Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Halve finale Nations League Spanje - Oranje van Cádiz naar Sevilla

Halve finale Nations League Spanje - Oranje van Cádiz naar Sevilla

SEVILLA (ANP) - De halve finale van de Nations League in het vrouwenvoetbal tussen Spanje en Oranje is verplaatst van Cádiz naar Sevilla. Daartoe heeft de Andalusische politiek besloten omdat voetbalclub Cádiz het stadion niet wilde afstaan. De afstand tussen Cádiz en Sevilla is zo'n 120 kilometer.

"De RFEF betreurt het ongemak dat deze situatie mogelijk voor de fans heeft veroorzaakt en zal het bedrag van alle tickets terugbetalen aan degenen die ze al hadden gekocht", meldt de Spaanse voetbalbond.

Cádiz wilde de voetbalvrouwen niet verwelkomen omdat de nummer 18 van La Liga twee dagen later zelf weer in actie moet komen. Dat zou het gras in het Estadio Nuevo Mirandilla niet aan kunnen. "Het spelen van de wedstrijd in ons stadion was afhankelijk van de voorwaarde dat de La Liga-wedstrijd tegen Celta maandag zou worden gespeeld. Maar die is vastgesteld op zondag, dus het is niet mogelijk dat Spanje - Nederland in Cádiz gespeeld kan worden", liet een woordvoerder eerder op de dag al optekenen.

23 februari

Woensdagmiddag wist de KNVB nog niets van de verplaatsing. De Nederlandse voetbalbond werd eerder op de dag door de Spaanse bond op de hoogte gesteld van "een probleem met het stadion". Enkele uren later maakte de RFEF La Cartuja als nieuwe locatie bekend.

De halve eindstrijd van het landentoernooi wordt op vrijdag 23 februari gespeeld. De winnaar plaatst zich voor de Olympische Spelen van Parijs.

Meer uit Voetbal

Noren kloppen Italië in Milaan en grijpen ticket voor WK voetbal

MILAAN (ANP) - Noorwegen heeft met een 4-1-zege op Italië kwalificatie voor het WK voetbal van volgend jaar definitief op zak. De Noren sluiten de kwalificatiegroep zonder puntenverlies af met 24 punten, 6 meer dan de Italianen. Die moeten via de play-offs een ticket voor het WK proberen te veroveren.

9 uur geleden
Oekraïne ten koste van IJsland naar play-offs WK voetbal

WARSCHAU (ANP) - Door een 2-0-zege op IJsland maakt Oekraïne nog kans op deelname aan het WK voetbal van volgend jaar. Oleksandr Zoebkov en Oleksiy Goetsoelyak bezorgden hun vaderland de benodigde zege op de IJslanders in een rechtstreeks duel om de tweede plaats in groep F van de WK-kwalificatie achter Frankrijk.

14 uur geleden
Engeland rondt perfecte kwalificatie af met zege bij Albanië

TIRANA (ANP) - Engeland heeft ook de achtste en laatste wedstrijd in de kwalificatie voor het WK voetbal van volgend jaar gewonnen. In hoofdstad Tirana wonnen de Engelsen met 2-0 van Albanië door twee treffers van aanvoerder Harry Kane.

15 uur geleden
NAC gaat opnieuw schriftelijk in beroep tegen schorsing Holtby

BREDA (ANP) - Hoewel het beroep van NAC tegen de schorsing van Lewis Holtby afgelopen vrijdag door de tuchtcommissie werd afgewezen, gaat de Bredase club alsnog niet akkoord met het oordeel. De tuchtcommissie van de KNVB heeft de Duitse middenvelder uitgesloten voor drie wedstrijden, waarvan één duel voorwaardelijk. NAC vindt de schorsing buitenproportioneel en tekent opnieuw schriftelijk beroep aan.

15 uur geleden
AZ-spits Parrott schiet Ierland naar play-offs WK voetbal

BOEDAPEST (ANP) - AZ-spits Troy Parrott heeft ervoor gezorgd dat Ierland zich in maart via de play-offs alsnog kan plaatsen voor het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van volgend jaar. In een rechtstreeks duel met Hongarije om de tweede plaats in groep F van de WK-kwalificatie bogen de Ieren in Boedapest een 2-1-achterstand om in een 3-2-overwinning. Parrott maakte alle drie de treffers, de laatste diep in de extra tijd.

17 uur geleden
Portugal verplettert Armenië en plaatst zich voor het WK voetbal

PORTO (ANP) - Portugal doet mee aan het WK voetbal. Het elftal van bondscoach Roberto Martínez won zondag in Estádio do Dragão met 9-1 van Armenië. Portugal verzekerde zich door de overwinning in Porto van de winst van Groep F en plaatste zich rechtstreeks voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Ierland gaat als tweede van de groep naar de play-offs.

17 uur geleden
Valente maakt maandag tegen Litouwen debuut voor Oranje

ZEIST (ANP) - Luciano Valente debuteert maandag in de thuiswedstrijd tegen Litouwen voor het Nederlands elftal. Dat viel zondag op te maken uit de woorden van bondscoach Ronald Koeman op een persconferentie in Zeist.

19 uur geleden