Hamilton ploetert en heeft 'heel veel werk te doen'
DJEDDA (ANP) - Zevenvoudig wereldkampioen Lewis Hamilton heeft "heel veel werk te doen" na zijn matige optreden in de Grote Prijs van Saudi-Arabië. De Formule 1-coureur van Mercedes eindigde op het circuit van Djedda als tiende, goed voor 1 punt in het wereldkampioenschap. "Ik heb het maximale eruit gehaald, maar meer zat er niet in. Het is wat het is en ik weet nu dat ik behoorlijk wat snelheid tekort kom", aldus de Brit.
Hamilton beleefde zaterdag zijn slechtste kwalificatie sinds de Grote Prijs van Brazilië in 2017. Hij viel al uit na de eerste sessie en moest de race op zondag starten vanaf de vijftiende plaats. De Brit wist wel wat posities op te schuiven en lag op een bepaald moment zelfs even zesde, maar na zijn enige pitstop viel hij terug en zat er niet meer in dan de tiende plaats. "Het was allemaal niet geweldig, maar we moeten door."
Meer uit Sport
ARNHEM (ANP) - Atleet Niels Laros komt dit seizoen niet meer in actie. De 21-jarige Oosterhouter heeft opnieuw last gekregen van zijn achillespees, meldt hij op Instagram.
7 uur geledenSOUTHPORT (ANP) - Ryan Fox heeft de 154e editie van de British Open gewonnen. De 39-jarige golfer uit Nieuw-Zeeland verzekerde zich met een birdie op de laatste hole van zijn eerste major-titel.
7 uur geledenPLATEAU DE SOLAISON (ANP) - De Tour de France is na het uitvallen van Jonas Vingegaard niet meer hetzelfde volgens Tadej Pogačar. De Sloveense geletruidrager zei dat zondag in een flashinterview na afloop van de vijftiende etappe van de Ronde van Frankrijk.
7 uur geledenSPA-FRANCORCHAMPS (ANP) - Mercedes-coureur Kimi Antonelli voelt dat hij nog steeds het 'momentum' heeft. De 19-jarige Italiaan boekte zijn zesde seizoenszege in de Grote Prijs van België en vergrootte zijn voorsprong in het wereldkampioenschap van de Formule 1.
9 uur geledenPLATEAU DE SOLAISON (ANP) - Remco Evenepoel heeft de vijftiende etappe in de Tour de France gewonnen. De Belg van Red Bull-Bora-hansgrohe ging in de rit van Champagnole over 183,9 kilometer naar Plateau de Solaison als eerste over de streep voor geletruidrager Tadej Pogačar.
10 uur geledenPLATEAU DE SOLAISON (ANP) - De Deense kopman Jonas Vingegaard van Visma-Lease a Bike is uitgevallen in de Tour de France. Hij kwam 20 kilometer voor de finish in Plateau de Solaison ten val. Vingegaard stond op de tweede plaats in het algemeen klassement op 4,5 minuut achterstand op geletruidrager Tadej Pogačar.
10 uur geledenSPA-FRANCORCHAMPS (ANP) - Max Verstappen was tevreden na zijn derde plaats in de Grote Prijs van België. De viervoudig wereldkampioen moest alleen de Italiaan Kimi Antonelli (Mercedes) en de Monegask Charles Leclerc (Ferrari) voor zich dulden. "Om op het podium te staan is best goed, de derde plaats is goed", zei Verstappen in het flashinterview.
10 uur geleden