Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Halve finale Nations League Spanje - Oranje van Cádiz naar Sevilla

Halve finale Nations League Spanje - Oranje van Cádiz naar Sevilla

SEVILLA (ANP) - De halve finale van de Nations League in het vrouwenvoetbal tussen Spanje en Oranje is verplaatst van Cádiz naar Sevilla. Daartoe heeft de Andalusische politiek besloten omdat voetbalclub Cádiz het stadion niet wilde afstaan. De afstand tussen Cádiz en Sevilla is zo'n 120 kilometer.

"De RFEF betreurt het ongemak dat deze situatie mogelijk voor de fans heeft veroorzaakt en zal het bedrag van alle tickets terugbetalen aan degenen die ze al hadden gekocht", meldt de Spaanse voetbalbond.

Cádiz wilde de voetbalvrouwen niet verwelkomen omdat de nummer 18 van La Liga twee dagen later zelf weer in actie moet komen. Dat zou het gras in het Estadio Nuevo Mirandilla niet aan kunnen. "Het spelen van de wedstrijd in ons stadion was afhankelijk van de voorwaarde dat de La Liga-wedstrijd tegen Celta maandag zou worden gespeeld. Maar die is vastgesteld op zondag, dus het is niet mogelijk dat Spanje - Nederland in Cádiz gespeeld kan worden", liet een woordvoerder eerder op de dag al optekenen.

23 februari

Woensdagmiddag wist de KNVB nog niets van de verplaatsing. De Nederlandse voetbalbond werd eerder op de dag door de Spaanse bond op de hoogte gesteld van "een probleem met het stadion". Enkele uren later maakte de RFEF La Cartuja als nieuwe locatie bekend.

De halve eindstrijd van het landentoernooi wordt op vrijdag 23 februari gespeeld. De winnaar plaatst zich voor de Olympische Spelen van Parijs.

Meer uit Voetbal

Ronaldo (40) houdt vast aan ambitie van 1000 doelpunten

DUBAI (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo heeft zijn ambitie om de grens van duizend doelpunten in zijn voetbalcarrière te bereiken opnieuw bevestigd. "Jullie weten wat mijn doel is. Ik wil titels winnen en ik wil op minimaal duizend doelpunten uitkomen. Ik ga dat aantal zeker halen als ik geen blessures oploop," zei de 40-jarige Portugees tijdens de Globe Soccer Awards-ceremonie in Dubai. Ronaldo, die zaterdag twee keer scoorde voor zijn club Al-Nassr, heeft momenteel 956 doelpunten gemaakt in alle competities.

4 uur geleden
Inter neemt met kleine zege op Atalanta koppositie weer over

BERGAMO (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Serie A weer in handen genomen. Het elftal van trainer Cristian Chivu won bij Atalanta: 0-1.

15 uur geleden
Algerije met Feyenoorder Hadj Moussa verder in Afrika Cup

RABAT (ANP) - Algerije heeft zich met een 1-0-overwinning op Burkina Faso geplaatst voor de achtste finales van de Afrika Cup. Feyenoorder Anis Hadj Moussa maakt deel uit van de selectie van het Noord-Afrikaanse land, maar bleef zondagavond net als Ramiz Zerrouki van FC Twente op de bank.

16 uur geleden
Ajax bereikt akkoord met Jordi Cruijff als technisch directeur

AMSTERDAM (ANP) - Ajax en Jordi Cruijff hebben mondeling overeenstemming bereikt over de functie van technisch directeur. Dat meldt Ajax in een persbericht. Er moeten volgens de Amsterdamse club nog een aantal stappen worden genomen om tot een definitieve aanstelling te komen. Het doel van de huidige nummer 3 van de Eredivisie is dat Cruijff begin februari kan beginnen.

18 uur geleden
Roefs, Geertruida en Brobbey spelen gelijk met Sunderland

SUNDERLAND (ANP) - Sunderland is er in de Premier League niet in geslaagd de vijfde plaats in handen te nemen. Het elftal van trainer Régis Le Bris speelde voor eigen publiek gelijk tegen Leeds United: 1-1.

21 uur geleden
AC Milan voorlopig koploper in Serie A na zege op Hellas Verona

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft dankzij een 3-0-zege op Hellas Verona in ieder geval voor even de koppositie in de Italiaanse Serie A veroverd. Milan heeft 35 punten uit zestien duels. Stadgenoot Internazionale staat derde met 33 punten, maar gaat later op zondag nog op bezoek bij Atalanta en neemt bij winst de eerste plaats weer over.

1 dag geleden
Liverpool-coach Slot zag opluchting bij Wirtz na eerste treffer

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-coach Arne Slot denkt dat Florian Wirtz na zijn doelpunt tegen Wolverhampton (2-1) vooral opluchting heeft gevoeld. De Duitse middenvelder werd afgelopen zomer voor 115 miljoen euro overgenomen van Bayer Leverkusen, maar had in meer dan twintig duels voor zijn nieuwe club nog niet gescoord.

1 dag geleden