op nummer 2 Manchester City, dat een wedstrijd minder heeft gespeeld. Tottenham blijft 16e.
19 uur geleden