Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hamilton: we konden Verstappen niet bijhouden

Hamilton: we konden Verstappen niet bijhouden

ABU DHABI (ANP) - Wereldkampioen Lewis Hamilton moest na de laatste race van het seizoen in de Formule 1 toegeven dat Max Verstappen simpelweg te snel was. "We konden hem niet bijhouden. De sport heeft dat ook nodig, zo'n gevecht tussen twee teams", zei de 35-jarige Brit, die in Abu Dhabi als derde over de finish kwam achter de kopman van Red Bull en zijn teamgenoot Valtteri Bottas. "Felicitaties aan Max."

Hamilton keerde voor de slotrace van het jaar terug in zijn Mercedes, nadat hij vorige week de GP van Sakhir had moeten overslaan vanwege besmetting met het coronavirus. "Fysiek heeft dat enorm veel invloed gehad. Het was een heel zware race voor mij. In fysiek opzicht was ik het het hele jaar top, maar vandaag was ik zeker niet 100 procent. Ik ben blij dat het voorbij is."

Verstappen had aan de finish 15 seconden voorsprong op Bottas. "De Red Bulls waren verrassend snel", zei de Fin. "Ik deed alles wat ik kon, maar ik kon Max niet bijhouden. Ik heb geen fouten gemaakt, dus wat dat betreft was het een goede race. We gaan nu eerst even rust nemen en daarna hard trainen. Iedereen begint volgend jaar weer op nul."

Meer uit Sport

Hoolwerf moet bij EK genoegen nemen met zilver op massastart

TOMASZOW MAZOWIECKI (ANP) - Schaatser Bart Hoolwerf heeft bij de EK afstanden in Polen genoegen moeten nemen met zilver op de massastart. Hij werd geklopt door de Belgische titelverdediger Bart Swings, ook de olympisch kampioen. De Italiaan Andrea Giovannini werd derde.

2 uur geleden
Del Grosso opnieuw Nederlands kampioen veldrijden

HUIJBERGEN (ANP) - Tibor del Grosso heeft zijn Nederlandse titel in het veldrijden geprolongeerd. Hij eindigde in het Brabantse Huijbergen voor Lars van der Haar, die zijn laatste NK reed. De derde plaats was voor Pim Ronhaar.

3 uur geleden
Bobsleeërs in viermansbob dertiende in St. Moritz

ST. MORITZ (ANP) - De Nederlandse bobsleeërs zijn bij de wereldbeker in het Zwitserse St. Moritz als dertiende geëindigd in de viermansbob. Dave Wesselink was met remmers Janko en Jelen Franjic en Timme Koster na twee runs 1,20 seconde langzamer dan de winnende Duitser Adam Ammour, die zijn landgenoot Johannes Lochner aftroefde.

4 uur geleden
Schaatsster Hoogendoorn pakt EK-zilver op 1000 meter

TOMASZOW MAZOWIECKI (ANP) - Schaatsster Chloé Hoogendoorn heeft bij de EK afstanden in Polen zilver gegrepen op de 1000 meter. De 21-jarige Zuid-Hollandse moest met 1.16,34 de titel laten aan Nikola Zdrahalova uit Tsjechië, die won in 1.16,06. Isabel Grevelt pakte brons.

4 uur geleden
Poolse tennissers winnen voor het eerst United Cup

SYDNEY (ANP) - De tennissers van Polen hebben voor het eerst de United Cup gewonnen. Het team met onder anderen Iga Swiatek en Hubert Hurkacz was in de finale in Sydney te sterk voor Zwitserland: 2-1. Polen verloor de afgelopen twee jaar nog de finale van het toernooi voor gemengde landenteams.

5 uur geleden
Atlete Brinkman derde bij rentree in halve marathon Egmond

EGMOND AAN ZEE (ANP) - Atlete Nienke Brinkman is bij haar rentree derde geworden op de halve marathon van Egmond. De winst ging naar Florence Niyonkuru uit Rwanda in 1.10.38, voor haar landgenote Emeline Imanizabayo.

5 uur geleden
Tennisster Sabalenka toont vorm met nieuwe titel in Brisbane

BRISBANE (ANP) - De Belarussische tennisster Aryna Sabalenka heeft haar titel in Brisbane geprolongeerd. De nummer 1 van de wereld was in de finale duidelijk te sterk voor de Oekraïense Maria Kostjoek, de nummer 26 van de wereld: 6-4 6-3.

11 uur geleden