Hamilton vreest voor aanhoudende dominantie Red Bull in Formule 1
ABU DHABI (ANP/RTR) - Lewis Hamilton vreest dat de dominantie van Max Verstappen in zijn Red Bull voorlopig nog niet afgelopen is. De zevenvoudig wereldkampioen in de Formule 1 sprak zijn zorgen uit na de slotrace in Abu Dhabi. Verstappen boekte zijn negentiende overwinning van het jaar, Hamilton kwam op een achterstand van 44 seconden als negende over de finish in zijn Mercedes.
"Het is voor ons geen geweldig jaar geweest. Er valt niet veel positiefs uit te halen. Ik heb het overleefd, zeg maar", zei Hamilton op Sky Sports. "Dat Verstappen in zijn Red Bull hier met 17 seconden voorsprong wint, terwijl ze vanaf augustus niets hebben gedaan aan de ontwikkeling van de auto, is zorgwekkend. Ik heb geen idee of we dat gat volgend jaar kleiner kunnen maken, maar het ziet er somber uit."
Het ooit zo dominante team van Mercedes won dit jaar geen enkele race. Het team stelde in de laatste race nog de tweede plaats in het kampioenschap van de constructeurs veilig, maar wel met minder dan de helft van de punten die Red Bull vergaarde.
Meer uit Sport
SAN SEBASTIÁN (ANP/BELGA) - Wielrenster Mischa Bredewold heeft de Ronde van Baskenland voor vrouwen op haar naam geschreven. De 25-jarige Nederlandse van SD Worx - Protime behield haar leidende positie in de derde en laatste etappe met start en finish in San Sebastián. De Poolse Dominika Włodarczyk won de laatste rit.
47 minuten geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen lijkt de overwinning bij de 24 uur van de Nürburgring te kunnen vergeten. De 28-jarige Nederlander zag zijn Spaanse teamgenoot Daniel Juncadella met de Mercedes-AMG GT3 naar de pits rijden vanwege een technisch probleem. Het team van Verstappen reed op het moment van de autoproblemen aan de leiding.
3 uur geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft in de nacht van zaterdag op zondag een goede tweede stint gereden tijdens de 24 uur van de Nürburgring. De 28-jarige Nederlander, die zaterdagmiddag in de Mercedes-AMG GT3 de leiding had gegrepen, bouwde tussen 02.00 en 04.00 uur de voorsprong op de nummer 2 uit tot een kleine halve minuut.
6 uur geledenROME (ANP) - Tennisster Elina Svitolina heeft het masterstoernooi van Rome op haar naam geschreven. De 31-jarige Oekraïense versloeg de als derde geplaatste Amerikaanse Coco Gauff in de finale. In de Italiaanse hoofdstad werd het 6-4 6-7 (3) 6-2 voor Svitolina.
17 uur geledenBORDEAUX (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor is er bij het challengertoernooi in Bordeaux niet in geslaagd de finale te bereiken. In de halve finale verloor Griekspoor van de Belg Raphaël Collignon, de nummer 68 van de mondiale ranglijst. Het werd 7-5 6-1 voor Collignon.
21 uur geledenFERMO (ANP) - Wielrenner Jhonatan Narváez heeft ook de achtste etappe van de Giro d'Italia op zijn naam geschreven. De Ecuadoriaan van UAE Team Emirates kwam na een heuvelrit van 156 kilometer tussen Chieti en Fermo solo over de finish. Het is zijn tweede ritzege in de Ronde van Italië van dit jaar.
21 uur geledenROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zich bij het masterstoernooi van Rome geplaatst voor de finale. Sinner was in de halve finale in drie sets te sterk voor Daniil Medvedev: 6-2 5-7 6-4. De halve eindstrijd werd vrijdagavond bij een stand van 6-2 5-7 4-2 in het voordeel van Sinner stilgelegd door regenval en werd zaterdag uitgespeeld.
22 uur geleden