Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hamilton verwacht nog meer spanning in Formule 1 na zomerstop

Hamilton verwacht nog meer spanning in Formule 1 na zomerstop

BRACKLEY (ANP) - Lewis Hamilton verwacht dat de tweede helft van het Formule 1-seizoen nog meer spanning en sensatie brengt. "Voor de sport is het fantastisch om coureurs en teams te hebben die zo dicht op elkaar rijden", zegt de zevenvoudig wereldkampioen van Mercedes in een vooruitblik op de website van de Formule 1. "Het niveau van de huidige topcoureurs is momenteel echt super." De Formule 1 vervolgt volgende week met de Grote Prijs van Nederland op het circuit van Zandvoort.

Max Verstappen en Red Bull domineerden de vorige twee seizoenen, maar dit jaar is de drievoudig wereldkampioen beduidend minder overheersend. De Nederlander won weliswaar zeven races en leidt redelijk riant in het kampioenschap, maar met name de teams van McLaren en Mercedes konden zich de laatste races meten met Red Bull. In totaal waren er zeven verschillende winnaars in de eerste veertien races.

Hamilton won zelf twee races: de Grote Prijs van Groot-Brittannië en de Grote Prijs van België. Die laatste zege kreeg hij cadeau na de diskwalificatie van zijn teamgenoot George Russell. "We hadden niet verwacht dat we in deze fase van het seizoen al zouden concurreren met Red Bull en McLaren. Zeker niet gezien de moeilijkheden die we kenden in het begin", aldus de Brit, die nu op 105 GP-zeges staat in zijn carrière. "Het wordt absoluut een geweldige tweede helft van het seizoen als onze auto zich zo blijft ontwikkelen, maar een gooi doen naar de titel is denk ik te hoog gegrepen."

Verstappen leidt met 277 punten. Lando Norris staat tweede met 199 punten. Charles Leclerc van Ferrari bezet de derde plek met 177 punten.

Meer uit Sport

Tennisser Griekspoor doet mee aan ATP-toernooi van Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Tallon Griekspoor doet in februari volgend jaar mee aan het ABN AMRO Open in Rotterdam. Dat heeft de organisatie bekendgemaakt. De nummer 25 van de wereld komt voor de negende keer in actie in Rotterdam Ahoy. Griekspoor stond in 2023 en 2024 in de halve finale van het ATP-toernooi.

9 uur geleden
Veldrijdster Brand boekt in Niel vijfde zege van seizoen

NIEL (ANP/BELGA) - Veldrijdster Lucinda Brand heeft in de Superprestigecross in het Belgische Niel haar vijfde zege van het seizoen geboekt. De 36-jarige Nederlandse kwam vlak na de eerste ronde alleen aan de leiding en bouwde haar voorsprong daarna uit. Europees kampioene Inge van der Heijden eindigde als tweede, Aniek van Alphen maakte het volledig Nederlandse podium compleet.

11 uur geleden
Sinner begint ATP Finals met zege op Auger-Aliassime

TURIJN (ANP) - Jannik Sinner is de ATP Finals in Turijn begonnen met een overtuigende zege. De Italiaanse nummer 2 van de wereldranglijst versloeg de Canadees Félix Auger-Aliassime in twee sets: 7-5 6-1.

1 dag geleden
Uitspraak zaak Villars tegen FIA over verkiezingen op 3 december

PARIJS (ANP/RTR) - De uitspraak in de rechtszaak die coureur Laura Villars heeft aangespannen tegen de internationale autosportfederatie FIA om de verkiezingsregels aan te vechten volgt op 3 december. De 28-jarige Zwitserse wil dat de aankomende verkiezingen voor het voorzitterschap worden opgeschort. De verkiezingen staan gepland voor 12 december in Oezbekistan.

1 dag geleden
Schaatsster Beune hersteld voor 3000 meter in Salt Lake City

SALT LAKE CITY (ANP) - Schaatsster Joy Beune is voldoende hersteld om vrijdag bij de eerste wereldbekerwedstrijd in Salt Lake City van start te gaan op de 3000 meter. Dat meldt schaatsbond KNSB.

1 dag geleden
Ferrari-baas wil dat F1-coureurs Ferrari racen en minder praten

ROME (ANP/RTR) - Ferrari-topman John Elkann heeft tegen F1-coureurs Charles Leclerc en Lewis Hamilton gezegd dat ze minder moeten praten en zich moeten concentreren op het racen. Leclerc en Hamilton kenden een teleurstellend raceweekend in Brazilië, waar zij beiden uitvielen in de Grote Prijs van São Paulo.

1 dag geleden
Amerikaanse tennisser Fritz wint van Musetti op ATP Finals

TURIJN (ANP) - Taylor Fritz heeft zijn eerste wedstrijd op de ATP Finals in Turijn gewonnen. De 28-jarige Amerikaan versloeg de Italiaan Lorenzo Musetti in twee sets: 6-3 6-4.

1 dag geleden