Hamilton geeft hoop op achtste wereldtitel in Formule 1 al op
IMOLA (ANP) - Lewis Hamilton heeft de hoop op een achtste wereldtitel in de Formule 1 al opgegeven. "Ik doe niet meer mee voor de wereldtitel", was zijn harde conclusie op Sky Sports na zijn teleurstellende 14e plaats in de sprintrace bij de Grote Prijs van Emilia-Romagna. "Ik strijd om de auto beter te leren begrijpen in de hoop dat we verbeteringen kunnen doorvoeren, zodat we gedurende het seizoen vooruitgang boeken."
Zevenvoudig wereldkampioen Hamilton gaf al vaker aan dat zijn team Mercedes er niet in geslaagd is een snelle auto te bouwen voor dit seizoen in de Formule 1. Op een of andere manier heeft de Duitse renstal, die de afgelopen acht seizoenen domineerde, de nieuwe regels voor aerodynamica verkeerd ingevuld. "We hebben het niet goed voor elkaar, maar het team werkt wel keihard om de fouten te corrigeren."
Hamilton verspeelde vorig seizoen een achtste wereldtitel door in de slotrace van Max Verstappen te verliezen. Dit seizoen geeft hij het in het vierde raceweekeinde al op. Hij staat 50 punten achter op kampioenschapsleider Charles Leclerc van Ferrari.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP/BELGA) - Klassementsleider Jonas Vingegaard wil zich in de laatste week van de Ronde van Italië niet alleen focussen op het behoud van zijn roze trui, maar ook nog minstens een etappe winnen. Dat zei de Deen van Visma - Lease a Bike maandag tijdens een online persconferentie op de laatste rustdag.
54 minuten geledenMONTREAL (ANP/RTR) - Formule 1-coureur George Russell hield veel frustraties over aan de Grote Prijs van Canada. De 28-jarige Brit startte in Montreal voor het derde jaar op rij vanaf poleposition, maar viel met zijn Mercedes in de dertigste ronde uit. Zijn jonge Italiaanse ploeggenoot Kimi Antonelli behaalde zijn vierde achtereenvolgende zege dit seizoen en vergrootte zijn voorsprong op Russell in de WK-stand tot 43 punten.
2 uur geledenSAN ANTONIO (ANP/RTR/BELGA) - De basketballers van San Antonio Spurs zijn in de finale van de Western Conference in de NBA tegen regerend kampioen Oklahoma City Thunder langszij gekomen. Dankzij uitblinker Victor Wembanyama won het team van trainer Mitch Johnson met 103-82. Na vier wedstrijden is de stand nu 2-2.
2 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen was tevreden met zijn eerste podiumplaats dit seizoen in de Formule 1. De viervoudig wereldkampioen eindigde in de Grote Prijs van Canada als derde achter winnaar Kimi Antonelli in de Mercedes en Ferrari-coureur Lewis Hamilton. "Om hier op het podium te staan is heel positief. Ik ben daar erg blij mee", zei hij in het interview na afloop.
11 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Canada als derde geëindigd. De viervoudig wereldkampioen moest de zege laten aan Kimi Antonelli in de Mercedes, die zijn vierde zege op rij boekte. Lewis Hamilton werd in de Ferrari tweede.
11 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Canada als derde geëindigd. De viervoudig wereldkampioen moest de zege laten aan Kimi Antonelli in de Mercedes, die zijn vierde zege op rij boekte. Lewis Hamilton werd in de Ferrari tweede.
12 uur geledenMONACO (ANP) - Marrit Steenbergen heeft haar Nederlands record op de 100 meter vrije slag verbeterd. De 26-jarige zwemster won tijdens de Mare Nostrum-wedstrijden in Monaco in een tijd van 52,13 seconden.
15 uur geleden