Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hamilton ziet geen snelle oplossing problemen Mercedes-auto

Hamilton ziet geen snelle oplossing problemen Mercedes-auto

SAKHIR (ANP) - Lewis Hamilton ziet op korte termijn geen oplossing voor de problemen bij Mercedes. "Mensen denken dat we iets achterhouden, maar dat is niet zo. We liggen mijlenver achter bij Red Bull en Ferrari", zegt de zevenvoudig wereldkampioen in Bahrein, waar dit weekeinde de eerste race van het nieuwe seizoen in de Formule 1 begint.

Mercedes was in de testraces al niet bijzonder snel in de nieuwe auto, maar in de eerste vrije trainingen toonde het team nauwelijks vooruitgang. Hamilton reed in de tweede training, waarin de coureurs op de zachte banden voluit gingen, slechts de negende tijd. Hij gaf meer dan een seconde toe op wereldkampioen Max Verstappen, die de snelste was.

"We hebben in het verleden kleine problemen gehad, maar in vergelijking met dit jaar stelde dat niet zoveel voor. We hebben nu echt grote problemen en alles wat we doen om ze te verhelpen lijkt niet te helpen, dus ik vrees dat de oplossing zich pas op de lange termijn aandient. Red Bull is denk ik wel zeven tot acht tienden sneller en Ferrari iets van een halve seconde", aldus Hamilton.

De Formule 1-auto's zijn voor dit jaar behoorlijk veranderd. Door regelwijzigingen die vooral te maken hebben met aerodynamica, zijn de wagens heel anders gestroomlijnd. De bedoeling is dat auto's dichter achter elkaar kunnen rijden. De Grote Prijs van Bahrein vervolgt zaterdag met de derde vrije training, gevolgd door de kwalificatierace.

Meer uit Sport

Brons voor turnster Slooff op vloer bij World Challenge Cup

VARNA (ANP) - Turnster Floor Slooff (19) heeft bij de World Challenge Cup in het Bulgaarse Varna brons gegrepen in de finale op het onderdeel vloer. De turnster uit Driehuis behaalde een score van 12,800 punten en hoefde daarmee alleen de Britse turnsters Shantae-Eve Asiedua Amankwhaah (13,233) en Grace Davies (12,966) voor zich te dulden.

1 uur geleden
Judoka Korrel wint in Astana eerste medaille sinds schorsing

ASTANA (ANP) - Judoka Michael Korrel heeft zijn eerste medaille gewonnen sinds zijn terugkeer van een schorsing. De 32-jarige Nederlander won bij het Grand Slam in het Kazachse Astana de strijd om het brons in de klasse tot 100 kilogram van de Rus Idar Bifov. Korrel keerde begin dit jaar terug na een jaar te hebben gemist vanwege administratieve fouten rond dopingcontroles.

1 uur geleden
Oud-wereldkampioen Martín boekt eerste zege in MotoGP sinds 2024

LE MANS (ANP) - De Spanjaard Jorge Martín heeft voor het eerst in ruim anderhalf jaar een race gewonnen in de MotoGP. De oud-wereldkampioen van Aprilia haalde op het circuit van Le Mans kort voor het einde WK-leider Marco Bezzecchi in en won zo de Grote Prijs van Frankrijk. Martín heeft nu nog maar een achterstand van 1 punt op de Italiaan, na zaterdag ook al de sprintrace te hebben gewonnen.

1 uur geleden
Motorcoureur Veijer crasht in Grote Prijs van Frankrijk

LE MANS (ANP) - Moto2-coureur Collin Veijer is in de Grote Prijs van Frankrijk gecrasht. De 21-jarige Staphorster kwam ten val in de tweede ronde van de race op het circuit van Le Mans, die was ingekort en herstart na eerdere zware crashes. Veijer leek zich niet ernstig te hebben geblesseerd, maar kon ook niet verder.

4 uur geleden
Wielerploeg UAE Emirates verliest ook Yates in Giro na valpartij

PLOVDIV (ANP) - Wielerploeg UAE Team Emirates is ook Adam Yates kwijtgeraakt in de Giro d'Italia. De 33-jarige Brit, die zaterdag in de tweede etappe al met veertien minuten achterstand binnenkwam door de gevolgen van een zware valpartij, heeft symptomen van een hersenschudding. Zaterdag stapten ploeggenoten Jay Vine en Marc Soler al af na hun betrokkenheid bij de massale crash in het peloton.

5 uur geleden
Tennisser Sinner eenvoudig naar derde ronde in Rome

ROME (ANP) - Jannik Sinner heeft eenvoudig de derde ronde bereikt van het tennistoernooi in Rome. De als eerste geplaatste Italiaan was in twee sets te sterk voor Sebastian Ofner (6-3 6-4). De Oostenrijker staat op de 82e positie van de wereldranglijst.

19 uur geleden
Martín wint sprintrace MotoGP op Le Mans na bliksemstart

LE MANS (ANP) - De Spaanse wegracer Jorge Martín heeft op spectaculaire wijze de sprintrace gewonnen van de MotoGP bij de Grote Prijs van Frankrijk. Hij startte op het circuit van Le Mans als achtste, maar wist zijn Aprilia in de eerste drie bochten naar de eerste plaats te sturen. De wereldkampioen van 2024 hield vervolgens stand tot aan de finish.

1 dag geleden