Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hamilton laat dit jaar een 'agressievere' coureur zien

Hamilton laat dit jaar een 'agressievere' coureur zien

SAKHIR (ANP) - Lewis Hamilton zal dit jaar een agressievere coureur zijn. "Jullie zullen het zien", zei de zevenvoudig wereldkampioen in Bahrein op de eerste trainingsdag van de Formule 1 in het nieuwe seizoen. Het was zijn antwoord op de vraag met welke instelling hij de concurrentiestrijd met Max Verstappen zou aangaan.

De coureur van Mercedes vocht vorig jaar een verbeten duel om de wereldtitel uit met Verstappen. Daarbij kwamen de twee ook meermaals op de baan met elkaar in aanraking. De rivalen begonnen aan de slotrace met evenveel punten. In die hectische Grand Prix van Abu Dhabi wist Verstappen Hamilton te onttronen als wereldkampioen door hem in de laatste ronde in te halen.

"Ik koester geen wrok", zei de 37-jarige Brit. "Zo zit ik niet in elkaar en zo benader ik het seizoen niet. Ik heb geen last om mee te nemen, want ik kan het verleden niet veranderen. Ik wil wel het beste uit mezelf halen."

Hamilton was na de testraces vorige week in Bahrein niet al te positief gestemd over de nieuwe Mercedes, die vanwege de nieuwe regels voor aerodynamica heel anders is gestroomlijnd. Hij vond de auto nog niet erg snel en herhaalde die woorden bij de trainingen voor de grand prix. "Ik hoop dat we een en ander geleerd hebben van de testraces en beter inzicht hebben gekregen in hoe we auto sneller kunnen maken, maar ik verwacht geen grote vooruitgang", zei hij. De Brit reed in de eerste vrije training de zevende tijd.

Meer uit Sport

Tennisser Griekspoor kan Dubai nog niet uit door oorlog Iran

DUBAI (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor zit nog altijd in Dubai nadat hij daar de finale van het ATP-toernooi had bereikt. Door de oorlog in Iran en de aanvallen van Iran op omliggende landen, waaronder de Verenigde Arabische Emiraten, gaan er geen vluchten vanaf het vliegveld van Dubai. "We krijgen er wel wat van mee", zegt zijn coach Marc Dijkhuizen tegen het ANP. Dijkhuizen zit samen met Griekspoor en diens broer Scott nog altijd in het spelershotel, op enkele kilometers afstand van het vliegveld.

2 uur geleden
Smits keert na gemist EK handbal terug in selectie Golden League

ARNHEM (ANP) - Handbalinternational Kay Smits is door bondscoach Staffan Olsson opgeroepen voor de Golden League. Dat toernooi, waaraan verder Noorwegen, Denemarken en de Verenigde Staten meedoen, wordt van donderdag 19 tot en met zondag 22 maart in Denemarken gespeeld.

4 uur geleden
Schulting en De Laat niet opgenomen in selectie WK shorttrack

UTRECHT (ANP) - Olympiërs Suzanne Schulting en Itzhak de Laat zijn niet opgenomen in de selectie van de shorttrackers voor het WK, dat van 13 tot en met 15 maart in de Canadese stad Montreal plaatsvindt. Dat blijkt uit de selectie die de KNSB maandag heeft bekendgemaakt.

4 uur geleden
Start Formule 1-seizoen nog niet in gevaar door oorlog Iran

MELBOURNE (ANP/DPA) - De eerste race van het Formule 1-seizoen, zondag 8 maart in Melbourne, komt voorlopig niet in de problemen vanwege de oorlog in Iran. Dat zegt Travis Auld, directeur van de Grote Prijs van Australië.

7 uur geleden
Schaatser Botman als Nederlands kampioen naar WK sprint

HEERENVEEN (ANP) - Schaatser Janno Botman heeft zich als nationaal kampioen geplaatst voor het WK sprint van volgende week in Heerenveen. Hij hield na vier afstanden Tim Prins en Kayo Vos achter zich.

1 dag geleden
Schaatsster Schulting wint NK sprint, ook Fledderus mag naar WK

HEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Suzanne Schulting is voor het eerst Nederlands kampioen sprint geworden. In Thialf won ze alle vier de afstanden. Op de eerste dag reed ze zowel op de 500 meter als de 1000 meter een persoonlijk record. Op de afsluitende 1000 meter op zondag was ze met 1.14,10 weer ruim de snelste.

1 dag geleden
Atlete Klaver Nederlands kampioen 400 meter indoor

APELDOORN (ANP) - Atlete Lieke Klaver is in Apeldoorn Nederlands kampioen geworden op de 400 meter indoor. In een tijd van 51,28 was ze de snelste, voor Myrte van der Schoot in een persoonlijk record van 51,33. Eveline Saalberg werd derde in 52,26.

1 dag geleden