Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hamilton vreest geen crash met Verstappen in slotrace Abu Dhabi

Hamilton vreest geen crash met Verstappen in slotrace Abu Dhabi

ABU DHABI (ANP/DPA) - Lewis Hamilton is niet bang dat hij in de beslissende grand prix van het seizoen in Abu Dhabi van de baan wordt gereden door rivaal Max Verstappen. De Mercedes-coureur moet in de laatste race van het seizoen meer punten halen dan de Nederlander van Red Bull om wereldkampioen te worden.

"Ik ben niet bang voor wat misschien niet gebeurt", zei de zevenvoudig wereldkampioen tegen Bild op vragen over een mogelijk opzettelijke of onopzettelijke crash. "Ik geef geen ruimte aan dat soort gedachten. Ik heb ook niet zo'n verleden met ongelukken."

Hamilton en Verstappen hebben evenveel punten (369,5). In het zeer onwaarschijnlijke geval dat beide rivalen geen punten weten te scoren in de slotrace, grijpt de 24-jarige Verstappen de wereldtitel omdat hij dit seizoen meer overwinningen heeft geboekt. Verstappen won negen races, Hamilton acht.

Mooiste zege

Hamilton vindt zijn overwinning in de GP van Brazilië dit jaar wellicht van meer waarde dan een eventuele achtste wereldtitel. "Als het om racen gaat, was Brazilië het mooiste", noemt de Mercedes-coureur zijn beste moment van 2021. Desgevraagd zegt hij dat hij niet denkt dat een achtste wereldtitel dat kan overtreffen.

In de race in Brazilië knokte de Brit zich terug van de tiende startpositie na een gridstraf vanwege een motorwissel. In de spannende slotfase kon hij zijn titelrivaal Verstappen toch nog passeren en de overwinning grijpen.

Meer uit Sport

Hockeyers Kampong winnen Euro Hockey League

DEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit België: 3-2.

6 uur geleden
Wielrenner Seixas wint tijdrit in Ronde van Baskenland

BILBAO (ANP) - Paul Seixas heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. Het Franse wielertalent was de snelste in een tijdrit over 13,8 kilometer met start en aankomst in Bilbao.

6 uur geleden
Hockeysters SCHC verslaan titelverdediger Den Bosch en winnen EHL

DEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van SCHC (De Stichtsche) hebben in Den Bosch voor het eerst in het bestaan van de club de Euro Hockey League gewonnen. De ploeg uit Bilthoven verraste in de finale titelverdediger Den Bosch: 1-0.

8 uur geleden
Volleybalsters Sliedrecht voor de achtste keer bekerwinnaar

DEN BOSCH (ANP) - De volleybalsters van Sliedrecht Sport hebben voor de achtste keer in de clubgeschiedenis de nationale beker veroverd. De ploeg versloeg in de sfeervolle Maaspoort van Den Bosch in de finale Apollo 8 in vijf sets: 3-2 (20-25 25-17 20-25 25-20 15-12).

9 uur geleden
Geen Parijs-Roubaix voor wielrenner Evenepoel

BRUSSEL (ANP) - De Belgische wielrenner Remco Evenepoel ziet alsnog af van deelname aan Parijs-Roubaix komende zondag. De olympisch kampioen hield die mogelijkheid open na zijn sterke debuut in de Ronde van Vlaanderen, maar zijn ploeg Red Bull-Bora-hansgrohe bevestigde aan de Belgische sportzender Sporza dat hij zijn eerste optreden in de kasseienklassieker uitstelt.

9 uur geleden
Van de Zandschulp klimt tien plaatsen op wereldranglijst tennis

LONDEN (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is tien plaatsen gestegen op de wereldranglijst. Hij klom op de laatste ranking van de ATP van de 62e naar de 52e plaats. Dat is nog wel ver verwijderd van zijn hoogste positie ooit; de 22e in augustus 2022.

14 uur geleden
Parijs-Roubaix nog te vroeg voor Vlaanderen-winnares Vollering

OUDENAARDE (ANP) - Parijs-Roubaix komt nog te vroeg voor Demi Vollering, zei de winnares van de Ronde van Vlaanderen zondag na afloop van die wedstrijd. "We hebben voor nu ons plan gemaakt en we houden Roubaix in ons achterhoofd voor een ander jaar."

1 dag geleden