Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Halve finale beker Go Ahead - PSV op 2 maart, AZ - Ajax dag later

Halve finale beker Go Ahead - PSV op 2 maart, AZ - Ajax dag later

ZEIST (ANP) - De KNVB heeft het speelschema bekendgemaakt voor de halve finales van de beker. Het eerste duel in de halve eindstrijd gaat in Deventer tussen Go Ahead Eagles en PSV, op woensdag 2 maart om 20.00 uur. Een dag later ontvangt AZ Ajax voor de andere plek in de finale, ook om 20.00 uur.

Door deze wedstrijden is het speelschema in de Eredivisie het weekend erna aangepast. AZ zou zaterdag 5 maart op bezoek gaan bij NEC, maar het duel in Nijmegen gaat naar de zondag om 16.45 uur. Ook de thuiswedstrijd van PSV tegen Heracles Almelo gaat een dag naar achter, naar zondag 6 maart 12.15 uur. Dat is volgens de KNVB op verzoek van de Eindhovenaren in verband met een mogelijk duel in de Conference League op 10 maart.

Om op zondag 6 maart ruimte te maken in het wedstrijdschema, gaat Willem II - sc Heerenveen naar de zaterdag, om 16.30 uur. Go Ahead Eagles - FC Utrecht wordt die dag ruim een uur eerder gespeeld dan eerder gepland, om 18.45 uur.

Meer uit Voetbal

Simons krijgt rode kaart voor zware tackle op Van Dijk

LONDEN (ANP) - Xavi Simons heeft zichzelf en Tottenham Hotspur een slechte dienst bewezen. De middenvelder werd in de 32e minuut van de thuiswedstrijd tegen Liverpool van het veld gestuurd na een zware tackle op Virgil van Dijk, zijn aanvoerder bij Oranje.

1 uur geleden
Ajax begint met middenvelder Steur tegen NEC

NIJMEGEN (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen NEC. De 17-jarige middenvelder krijgt het vertrouwen van interim-trainer Fred Grim na zijn goede spel van vorige week tegen Feyenoord.

1 uur geleden
De Graafschap knokt zich naar uitzege bij TOP Oss

OSS (ANP) - De Graafschap heeft de eerste helft van het seizoen als nummer 3 van de Keuken Kampioen Divisie afgesloten. De ploeg uit Doetinchem won de uitwedstrijd tegen TOP Oss (2-3), na een achterstand van 2-0.

1 uur geleden
Heerenveen na bekerzege in Kuip ook te sterk voor Heracles Almelo

ALMELO (ANP) - SC Heerenveen is er na de bekerzege tegen Feyenoord in geslaagd ook de laatste Eredivisiewedstrijd voor de winterstop met een overwinning af te sluiten. De ploeg van trainer Robin Veldman was in Almelo met 0-3 te sterk voor Heracles.

1 uur geleden
Reijnders draagt met doelpunt bij aan zege van City

MANCHESTER (ANP) - Tijjani Reijnders heeft met een doelpunt bijgedragen aan de thuiszege van Manchester City op West Ham United (3-0). De middenvelder maakte de tweede treffer op aangeven van Erling Haaland, de Noorse spits die tweemaal doel trof.

1 uur geleden
Trainer Farioli haalt verdediger Silva naar FC Porto

PORTO (ANP) - Thiago Silva wordt ploeggenoot van Pablo Rosario en Luuk de Jong bij FC Porto. De 41-jarige verdediger is een contract tot aan het einde van het seizoen overeengekomen, zo meldt de koploper van Portugal.

3 uur geleden
Afrikaanse voetbalbond: Afrika Cup in de toekomst elke vier jaar

RABAT (ANP/RTR) - De Afrika Cup wordt in de toekomst elke vier jaar gespeeld, in plaats van elke twee jaar. Dat maakte de Afrikaanse voetbalbond een dag voor de start van het toernooi bekend.

5 uur geleden