Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Halsema: kans op uitsupporters bij Klassieker bepaald niet groter

Halsema: kans op uitsupporters bij Klassieker bepaald niet groter

AMSTERDAM (ANP) - De kans dat er weer uitsupporters welkom zijn bij toekomstige wedstrijden tussen Ajax en Feyenoord is er bepaald niet groter op geworden. Dat zegt de Amsterdamse burgemeester Femke Halsema in een interview met AT5, naar aanleiding van een incident tijdens de klassieker woensdagavond. Ajax-middenvelder Davy Klaassen raakte gewond aan zijn hoofd door een voorwerp dat vanuit het publiek werd gegooid.

"Het was wel schokkend vond ik", zo reageert Halsema. "Dieptepunten volgen elkaar op, maar ik vond de sfeer gisteren wel heel erg grimmig."

Vanwege ongeregeldheden zijn er bij wedstrijden tussen de twee clubs uit Amsterdam en Rotterdam al jarenlang geen uitsupporters welkom. De kans dat dat binnenkort gaat veranderen, wordt "natuurlijk niet beter" na dit nieuwe incident, aldus de burgemeester. Ook moeten supporters zelf met een voorstel komen. "Ik weet dat de supportersvereniging van Amsterdam allang zo'n voorstel heeft. Ik denk dat het probleem toch vooral bij Feyenoord zit op dit moment."

Meer uit Voetbal

Miedema terug in selectie Manchester City voor finale FA Cup

MANCHESTER (ANP) - Vivianne Miedema maakt zondag deel uit van de selectie van Manchester City voor de finale van de FA Cup tegen Brighton & Hove Albion. De Nederlandse spits raakte begin april geblesseerd en miste daardoor de twee WK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk. Miedema maakt geen deel uit van de selectie van Oranje voor de twee komende WK-kwalificatieduels met Ierland (5 juni) en Polen (9 juni).

2 uur geleden
Gastlanden WK voetbal nemen maatregelen tegen uitbraak ebola

WASHINGTON (ANP/DPA) - De Verenigde Staten, Canada en Mexico nemen bij het wereldkampioenschap voetbal maatregelen vanwege de uitbraak van ebola in Centraal-Afrika. Dat heeft de Amerikaanse regering namens de drie organiserende landen aangekondigd.

3 uur geleden
Aanvoerder Viergever (36) moet weg bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - Nick Viergever vertrekt bij FC Utrecht. De 36-jarige aanvoerder heeft een aflopend contract en de club wil de verbintenis van de centrale verdediger niet verlengen.

4 uur geleden
Doelman Room beleeft met Curaçao alsnog zijn WK-droom

NOORDWIJK (ANP) - Eloy Room (37) droomde als jongetje van een plaats in het Nederlands elftal. Dat komt er niet van. Als doelman van Curaçao beleeft hij nu alsnog een andere voetbaldroom. "Om met zo'n klein eiland naar het WK voetbal te gaan is fantastisch", zegt de keeper van Curaçao in gesprek met het ANP. "Dit is veel groter dan voetbal. Het zal Curaçao heel veel positiefs brengen."

4 uur geleden
Feyenoord begint 29 juni aan voorbereiding op het nieuwe seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint maandag 29 juni aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Coach Robin van Persie werkt die dag met zijn selectie de eerste training af, meldt de Rotterdamse club.

6 uur geleden
Grasmat De Kuip volgens aanvoerders Eredivisie niet meer de beste

HOOFDDORP (ANP) - De grasmat van De Kuip is volgens de aanvoerders van de Eredivisie niet meer de beste van Nederland. Na de verkiezing elf jaar op rij te hebben gewonnen, is het veld in het Philips Stadion van PSV nu beter beoordeeld. Dat meldt spelersvakbond VVCS.

8 uur geleden
Timber met Arsenal mee naar Boedapest voor finale tegen PSG

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber is met de selectie van Arsenal meegereisd naar Boedapest voor de finale van de Champions League van zaterdag tegen Paris Saint-Germain. Op beelden op sociale media van Arsenal is te zien dat de Nederlandse verdediger met zijn sporttas aan boord van het vliegtuig stapt.

8 uur geleden