Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hamilton: we konden Verstappen niet bijhouden

Hamilton: we konden Verstappen niet bijhouden

ABU DHABI (ANP) - Wereldkampioen Lewis Hamilton moest na de laatste race van het seizoen in de Formule 1 toegeven dat Max Verstappen simpelweg te snel was. "We konden hem niet bijhouden. De sport heeft dat ook nodig, zo'n gevecht tussen twee teams", zei de 35-jarige Brit, die in Abu Dhabi als derde over de finish kwam achter de kopman van Red Bull en zijn teamgenoot Valtteri Bottas. "Felicitaties aan Max."

Hamilton keerde voor de slotrace van het jaar terug in zijn Mercedes, nadat hij vorige week de GP van Sakhir had moeten overslaan vanwege besmetting met het coronavirus. "Fysiek heeft dat enorm veel invloed gehad. Het was een heel zware race voor mij. In fysiek opzicht was ik het het hele jaar top, maar vandaag was ik zeker niet 100 procent. Ik ben blij dat het voorbij is."

Verstappen had aan de finish 15 seconden voorsprong op Bottas. "De Red Bulls waren verrassend snel", zei de Fin. "Ik deed alles wat ik kon, maar ik kon Max niet bijhouden. Ik heb geen fouten gemaakt, dus wat dat betreft was het een goede race. We gaan nu eerst even rust nemen en daarna hard trainen. Iedereen begint volgend jaar weer op nul."

Meer uit Sport

Nederland met acht keer goud op vierde plek in medaillespiegel

MILAAN (ANP) - Nederland staat met nog twee dagen te gaan stevig op de vierde plaats in het medailleklassement van de Olympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo. Vrijdag bezorgden langebaanschaatsster Antoinette Rijpma-de Jong (1500 meter) en de shorttrackmannen (aflossing) TeamNL de zevende en achtste gouden medaille.

4 minuten geleden
Schulting ziet abrupt einde aan rentree op shorttrackijs Milaan

MILAAN (ANP) - Voor Suzanne Schulting zat het olympisch shorttracktoernooi er ineens op in de halve finale van de 1500 meter. De 28-jarige Friezin ging halverwege haar halve finale in een duel met de Italiaanse Elisa Confortola plots onderuit. "Ik viel uit het niets, ik brak gewoon weg op mijn linkerschaats en that's it", zei de drievoudig olympisch kampioene. Landgenote Xandra Velzeboer kwam in dezelfde halve finale ook ten val.

25 minuten geleden
TeamNL evenaart recordaantal van acht keer goud op Winterspelen

MILAAN (ANP) - De Nederlandse deelnemers aan de Winterspelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo hebben vrijdag een record geƫvenaard. De Nederlandse shorttrackmannen zorgden met hun zege op de aflossing voor de achtste gouden medaille.

30 minuten geleden
Nederland heeft in Milaan meer medailles dan vorige Winterspelen

MILAAN (ANP) - Nederland heeft bij de Olympische Spelen in Milaan meer medailles behaald dan tijdens de vorige Winterspelen in Beijing. De shorttrackmannen wonnen de aflossing en zorgden daarmee voor de achttiende plak voor TeamNL. Langebaanschaatsster Antoinette Rijpma-de Jong won eerder op vrijdag verrassend de 1500 meter.

32 minuten geleden
Shorttrackers sluiten olympisch toernooi af met zeven medailles

MILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttrackers hebben het olympische toernooi in Milaan afgesloten met een recordaantal van zeven medailles, waarvan vijf gouden.

34 minuten geleden
Shorttrackers bezorgen Nederland op aflossing achtste goud

MILAAN (ANP) - De shorttrackmannen hebben Nederland op de Olympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo de achtste gouden medaille bezorgd. Kopman Jens van 't Wout, Melle van 't Wout, Teun Boer en Friso Emons eindigden in de finale van de aflossing als eerste.

52 minuten geleden
Velzeboer en Schulting na val op 1500 meter uitgeschakeld

MILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer gaat in Milaan geen derde olympische titel winnen. De 24-jarige Nederlandse ging in de halve finale onderuit, net als haar landgenote Suzanne Schulting.

1 uur geleden