Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hamilton rekent opnieuw op moeizame start seizoen voor Mercedes

Hamilton rekent opnieuw op moeizame start seizoen voor Mercedes

BAHREIN (ANP) - Lewis Hamilton is niet heel optimistisch over de eerste races van het Formule 1-seizoen, dat zondag met de Grote Prijs van Bahrein van start gaat. Maar de Brit sprak tegen dat het gebrek aan snelheid de reden is dat hij zijn contract bij de renstal nog niet verlengd heeft.

De zevenvoudig wereldkampioen gaf donderdag aan dat Mercedes "nog niet is waar we willen zijn". Maar de suggestie, onder meer gedaan door voormalig kampioenen Damon Hill en Jenson Button, dat de 38-jarige Brit overweegt Mercedes te verlaten als het team er niet in slaagt een competitieve wagen samen te stellen, weerlegde hij . "Ik ben een vechter", zei Hamilton. "En we vechten als een team. Ik houd van de uitdaging om oplossingen te vinden en ik geloof nog steeds dat ik in staat ben om met de auto iets te doen wat anderen misschien niet kunnen. Ook van die uitdaging houd ik."

"Om positief te zijn, dat de wagen geen last meer heeft van het 'stuiteren' is een groot pluspunt. Dat is opgelost zodat we ons nu kunnen focussen op andere zaken", vertelde Hamilton, doelend op een probleem waarmee met name Mercedes vorig jaar te kampen had door nieuwe regels rond de aerodynamica.

"Uiteindelijk zijn het mensen die geruchten creëren zonder feiten", kwam hij nog terug op een mogelijk afscheid. "Je zou denken dat ze nu wel zouden weten dat ik al sinds mijn dertiende bij Mercedes zit. Ook na een moeilijk jaar dat we gehad hebben, ben ik er nog. En of we nu wel of niet weer een moeilijk jaar hebben, ik zal er nog steeds zijn."

Meer uit Sport

Hockeysters Den Bosch na zege op SCHC in halve finale EHL

DEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van Den Bosch hebben zich geplaatst voor de halve finales van de Euro Hockey League. De landskampioen versloeg op het eigen veld de landgenoten van SCHC met 3-2.

2 minuten geleden
Wereldrecordhoudster en titelverdedigster niet in marathon Londen

LONDEN (ANP/RTR) - Wereldrecordhoudster Ruth Chepngetich en titelverdedigster Peres Jepchirchir uit Kenia hebben zich afgemeld voor de marathon van Londen die op 27 april plaatsvindt. Dat maakt de organisatie ruim een week voor de wedstrijd bekend.

58 minuten geleden
Verstappen rijdt derde tijd in tweede training Saudi-Arabië

JEDDAH (ANP) - Max Verstappen heeft in de tweede vrije training voor de Grote Prijs van Saudi-Arabië de derde tijd gereden. De regerend wereldkampioen was met zijn Red Bull alleen langzamer dan de twee coureurs van McLaren. De Brit Lando Norris was de snelste voor zijn teamgenoot Oscar Piastri uit Australië.

1 uur geleden
Hockeyers Rotterdam naar halve finale van Euro Hockey League

DEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Rotterdam hebben zich geplaatst voor de halve finale van de Euro Hockey League. Ze versloegen het Engelse Old Georgians (6-3) op het complex Oosterplas van hockeyclub Den Bosch.

2 uur geleden
Tennisster Lamens bereikt halve finale in Rouen

ROUEN (ANP) - Tennisster Suzan Lamens heeft op het WTA-toernooi van Rouen de halve finales bereikt. De 25-jarige Zuid-Hollandse versloeg in twee sets Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah uit Frankrijk: 6-3 6-3.

2 uur geleden
Schouten en schaatsteam AH Zaanlander officieel uit elkaar

HOOGKARSPEL (ANP) - Irene Schouten vertrekt officieel bij schaatsteam AH Zaanlander. De drievoudig olympisch kampioene meldt op Instagram dat ze afscheid neemt van het team van coach Jillert Anema , waar ze tien jaar voor uitkwam. Ook het schaatsteam bevestigt het einde van de samenwerking.

3 uur geleden
Griekspoor kan Zverev op BMW Open niet opnieuw verrassen

MÜNCHEN (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor (28) wist dit keer niet te winnen van wereldtopper Alexander Zverev. De nummer 1 van Nederland kreeg wel kansen op een nieuwe stunt, maar ging tegen de lokale favoriet in de kwartfinales van het BMW Open in drie sets ten onder: 7-6 (6) 6-7 (3) 4-6. Griekspoor had in maart op het tennistoernooi van Indian Wells nog verrassend gewonnen van de 27-jarige Duitser. Zverev stuit in de halve finale op de winnaar van de partij tussen de Hongaar Fabian Marozsan en de Belg Zizou Bergs.

4 uur geleden