Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hamburg wil geen Oranjecamping op paardenrenbaan

Hamburg wil geen Oranjecamping op paardenrenbaan

HAMBURG (ANP) - De autoriteiten in Hamburg willen niet dat de paardenrenbaan in de Duitse stad tijdens het komende EK voetbal een camping wordt voor Nederlandse supporters. Ze vinden het niet veilig, laat het stadsdeel Mitte zaterdag weten aan de regionale omroep NDR.

Volgens de lokale autoriteiten heeft het terrein maar één ingang. Ze verwachten ook grote verkeersproblemen. In de omgeving zijn bovendien te weinig parkeerplaatsen. Omwonenden zien ook het vooruitzicht van duizenden supporters op de renbaan niet zitrten.

Hamburg zoekt nu naar een andere locatie. Volgens de NDR is een festivalterrein in de buurt van de havens in beeld als camping voor Nederlandse supporters.

Oranje speelt zijn eerste EK-duel op 16 juni in Hamburg tegen Polen. Het stadion biedt plaats aan ruim 50.000 toeschouwers. Voetbalbond KNVB heeft 11.000 tickets ontvangen.

Meer uit Binnenland

Leraar uit Urk vast voor langdurig ontucht met minderjarige

URK (ANP) - Een man uit Urk is aangehouden op verdenking van het plegen van ontucht met een minderjarige over een langere periode. Dat bevestigt een woordvoerder van het Openbaar Ministerie na berichtgeving van Omroep Flevoland. De man is leraar in Urk en het slachtoffer komt ook uit die plaats, maar zat niet op de school waar de verdachte lesgeeft.

10 minuten geleden
Man (69) vast na grootste cocaïnevondst ooit in haven Amsterdam

AMSTERDAM (ANP) - Een 69-jarige man uit Amsterdam zit vast op verdenking van betrokkenheid bij de invoer van bijna 4500 kilo cocaïne via de haven van Amsterdam. De douane vond de drugs op 13 juni verstopt tussen een lading hout uit Ghana. Volgens het Openbaar Ministerie betreft het de grootste cocaïnevangst ooit in de Amsterdamse haven.

10 minuten geleden
Nijmegenaar (20) die wegrende na schietincident, langer vast

ROTTERDAM (ANP) - De 20-jarige verdachte uit Nijmegen die maandag is opgepakt in het onderzoek naar de dood van een 24-jarige vrouw uit Oss, blijft veertien dagen langer in voorarrest. Hij is volgens een woordvoerster van het Openbaar Ministerie de man die zaterdagnacht was weggerend na het dodelijke schietincident bij het Rotterdamse verkeerspunt Kralingseplein.

1 uur geleden
Nieuwe wet verplicht ondernemer contant geld aan te nemen

DEN HAAG (ANP) - Winkeliers en horecaondernemers worden verplicht om contant geld aan te nemen, meldt minister Eelco Heinen van Financiën. "Op deze manier kan iedereen mee blijven doen in de maatschappij." Er gelden uitzonderingen voor zaken met vier of minder personeelsleden en voor winkels en horecagelegenheden die in de nacht geopend zijn.

1 uur geleden
Instituut: 66 schademeldingen na aardbeving Groningen

GRONINGEN (ANP) - Bij het Instituut Mijnbouwschade Groningen zijn tot 12.00 uur vrijdag 66 meldingen binnengekomen van mensen die schade hebben opgelopen door de aardbeving in de nacht van donderdag op vrijdag. Daarnaast belden tientallen mensen met de organisatie. Twaalf inwoners maakten melding van een Acuut Onveilige Situatie.

3 uur geleden
Kerstmarkten Valkenburg begonnen met extra veiligheidsmaatregelen

VALKENBURG (ANP) - De kerstmarkten in Valkenburg zijn vrijdagmiddag begonnen met een fors aantal veiligheidsmaatregelen. De Limburgse gemeente Valkenburg aan de Geul neemt al extra maatregelen sinds het landelijke dreigingsniveau eind 2023 werd opgeschaald naar niveau 4 van de 5, wat betekent dat de kans op een aanslag in Nederland reëel is. Maar dit jaar zijn het meer maatregelen dan in voorgaande jaren.

3 uur geleden
Waterschap doet inspecties bij Zeerijp om aardbeving

GRONINGEN (ANP) - Het waterschap Noorderzijlvest voert inspecties uit in een gebied van 10 kilometer rond het epicentrum van de aardbeving in het Groningse dorp Zeerijp. "Risicovolle objecten" zoals kades langs het Eemskanaal, gemalen en dijken worden onderzocht op schade. Dat gebeurt altijd bij aardbevingen met een kracht van 3.0 en hoger, meldt het noordelijke waterschap.

4 uur geleden