Hamilton vreest voor aanhoudende dominantie Red Bull in Formule 1
ABU DHABI (ANP/RTR) - Lewis Hamilton vreest dat de dominantie van Max Verstappen in zijn Red Bull voorlopig nog niet afgelopen is. De zevenvoudig wereldkampioen in de Formule 1 sprak zijn zorgen uit na de slotrace in Abu Dhabi. Verstappen boekte zijn negentiende overwinning van het jaar, Hamilton kwam op een achterstand van 44 seconden als negende over de finish in zijn Mercedes.
"Het is voor ons geen geweldig jaar geweest. Er valt niet veel positiefs uit te halen. Ik heb het overleefd, zeg maar", zei Hamilton op Sky Sports. "Dat Verstappen in zijn Red Bull hier met 17 seconden voorsprong wint, terwijl ze vanaf augustus niets hebben gedaan aan de ontwikkeling van de auto, is zorgwekkend. Ik heb geen idee of we dat gat volgend jaar kleiner kunnen maken, maar het ziet er somber uit."
Het ooit zo dominante team van Mercedes won dit jaar geen enkele race. Het team stelde in de laatste race nog de tweede plaats in het kampioenschap van de constructeurs veilig, maar wel met minder dan de helft van de punten die Red Bull vergaarde.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Bondscoach Rintje Ritsma van de ploegonderdelen in het langebaanschaatsen beslist pas na de olympische 10 kilometer van vrijdag in welke opstelling hij zondag de ploegenachtervolging bij de mannen van start laat gaan. "Stijn van de Bunt en Jorrit Bergsma rijden vrijdag de 10 kilometer en de vraag is hoe ze daaruit komen", geeft Ritsma als reden.
14 minuten geledenMILAAN (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout heeft na het mislopen van een olympische medaille met de Nederlandse gemengde aflossingsploeg online veel negatieve en boze reacties gekregen. Dat vertelde hij na afloop van de training in de Milano Ice Skating Arena.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Shorttrackster Suzanne Schulting wil de komende dagen in Milaan aan bondscoach Niels Kerstholt laten zien dat ze een plaats in de aflossingsploeg verdient. "Ik spreek uit dat ik het heel graag wil, de relay rijden. Het zou ook gek zijn, vanuit mijn kant, als ik dat niet zou doen", vertelde de Friezin na afloop van de training.
2 uur geledenBORMIO (ANP) - De Zwitserse skiër Franjo von Allmen (24) heeft woensdag zijn derde gouden medaille gewonnen op de Olympische Winterspelen van Milaan en Cortina. Dat deed hij op het onderdeel super-G op de flanken van de Stelvio bij Bormio. Hij was 0,13 seconde sneller dan de Amerikaan Ryan Cochran-Siegle, die net als vier jaar geleden zilver won. Von Allmens landgenoot en regerend wereldkampioen Marco Odermatt pakte de bronzen medaille.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - De terugkeer als shorttrackster voelde woensdag voor Suzanne Schulting "heel natuurlijk". Dat vertelde de 28-jarige Friezin na afloop van de training in de Milano Ice Skating Arena.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Tennistalent Thijs Boogaard is er niet in geslaagd de tweede ronde van het ABN AMRO Open in Rotterdam te bereiken. De 17-jarige debutant verloor in Ahoy met 3-6 4-6 van de 23 jaar oudere Zwitser Stan Wawrinka.
3 uur geledenSAKHIR (ANP) - Max Verstappen heeft woensdagochtend 65 rondes voltooid in de eerste testsessie van het voorseizoen van de Formule 1. Op het circuit van Bahrein zette de nummer 2 van vorig seizoen de snelste ronde neer in 1.35,43. Oscar Piastri, vorig jaar derde in het wereldkampioenschap, volgde in zijn McLaren op 0,17 seconden. George Russell (Mercedes) zette de derde tijd neer.
3 uur geleden