Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hamilton: rentree voelde als eerste dag op school

Hamilton: rentree voelde als eerste dag op school

ABU DHABI (ANP) - Lewis Hamilton gaf toe dat hij vrijdag wel een paar ronden nodig had om zijn ritme te vinden tijdens de vrije trainingen voor de Grote Prijs van Abu Dhabi. De Britse Formule 1-coureur, die vorige week positief testte op het coronavirus en daardoor de GP van Sakhir moest overslaan, was naar eigen zeggen gelukkig met zijn tweede tijd achter ploeggenoot Valtteri Bottas. "Ik ben erg blij en dankbaar om terug te zijn", zei de zevenvoudig wereldkampioen. "Het voelde alsof het mijn eerste dag op school was."

Hamilton maakte zijn rentree in de Mercedes na tien dagen verplichte isolatie vanwege een coronabesmetting. Zijn landgenoot George Russell verving hem bij Mercedes in Sakhir. "Het duurde even in de eerste sessie om gewend te raken, maar de tweede training was beter", aldus Hamilton. "Al met al verliep het niet heel slecht."

De Brit was onder de indruk van zijn tijdelijke vervanger Russell. "Ik denk dat George het geweldig gedaan heeft. Hij was op zijn plek in de auto. Voor mij was het zeker vreemd, want ik heb nog nooit een race gemist in mijn 27-jarige racecarrière. Op een dag zal ik er een boek over schrijven, maar voorlopig laat ik het hierbij."

Meer uit Sport

Wielrenner Træen verlaat Tour na val in gele trui op Tourmalet

GAVARNIE-GÈDRE (ANP) - De Noorse wielrenner Torstein Træen heeft de Tour de France verlaten. Dat meldt zijn ploeg Uno-X Mobility donderdagavond. Træen kwam donderdag tijdens de etappe door de Pyreneeën ten val in de afdaling van de Col du Tourmalet. Hij was op dat moment nog drager van de gele leiderstrui. De Noor reed de etappe wel uit, maar finishte op bijna een halfuur van de winnaar en nieuwe geletruidrager Tadej Pogačar.

4 uur geleden
Nosková ten koste van Kostjoek naar eerste finale op Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisster Linda Nosková heeft voor het eerst de finale van Wimbledon bereikt. De 21-jarige Tsjechische versloeg op het Londense gras in de halve finale Marta Kostjoek uit Oekraïne: 6-4 6-4. Daarmee krijgt het vrouwenenkelspel dit jaar een Tsjechische finale met daarin Karolína Muchová (29) als opponente van Nosková.

7 uur geleden
Volleybalsters winnen ook van Tsjechië in Nations League

BELGRADO (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben opnieuw gewonnen in de Nations League, dit keer van Tsjechië. Woensdag was Nederland al in drie sets te sterk voor Frankrijk. Tegen Tsjechië was het opnieuw na drie sets gedaan: 25-21 25-21 25-18.

8 uur geleden
Pogačar had 'niets te verliezen' in etappe over Tourmalet

GAVARNIE-GÈDRE (ANP) - Tadej Pogačar had veel zin in de Pyreneeënrit in de Tour de France van donderdag, die hij met overtuiging winnend afsloot. Dat zei de Sloveense wereldkampioen na afloop van de etappe in het flashinterview. "Ik was heel enthousiast voor vandaag", zei Pogačar. "We gingen ervoor, niets te verliezen."

8 uur geleden
Muchová verslaat Gauff en bereikt finale Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisster Karolína Muchová heeft voor het eerst de finale van Wimbledon bereikt. De 29-jarige als tiende geplaatste Tsjechische versloeg de Amerikaanse Coco Gauff in drie sets: 6-2 1-6 7-6 (10).

9 uur geleden
Pogačar wint zware Pyreneeënrit in Tour en verovert het geel

GAVARNIE-GÈDRE (ANP) - Tadej Pogačar heeft de zesde etappe van de Tour de France op zijn naam geschreven en daarmee de gele trui veroverd. De 27-jarige renner van UAE Team Emirates maakte het verschil op de Tourmalet, een beklimming van de buitencategorie, en ook op de slotklim naar het Franse Gavarnie-Gèdre was hij veruit de beste.

9 uur geleden
Sprinter De Kleijn verlaat Tour de France in zesde etappe

PAU (ANP) - Wielrenner Arvid de Kleijn is afgestapt in de Tour de France. De 32-jarige Nederlandse sprinter van Tudor gaf na ongeveer 50 kilometer in de zesde etappe op.

12 uur geleden