Hamilton is overtuigd van tekenen nieuw contract bij Mercedes
MEXICO-STAD (ANP) - Zevenvoudig wereldkampioen Lewis Hamilton gaat de komende maanden met het Formule 1-team van Mercedes praten over een nieuw contract. Zijn huidige verbintenis loopt eind volgend jaar af, maar de 37-jarige Brit wil graag nog even door met racen bij Mercedes. "We gaan het erover hebben en zullen een akkoord sluiten", zei de coureur in een interview.
"Ik wil blijven racen. Ik hou van wat ik doe. Ik doe dit al dertig jaar en ik heb niet het gevoel dat ik moet stoppen", aldus de huidige nummer 6 van de WK-stand. Hamilton rijdt sinds 2013 met veel succes voor Mercedes na zijn komst van McLaren. De Brit greep vorig jaar naast zijn achtste wereldtitel doordat Max Verstappen er in de laatste race mee aan de haal ging. Daarna waren er twijfels of de teleurgestelde Hamilton nog zou doorgaan.
Hamilton gaf eerder al aan graag nog een keer voor zijn achtste wereldtitel te gaan. "Omdat geen enkele coureur dat ooit heeft gepresteerd, wil ik dat proberen. Voor mij zal het voelen alsof het mijn eerste wereldtitel is, want zo benader ik het." Hamilton is samen met Michael Schumacher recordhouder met zeven wereldtitels.
Dit weekend staat de Grote Prijs van Mexico op het programma in de Formule 1. Max Verstappen is al zeker van de wereldtitel.
Meer uit Sport
BASAURI (ANP) - Axel Laurance heeft de derde etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. De Franse wielrenner van Ineos Grenadiers versloeg Igor Arrieta in een sprintduel, nadat het tweetal was overgebleven uit een kopgroep van dertien renners. Jardi van der Lee was de beste Nederlander op plek 11.
2 uur geledenOEIRAS (ANP) - Nederland heeft op de Billie Jean King Cup een 2-1-nederlaag geleden tegen Hongarije. In het dubbelspel verloren Suzan Lamens en Anouk Koevermans in twee sets van het Hongaarse duo Anna Bondar en Adrienn Nagy (6-4 6-4).
3 uur geledenSCHOTEN (ANP) - Charlotte Kool heeft de Scheldeprijs gewonnen. In het Belgische Schoten sprintte de Nederlandse wielrenster van Fenix-Deceuninck naar de zege voor haar landgenoot Nienke Veenhoven en de Italiaanse Elisa Balsamo. De afgelopen drie jaar werd Kool telkens tweede in de Scheldeprijs, een keer achter Balsamo en twee keer achter Lorena Wiebes.
5 uur geledenMONACO (ANP) - De Russische tennisser Daniil Medvedev is na zijn eerste partij op het tennistoernooi de Monte Carlo Masters uitgeschakeld. In de tweede ronde verloor de mondiale nummer 10 kansloos van de Italiaan Matteo Berrettini, nummer 90 op de wereldranglijst. In nog geen uur was de wedstrijd voorbij: 6-0 6-0.
7 uur geledenHONG KONG (ANP/RTR) - De Chinese zwembond start een onderzoek naar cyberpesten aan het adres van drievoudig olympisch schoonspringkampioene Hongchan Quan (19). Quan heeft aangifte gedaan bij de politie.
8 uur geledenMOSKOU (ANP/RTR) - Rusland gaat 116 sporters die dit jaar niet konden deelnemen aan de Winterspelen van Milaan-Cortina een geldbedrag geven. De hoogte ervan werd niet bekendgemaakt.
10 uur geledenMENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.
1 dag geleden