Hamilton overwoog laatste races voor Mercedes niet te rijden
LAS VEGAS (ANP/RTR) - Zevenvoudig wereldkampioen Lewis Hamilton overwoog na de voor hem teleurstellend verlopen Grote Prijs van Brazilië in de Formule 1 serieus om zijn laatste drie races voor Mercedes niet meer te rijden. "Het voelde toen alsof ik na dat weekend niet meer terug wilde komen, maar ik denk dat dat logisch is. Het is frustrerend als je zo'n slecht seizoen hebt, waarvan ik er nooit meer een hoop te hebben", zei de 39-jarige Brit op een persconferentie in Las Vegas.
Hamilton, die volgend seizoen overstapt naar Ferrari, uitte begin deze maand na zijn tiende plek in São Paulo zijn frustraties via de teamradio. "Als dit de laatste keer is dat ik mijn opwachting heb mogen maken, dan is het zonde dat het zo slecht was, maar ik ben blij voor jullie." Zijn team gaf daarna aan dat Hamilton iets anders bedoelde, maar de coureur zei in Las Vegas dat hij er wel degelijk zo over dacht.
"Maar nu ben ik er mentaal beter aan toe dan op elk ander moment dit seizoen. Ik ga er nog steeds vol voor. Ik heb een team waar ik nog steeds van hou en ook al ga ik weg, ik wil ervoor zorgen dat ik ze het beste geef wat ik kan in de volgende races."
Hamilton verlaat Mercedes na twaalf seizoenen en zes wereldtitels. Met in totaal zeven kampioenschappen is de Brit samen met Michael Schumacher recordhouder in de Formule 1.
Meer uit Sport
STUART (ANP/RTR) - Tiger Woods stopt tijdelijk met golf om een behandeling te ondergaan. Dat heeft het sporticoon gezegd in zijn eerste verklaring sinds zijn auto-ongeluk van vrijdag. "Ik ken de ernst van de situatie waarin ik me bevind. Ik doe een stap terug om me te laten behandelen en me te concentreren op mijn gezondheid", schrijft Woods.
9 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Kickbokser Mory Kromah verdedigt op 13 juni in het Rotterdamse Ahoy voor het eerst zijn wereldtitel bij de zwaargewichten van Glory. De 26-jarige geboren Amsterdammer volgde in februari Rico Verhoeven na twaalf jaar op door een toernooi met acht mannen te winnen in het Arnhemse GelreDome. De Serviër Milos Cvjeticanin moest toen opgeven voor de finale tegen Kromah vanwege een gebroken teen, maar krijgt op 13 juni een nieuwe kans op de wereldtitel.
21 uur geledenCHICAGO (ANP) - NBA-club Chicago Bulls heeft guard Jaden Ivey ontslagen. De 24-jarige basketballer plaatste video's op zijn sociale media waarin homofobe sentimenten doorklonken. Zo uitte hij kritiek op de steun van de NBA aan de LGBTQ+-gemeenschap. De Bulls maakten in een korte persmededeling bekend dat Ivey is ontslagen om "gedrag dat schadelijk is voor het team".
22 uur geledenLOS ANGELES (ANP/RTR) - De eerste toegangsbewijzen voor de Olympische Spelen van 2028 in Los Angeles gaan op 9 april voor het grote publiek in de verkoop. Een voorverkoop voor inwoners van Los Angeles en Oklahoma City, waar ook olympische onderdelen plaatsvinden, begint op 2 april.
1 dag geledenMARRAKECH (ANP) - Tennisser Jesper de Jong is uitgeschakeld op het ATP-toernooi van Marrakech. In de eerste ronde van de Grand Prix Hassan II, zoals het toernooi volledig heet, was de Duitser Yannick Hanfmann in twee sets te sterk voor de Nederlander: 7-6 (6) 6-4.
1 dag geledenMONACO (ANP/AFP) - De Keniaanse atleet Albert Korir, oud-winnaar van de marathon van New York, heeft een dopingschorsing van vijf jaar gekregen. Dat maakte de Athletics Integrity Unit (AIU) maandag bekend.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Tennisser Jesper de Jong is acht plaatsen gezakt op de wereldranglijst. De 25-jarige Nederlander bezet nu de 99e plaats.
1 dag geleden