Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hamilton vreest voor aanhoudende dominantie Red Bull in Formule 1

Hamilton vreest voor aanhoudende dominantie Red Bull in Formule 1

ABU DHABI (ANP/RTR) - Lewis Hamilton vreest dat de dominantie van Max Verstappen in zijn Red Bull voorlopig nog niet afgelopen is. De zevenvoudig wereldkampioen in de Formule 1 sprak zijn zorgen uit na de slotrace in Abu Dhabi. Verstappen boekte zijn negentiende overwinning van het jaar, Hamilton kwam op een achterstand van 44 seconden als negende over de finish in zijn Mercedes.

"Het is voor ons geen geweldig jaar geweest. Er valt niet veel positiefs uit te halen. Ik heb het overleefd, zeg maar", zei Hamilton op Sky Sports. "Dat Verstappen in zijn Red Bull hier met 17 seconden voorsprong wint, terwijl ze vanaf augustus niets hebben gedaan aan de ontwikkeling van de auto, is zorgwekkend. Ik heb geen idee of we dat gat volgend jaar kleiner kunnen maken, maar het ziet er somber uit."

Het ooit zo dominante team van Mercedes won dit jaar geen enkele race. Het team stelde in de laatste race nog de tweede plaats in het kampioenschap van de constructeurs veilig, maar wel met minder dan de helft van de punten die Red Bull vergaarde.

Meer uit Sport

Márquez wint na val alsnog sprintrace MotoGP in Jerez

JEREZ (ANP) - Marc Márquez heeft een spectaculaire sprintrace gewonnen bij de Grote Prijs van Spanje. De regerend wereldkampioen in de MotoGP leek kansloos na een val op een door de regen nat geworden baan, maar wist na een motorwissel alsnog als eerste over de finish te rijden op het circuit van Jerez. Francesco Bagnaia, zijn Italiaanse teamgenoot bij Ducati, eindigde als tweede en de Italiaan Franco Morbidelli werd derde.

6 uur geleden
Motorracer Veijer verovert zijn eerste pole position in Moto2

JEREZ (ANP) - Collin Veijer heeft voor het eerst in zijn carrière poleposition veroverd in de Moto2. De Nederlandse wegracer was de snelste in de kwalificatie voor de Grote Prijs van Spanje op het circuit van Jerez. Hij was nipt sneller dan thuisrijders Álex Escrig en Manuel González.

7 uur geleden
Wielrenner Alaphilippe mist Luik-Bastenaken-Luik om gezondheid

LUIK (ANP/BELGA) - Julian Alaphilippe staat zondag niet aan de start van de 112e editie van Luik-Bastenaken-Luik. De 33-jarige Fransman mist de Ardennenklassieker om "medische redenen", meldt zijn ploeg Tudor Pro Cycling Team via sociale media. De tweevoudig wereldkampioen laat om die reden volgende week vrijdag ook Eschborn-Frankfurt aan zich voorbijgaan.

9 uur geleden
MotoGP-kampioen Márquez pakt in Spanje eerste pole van dit jaar

JEREZ (ANP) - Wegracer Marc Márquez heeft zijn eerste poleposition van dit jaar in de MotoGP te pakken. De regerend wereldkampioen was op zijn Ducati de snelste in de kwalificatie voor de Grote Prijs van Spanje op het circuit van Jerez. De Fransman Johann Zarco reed de tweede tijd en de Italiaan Fabio Di Giannantonio klokte de derde tijd.

10 uur geleden
Sinner moeizaam naar derde ronde masterstoernooi Madrid

MADRID (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner heeft zich met de nodige moeite geplaatst voor de derde ronde van het masterstoernooi in Madrid. De nummer 1 van de wereld had bijna 2,5 uur nodig om de Fransman Benjamin Bonzi in drie sets te verslaan: 6-7 (6) 6-1 6-4.

1 dag geleden
Alcaraz kan door polsblessure titel Roland Garros niet verdedigen

MADRID (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft zich afgemeld voor Roland Garros. De winnaar van de laatste twee edities van het grandslamtoernooi in Parijs kan niet meedoen vanwege de polsblessure die hem al een tijdje kwelt.

1 dag geleden
EK atletiek van 2028 in Poolse Chorzow

CHORZOW (ANP) - Het EK atletiek wordt in 2028 georganiseerd in de Poolse regio Silezië. Dat maakte de Europese atletiekbond bekend. Het toernooi vindt plaats in het Slaski Stadion in de stad Chorzow.

1 dag geleden