Halve finale beker Go Ahead - PSV op 2 maart, AZ - Ajax dag later
ZEIST (ANP) - De KNVB heeft het speelschema bekendgemaakt voor de halve finales van de beker. Het eerste duel in de halve eindstrijd gaat in Deventer tussen Go Ahead Eagles en PSV, op woensdag 2 maart om 20.00 uur. Een dag later ontvangt AZ Ajax voor de andere plek in de finale, ook om 20.00 uur.
Door deze wedstrijden is het speelschema in de Eredivisie het weekend erna aangepast. AZ zou zaterdag 5 maart op bezoek gaan bij NEC, maar het duel in Nijmegen gaat naar de zondag om 16.45 uur. Ook de thuiswedstrijd van PSV tegen Heracles Almelo gaat een dag naar achter, naar zondag 6 maart 12.15 uur. Dat is volgens de KNVB op verzoek van de Eindhovenaren in verband met een mogelijk duel in de Conference League op 10 maart.
Om op zondag 6 maart ruimte te maken in het wedstrijdschema, gaat Willem II - sc Heerenveen naar de zaterdag, om 16.30 uur. Go Ahead Eagles - FC Utrecht wordt die dag ruim een uur eerder gespeeld dan eerder gepland, om 18.45 uur.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
8 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
8 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
12 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
15 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
15 uur geleden