Halve finale beker Go Ahead - PSV op 2 maart, AZ - Ajax dag later
ZEIST (ANP) - De KNVB heeft het speelschema bekendgemaakt voor de halve finales van de beker. Het eerste duel in de halve eindstrijd gaat in Deventer tussen Go Ahead Eagles en PSV, op woensdag 2 maart om 20.00 uur. Een dag later ontvangt AZ Ajax voor de andere plek in de finale, ook om 20.00 uur.
Door deze wedstrijden is het speelschema in de Eredivisie het weekend erna aangepast. AZ zou zaterdag 5 maart op bezoek gaan bij NEC, maar het duel in Nijmegen gaat naar de zondag om 16.45 uur. Ook de thuiswedstrijd van PSV tegen Heracles Almelo gaat een dag naar achter, naar zondag 6 maart 12.15 uur. Dat is volgens de KNVB op verzoek van de Eindhovenaren in verband met een mogelijk duel in de Conference League op 10 maart.
Om op zondag 6 maart ruimte te maken in het wedstrijdschema, gaat Willem II - sc Heerenveen naar de zaterdag, om 16.30 uur. Go Ahead Eagles - FC Utrecht wordt die dag ruim een uur eerder gespeeld dan eerder gepland, om 18.45 uur.
Meer uit Voetbal
EAST HARTFORD (ANP) - Kaapverdië heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een oefenduel met 3-0 gewonnen van Bermuda. Voor Kaapverdië was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint.
3 uur geledenCHICAGO (ANP) - Duitsland heeft de laatste oefenwedstrijd in de aanloop naar het WK voetbal gewonnen van de Verenigde Staten. In Chicago was de ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann met 2-1 te sterk voor het team van Mauricio Pochettino.
5 uur geledenOEIRAS (ANP) - Portugal heeft een oefenwedstrijd voorafgaand aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen. In het Estádio Nacional in Oeiras versloeg de ploeg van bondscoach Roberto Martínez Chili met 2-1.
5 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP/RTR) - Het Iraanse voetbalelftal moet voor WK-wedstrijden die in de VS gespeeld worden nog dezelfde dag in- en uitreizen. Dat zegt de Iraanse ambassadeur in Mexico voorafgaand aan het WK. "We kunnen inreizen in de ochtend en moeten nog dezelfde dag vertrekken", aldus de ambassadeur tegen journalisten.
6 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Het voetbalelftal van Tunesië, een van de WK-tegenstanders van Oranje, is hard onderuitgegaan in de laatste oefenwedstrijd in aanloop naar het toernooi. In het Koning Boudewijnstadion in Brussel was België met 5-0 te sterk voor Tunesië, dat het laatste halfuur met tien man speelde.
10 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Supporters die de komende weken WK-wedstrijden bezoeken, mogen één fabrieksverzegelde wegwerpwaterfles meenemen naar het stadion. Dat meldt de FIFA. De wereldvoetbalbond liet enkele dagen eerder weten dat herbruikbare flessen om veiligheidsredenen verboden zijn.
17 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Jürgen Locadia kan in de eerste groepswedstrijd van Curaçao op het wereldkampioenschap tegen Duitsland gewoon meedoen. De spits is voor één duel geschorst na zijn rode kaart in de oefenwedstrijd van vorig weekend tegen Schotland. Dat melden de FIFA en een woordvoerder van de voetbalbond van Curaçao.
17 uur geleden