Hamilton ontevreden over ingenieurs van Mercedes
MONACO (ANP) - Lewis Hamilton is ontevreden over de ingenieurs van zijn ploeg Mercedes. "Zaken die gedaan moesten worden, zijn duidelijk niet gedaan", zei de regerend wereldkampioen na een mislukte kwalificatie van de Grote Prijs van Monaco in de Formule 1.
Hamilton reed slechts de zevende tijd. "Ik zal binnenskamers kritisch zijn", mopperde de Brit. "We moeten harder werken en van deze situatie leren. Daarna moeten we sterker terugkomen."
Hamilton vond het lastig om de banden van zijn Mercedes op de juiste temperatuur te krijgen in Monaco. Hij verschilde van mening met zijn ingenieurs. "Dat was inderdaad een onderwerp van discussie", erkende teambaas Toto Wolff van Mercedes. "Het is logisch dat Lewis gefrustreerd is. In Monaco is het lastig inhalen. Er kan misschien al een streep door zijn weekeinde."
Max Verstappen start zondag als tweede in Monaco, achter Charles Leclerc van Ferrari.
Meer uit Sport
MAASTRICHT (ANP) - De provincie Limburg is niet van plan de start van de Ronde van Spanje in 2029 of 2030 binnen te halen. Het provinciebestuur werd daar begin dit jaar over gepolst door een "externe partij", maar concludeert na onderzoek dat de financiële en organisatorische risico's te groot zijn. Ook zou de Vuelta-start vergeleken met andere wielerevenementen zoals de Amstel Gold Race economisch relatief weinig opleveren voor Limburg.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - De Formule 1 keert voor twee jaar terug naar Portugal. Er is een akkoord gesloten voor een Grand Prix van Portugal op het circuit van Portimão in 2027 en 2028, meldt de koningsklasse op zijn website.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - De tennissers op de ATP Tour kunnen in navolging van de tennissters op de WTA Tour komend seizoen ook een beroep doen op hitteregels. Daarmee kunnen ze zich beschermen tegen extreme hitte tijdens partijen.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Darter Dirk van Duijvenbode heeft op het WK darts in Londen de tweede ronde bereikt. De 33-jarige Zuid-Hollander versloeg in Alexandra Palace in de Engelse hoofdstad de Belg Andy Baetens met 3-2 in sets.
23 uur geledenLOS ANGELES (ANP/RTR) - Sportfans kunnen zich vanaf 14 januari registreren voor het kopen van tickets voor de Olympische Spelen van Los Angeles in 2028. De organisatoren van LA28 meldden dat er minstens 1 miljoen kaartjes voor een bedrag van 28 dollar (24 euro) in de verkoop gaan.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Oud-winnaar Félix Auger-Aliassime neemt in februari deel aan het ABN AMRO Open. Dat maakte de organisatie van het tennistoernooi in Rotterdam maandag bekend. De 25-jarige Canadees is de nummer 5 van de wereld.
1 dag geledenARNHEM (ANP) - Bondscoach Gerben de Knegt heeft zoals verwacht Mathieu van der Poel geselecteerd voor de wereldbekers veldrijden in Antwerpen en Koksijde van komend weekend. De regerend wereldkampioen maakte zondag zijn rentree in de cross met winst in Namen. Hij treft zaterdag voor het eerst dit seizoen zijn Belgische rivaal Wout van Aert.
1 dag geleden