Hamilton rijdt ondanks rugpijn in Canada: wil het niet missen
BAKOE (ANP) - Lewis Hamilton is vastberaden om komend weekend weer plaats te nemen in zijn Mercedes tijdens de Grote Prijs van Canada in de Formule 1. Het was even onzeker of de 37-jarige Britse coureur wel zou gaan rijden in Montreal omdat hij zondag na de Grote Prijs van Azerbeidzjan klaagde over rugpijn. "Ik ben er dit weekend bij, ik zou het voor geen goud willen missen", schrijft de zevenvoudig wereldkampioen op Instagram.
Hamilton zegt dankbaar te zijn voor de steun die hij online kreeg na de race in Bakoe. De Brit schrijft dat zijn rug nog wat pijnlijk aanvoelt en onder de blauwe plekken zit, maar zegt verder geen serieuze klachten te hebben. Om te herstellen heeft hij acupunctuur en fysiotherapie ondergaan.
Hamilton is gemotiveerd om komend weekend in Canada gewoon weer te racen. "We moeten blijven vechten. Nu is het moment om onszelf bijeen te rapen en dat zullen we dan ook doen", aldus de Brit die in Bakoe als vierde eindigde achter teamgenoot George Russell (derde) en de Red Bull-coureurs Sergio Pérez (tweede) en Max Verstappen (eerste).
Meer uit Sport
KONYA (ANP) - Baanwielrenner Harrie Lavreysen is er niet in geslaagd zijn Europese titel in het sprinttoernooi te prolongeren. De regerend olympisch en wereldkampioen verloor in het Turkse Konya in de finale van zijn Britse rivaal Matthew Richardson.
2 uur geledenTORONTO (ANP) - De Canadese polsstokspringster Alysha Newman is voorlopig geschorst. De winnares van het brons op de laatste Olympische Spelen in Parijs is afgelopen jaar driemaal in de fout gegaan met het doorgeven van haar verblijfplaatsen, de zogenoemde whereabouts. Dat meldde de Athletics Integrity Unit (AIU) woensdag.
2 uur geledenKONYA (ANP) - Yanne Dorenbos heeft op de EK baanwielrennen in het Turkse Konya de zilveren medaille op het onderdeel omnium veroverd. De 25-jarige Castricummer moest in de meerkamp zijn meerdere erkennen in de Portugees Iúri Leitão, die hem op de puntenkoers te snel af was.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - Jordan Stolz heeft enkele dagen voor de start van de Olympische Spelen in een trainingswedstrijd op de 1500 meter in het Milano Speed Skating Stadium een tijd van 1.44,26 geschaatst. De Amerikaanse topfavoriet ging niet voluit, maar schaatste als een van de weinigen met tempo door tot de finish en was blij met zijn tijd. "Ik denk dat het best een goede tijd is", reageerde de Amerikaan na afloop.
4 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - Directeur Edu Jansing van de tennisbond KNLTB gaat in gesprek met een aantal topspelers. Dat heeft hij tegen het ANP gezegd naar aanleiding van kritiek die Tallon Griekspoor heeft geuit in de richting van de bond. Dat deed de nummer 1 van Nederland in gesprek met NU.nl waarin hij aankondigde zich voorlopig niet meer beschikbaar te stellen voor de Davis Cup.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Na Carlos Alcaraz heeft ook Alexander Zverev zich afgemeld voor de 53e editie van de ABN AMRO Open in Rotterdam. De 28-jarige Duitse tennisser kampt met een enkelblessure en heeft van zijn fysiotherapeut het advies gekregen rust te nemen.
4 uur geledenKONYA (ANP) - Hetty van de Wouw is zonder te rijden haar Europese titel op de tijdrit kwijtgeraakt. De 27-jarige Nederlandse meldde zich op de EK baanwielrennen in het Turkse Konya vlak voor de start van de tijdrit af. Het is onduidelijk wat de reden voor de afzegging is.
4 uur geleden