Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hamilton ziet nog altijd gevaar in Verstappen

Hamilton ziet nog altijd gevaar in Verstappen

SPA-FRANCORCHAMPS (ANP) - Hoewel Max Verstappen keer op keer vertelt dat de auto's van Mercedes te snel zijn voor zijn Red Bull en hij dit seizoen niet nog serieus om de wereldtitel kan strijden in de Formule 1, denkt Lewis Hamilton er anders over. De zesvoudig wereldkampioen, die vier van de zes verreden races won en riant leidt in het kampioenschap, ziet nog steeds gevaar in Verstappen. "Als je kijkt naar de uitslagen, dan is het qua punten heel close. Red Bull heeft sterk gepresteerd en komt in de races steeds dichterbij. Voor mij is Verstappen nog steeds een kandidaat voor de titel", zei de Brit op Spa-Francorchamps, waar dit weekeinde de Grote Prijs van België wordt verreden.

Hamilton benadrukt dat Verstappen uitviel in de openingsrace in Oostenrijk en toen geen punten scoorde. Daarna volgden een overwinning, drie tweede plaatsen en een derde plaats voor de Nederlander. "Als je die eerste race wegstreept, zou het verschil in punten veel kleiner zijn dan nu het geval is. Tot nog toe doet Mercedes het beter in de kwalificaties en dat is een voordeel, maar in de races zitten Mercedes en Red Bull dicht op elkaar. We zijn nog niet eens halverwege het seizoen, dus het is zaak alert te blijven en heel goed op Max te letten; hij is voor mij nog steeds een titelkandidaat."

Hamilton leidt met 132 punten, Verstappen volgt met 95 punten. De Fin Valtteri Bottas van Mercedes is de nummer drie in de stand met 89 punten.

Meer uit Sport

Italiaanse wielrenner Ganna van INEOS naar Lidl-Trek

BERLIJN (ANP/BELGA) - Tweevoudig wereldkampioen tijdrijden Filippo Ganna verruilt Netcompany INEOS volgend jaar voor Lidl-Trek. De 30-jarige Italiaan heeft een contract getekend voor drie seizoenen, tot en met 2029, zo meldt de Duitse wielerploeg.

41 minuten geleden
Formule 1 tekent tienjarig contract voor grand prix in Rwanda

KIGALI (ANP) - De Formule 1 keert terug naar Afrika. De autosportklasse heeft een tienjarig contract afgesloten met Rwanda, meldt het op de officiële website. De eerste grand prix zal vermoedelijk begin 2030 worden verreden, als het speciaal voor de Formule 1 aangelegde circuit in Bugeresa klaar is.

2 uur geleden
Shirt basketballegende Jordan verkocht voor recordbedrag

WASHINGTON (ANP/DPA) - Een wedstrijdshirt dat de Amerikaanse basketballegende Michael Jordan droeg tijdens de NBA-finale van 1998 is verkocht voor het recordbedrag van 14 miljoen dollar (ongeveer 12,55 miljoen euro). Volgens het Amerikaanse veilinghuis Hunt Auctions is dit de hoogste prijs die ooit is betaald voor basketbalmemorabilia.

5 uur geleden
Turnster Visser na polsblessure fit genoeg voor WK

ROTTERDAM (ANP) - Turnster Naomi Visser (25) is na een polsblessure fit genoeg om bij de WK in Rotterdam een volledige meerkamp te turnen. Visser sloeg begin oktober de tweede en laatste kwalificatiewedstrijd voor de WK over vanwege haar polsklachten.

18 uur geleden
Baanwielrenner Lavreysen ontloopt concurrent Richardson op WK

LONDEN (ANP/RTR) - Matthew Richardson heeft zich teruggetrokken voor de WK baanwielrennen in Shanghai. De Britse wielerbond geeft geen verklaring voor de afwezigheid van de grote concurrent van Harrie Lavreysen.

19 uur geleden
Turner De Munck vervangt geblesseerde Hagenaar bij WK Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Turner Loran de Munck (27) komt alsnog in actie bij de WK in eigen land. De Munck, die in eerste instantie was aangewezen als een van de reserves, vervangt de geblesseerde Jordi Hagenaar. Dat meldt turnbond KNGU.

20 uur geleden
Tennisser Van de Zandschulp boekt in Shanghai knappe zege op Fils

SHANGHAI (ANP) - Botic van de Zandschulp heeft in de derde ronde van het masterstoernooi van Shanghai een knappe overwinning geboekt op de Fransman Arthur Fils. De beste tennisser van Nederland was in China met 7-5 6-4 te sterk voor de nummer 8 van de plaatsingslijst. Hij treft de Spanjaard Rafael Jódar in de vierde ronde.

23 uur geleden