Hamilton rijdt ondanks rugpijn in Canada: wil het niet missen
BAKOE (ANP) - Lewis Hamilton is vastberaden om komend weekend weer plaats te nemen in zijn Mercedes tijdens de Grote Prijs van Canada in de Formule 1. Het was even onzeker of de 37-jarige Britse coureur wel zou gaan rijden in Montreal omdat hij zondag na de Grote Prijs van Azerbeidzjan klaagde over rugpijn. "Ik ben er dit weekend bij, ik zou het voor geen goud willen missen", schrijft de zevenvoudig wereldkampioen op Instagram.
Hamilton zegt dankbaar te zijn voor de steun die hij online kreeg na de race in Bakoe. De Brit schrijft dat zijn rug nog wat pijnlijk aanvoelt en onder de blauwe plekken zit, maar zegt verder geen serieuze klachten te hebben. Om te herstellen heeft hij acupunctuur en fysiotherapie ondergaan.
Hamilton is gemotiveerd om komend weekend in Canada gewoon weer te racen. "We moeten blijven vechten. Nu is het moment om onszelf bijeen te rapen en dat zullen we dan ook doen", aldus de Brit die in Bakoe als vierde eindigde achter teamgenoot George Russell (derde) en de Red Bull-coureurs Sergio Pérez (tweede) en Max Verstappen (eerste).
Meer uit Sport
LONDEN (ANP) - Michael van Gerwen heeft na een moeizame partij de tweede ronde van het WK darts in Londen bereikt. De 36-jarige drievoudig wereldkampioen won in Alexandra Palace met 3-1 in sets van de Japanner Mitsuhiko Tatsunami.
43 minuten geledenSIGULDA (ANP) - Skeletonster Kimberley Bos heeft bij de wereldbekerwedstrijd in het Letse Sigulda genoegen moeten nemen met de vijfde plaats. De regerend wereldkampioene moest de zege na twee runs laten aan de Belgische Kim Meylemans.
3 uur geledenVAL GARDENA (ANP/AFP) - Skiër Marco Odermatt heeft voor de vijftigste keer een wereldbekerwedstrijd gewonnen. De 28-jarige Zwitser deed dat in Val Gardena, waar hij in de mist de snelste was op de afdaling.
7 uur geledenCAREZZA (ANP) - Snowboardster Michelle Dekker is bij de wereldbekerwedstrijd in Carezza in Italië als zevende geëindigd op de parallelreuzenslalom. De 29-jarige Nederlandse strandde in de kwartfinales tegen de Tsjechische Zuzana Maderova, die 0,45 seconden sneller was.
8 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Suzanne Schulting blijft er vertrouwen in hebben dat ze zich op het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) kan plaatsen voor de Olympische Spelen van Milaan. De 28-jarige schaatsster van Team Essent slaagde er dit najaar niet in zich te kwalificeren voor de wereldbekerwedstrijden, maar denkt dat ze goed kan zijn als ze uitgerust is. "Het moet er alleen nog uitkomen in de wedstrijden."
10 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Joep Wennemars staat op het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) op drie afstanden aan de start. De 23-jarige schaatser van Team Essent gaat ervan uit voldoende fit te zijn om in Thialf op de 500, 1000 en 1500 meter te starten in de laatste week van december.
11 uur geledenOTTAWA (ANP/RTR) - Wereldkampioen snowboarden op de slopestyle Liam Brearley kan in februari niet meedoen aan de Olympische Spelen. De 22-jarige Canadees liep in november tijdens een training een knie- en enkelblessure op en laat zich nu opereren.
11 uur geleden