Hamilton overwoog laatste races voor Mercedes niet te rijden
LAS VEGAS (ANP/RTR) - Zevenvoudig wereldkampioen Lewis Hamilton overwoog na de voor hem teleurstellend verlopen Grote Prijs van Brazilië in de Formule 1 serieus om zijn laatste drie races voor Mercedes niet meer te rijden. "Het voelde toen alsof ik na dat weekend niet meer terug wilde komen, maar ik denk dat dat logisch is. Het is frustrerend als je zo'n slecht seizoen hebt, waarvan ik er nooit meer een hoop te hebben", zei de 39-jarige Brit op een persconferentie in Las Vegas.
Hamilton, die volgend seizoen overstapt naar Ferrari, uitte begin deze maand na zijn tiende plek in São Paulo zijn frustraties via de teamradio. "Als dit de laatste keer is dat ik mijn opwachting heb mogen maken, dan is het zonde dat het zo slecht was, maar ik ben blij voor jullie." Zijn team gaf daarna aan dat Hamilton iets anders bedoelde, maar de coureur zei in Las Vegas dat hij er wel degelijk zo over dacht.
"Maar nu ben ik er mentaal beter aan toe dan op elk ander moment dit seizoen. Ik ga er nog steeds vol voor. Ik heb een team waar ik nog steeds van hou en ook al ga ik weg, ik wil ervoor zorgen dat ik ze het beste geef wat ik kan in de volgende races."
Hamilton verlaat Mercedes na twaalf seizoenen en zes wereldtitels. Met in totaal zeven kampioenschappen is de Brit samen met Michael Schumacher recordhouder in de Formule 1.
Meer uit Sport
MIAMI (ANP) - Kimi Antonelli ziet de recente aanpassingen in het motorreglement van de Formule 1 als een stap vooruit. Dat zei de 19-jarige leider in de WK-stand bij een persmoment in aanloop naar de Grote Prijs van Miami van zondag.
1 uur geledenVUCHERENS (ANP) - Tadej Pogacar heeft na de eerste ook de tweede etappe van de Ronde van Romandië gewonnen. De wereldkampioen uit Slovenië was de snelste in de sprint van een uitgedund peloton na een heuvelachtige rit naar Vucherens. Hij versloeg de Fransman Dorian Godon, die dinsdag de proloog won. Finn Fisher-Black uit Nieuw-Zeeland werd derde.
5 uur geledenMADRID (ANP) - De Belgische tennisser Alexander Blockx heeft titelverdediger Casper Ruud uitgeschakeld in de kwartfinale van het masterstoernooi van Madrid. De 21-jarige Blockx, 69e op de wereldranglijst, had aan twee sets genoeg tegen de Noorse nummer 15 van de wereld: 6-4 6-4.
7 uur geledenBENIMANTELL (ANP) - Mathieu van der Poel rijdt deze zomer de Tour de France. Dat zei de Nederlandse wielrenner in een interview met de Spaanse sportkrant AS. Ook is het volgens Van der Poel "zeer goed mogelijk" dat hij eind augustus in actie komt op het wereldkampioenschap mountainbike.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - De Nederlandse tafeltennissters hebben op het WK voor landenteams in Londen de groepsfase afgesloten met een duidelijke zege op Mexico (3-0). Li Jie, Britt Eerland en Shuohan Men wonnen alle drie hun partijen met 3-0 in games.
10 uur geledenNAIROBI (ANP) - Kenia heeft Sabastian Sawe als een held onthaald. De 31-jarige hardloper won zondag de marathon van Londen in een historisch wereldrecord. Hij liep als eerste mens in een officiële wedstrijd over 42,195 kilometer onder de magische grens van twee uur: 1.59.30. Na een saluut met waterkanonnen bij aankomst op het vliegveld van Nairobi volgde een huldiging door president William Ruto.
12 uur geledenMIAMI (ANP) - Max Verstappen kruipt vrijdag met nieuwe hoop in de Red Bull bij de 'hervatting' van de Formule 1 in Miami. De koningsklasse heeft vijf weken stilgelegen, omdat de grands prix van Saudi-Arabië en Bahrein om de onrust in het Midden-Oosten zijn geschrapt. "Het team heeft in die lange pauze hard gewerkt om uit te vinden hoe we de auto kunnen verbeteren. Ik ben heel benieuwd hoe het zal gaan in Miami en hopelijk kan ik wat dichter bij de top 3 komen", zegt de viervoudig wereldkampioen in een vooruitblik van Red Bull Racing.
1 dag geleden