Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Halve finale Nations League Spanje - Oranje van Cádiz naar Sevilla

Halve finale Nations League Spanje - Oranje van Cádiz naar Sevilla

SEVILLA (ANP) - De halve finale van de Nations League in het vrouwenvoetbal tussen Spanje en Oranje is verplaatst van Cádiz naar Sevilla. Daartoe heeft de Andalusische politiek besloten omdat voetbalclub Cádiz het stadion niet wilde afstaan. De afstand tussen Cádiz en Sevilla is zo'n 120 kilometer.

"De RFEF betreurt het ongemak dat deze situatie mogelijk voor de fans heeft veroorzaakt en zal het bedrag van alle tickets terugbetalen aan degenen die ze al hadden gekocht", meldt de Spaanse voetbalbond.

Cádiz wilde de voetbalvrouwen niet verwelkomen omdat de nummer 18 van La Liga twee dagen later zelf weer in actie moet komen. Dat zou het gras in het Estadio Nuevo Mirandilla niet aan kunnen. "Het spelen van de wedstrijd in ons stadion was afhankelijk van de voorwaarde dat de La Liga-wedstrijd tegen Celta maandag zou worden gespeeld. Maar die is vastgesteld op zondag, dus het is niet mogelijk dat Spanje - Nederland in Cádiz gespeeld kan worden", liet een woordvoerder eerder op de dag al optekenen.

23 februari

Woensdagmiddag wist de KNVB nog niets van de verplaatsing. De Nederlandse voetbalbond werd eerder op de dag door de Spaanse bond op de hoogte gesteld van "een probleem met het stadion". Enkele uren later maakte de RFEF La Cartuja als nieuwe locatie bekend.

De halve eindstrijd van het landentoernooi wordt op vrijdag 23 februari gespeeld. De winnaar plaatst zich voor de Olympische Spelen van Parijs.

Meer uit Voetbal

Verdediger Timber met Arsenal naar finale League Cup

LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).

3 uur geleden
FC Barcelona naar halve finale Spaanse beker

ALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.

3 uur geleden
AC Milan wint vrij eenvoudig bij Bologna

BOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.

4 uur geleden
Spits Parrott schiet AZ tegen FC Twente naar halve finale

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).

4 uur geleden
Spits Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Milan Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta Rotterdam. De spits heeft bij Sparta een contract tot medio 2029 ondertekend, meldt de nummer 5 van de Eredivisie.

4 uur geleden
AZ snapt kritiek op samenwerking met zaakwaarnemer Mendes niet

ALKMAAR (ANP) - Max Huiberts snapt niet waarom AZ zoveel kritiek krijgt op het besluit om de bekende Portugese voetbalmakelaar Jorge Mendes in te schakelen voor een mogelijke transfer van de talentvolle Kees Smit. "Er wordt veel over gezegd en geschreven", zei de directeur voetbalzaken vlak voor het bekerduel met FC Twente bij ESPN. "Ik lees niet heel veel, maar hier ontkwam je niet aan. Ik ben verbaasd over de selectieve verontwaardiging van mensen en partijen die zich erin mengen."

6 uur geleden
Ajax heeft opnieuw geen verdedigende middenvelder gevonden

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.

7 uur geleden