Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Halsema bedankt voor inzet rondom 'morele winnaar' Marokko

Halsema bedankt voor inzet rondom 'morele winnaar' Marokko

AMSTERDAM (ANP) - De Amsterdamse burgemeester Femke Halsema bedankt alle betrokkenen die zich de afgelopen weken hebben ingezet rondom de WK-wedstrijden met Marokko. "Grote dank aan de vaders, moeders, straatcoaches, ondernemers, wijkagenten, politie en andere betrokken organisaties die hun best hebben gedaan om er een feest van te maken", schrijft ze op Instagram.

Halsema spreekt van een "mooie vierde plek" voor het Marokkaanse elftal in Qatar. "Voor mij de morele winnaar van het WK. Felicitaties aan alle Amsterdammers die de afgelopen weken zo intens met de voetballers hebben meegeleefd."

Marokko voetbalde zaterdag voor het laatst op het toernooi om de derde en vierde plek tegen Kroatië. In tegenstelling tot voorgaande wedstrijden bleef het dit keer rustig in de grote steden. Eerder liepen de feestelijkheden uit op rellen, waarbij zwaar vuurwerk werd afgestoken en de mobiele eenheid in actie moest komen.

Zondagmiddag neemt Argentinië het op tegen Frankrijk in de finale van het WK.

Meer uit Binnenland

Verdachte moord Rijswijk: slachtoffer heeft dit zelf gedaan

DEN HAAG (ANP) - De 58-jarige Seyed A., verdacht van het doodschieten van zijn onderbuurvrouw in Rijswijk (Zuid-Holland), heeft maandag in de rechtbank verklaard dat hij niet "gekozen heeft" voor wat er is gebeurd. "Zij heeft dit zelf gedaan", zei A. over het 38-jarige slachtoffer.

3 uur geleden
Advocaat Knoops voorwaardelijk geschorst door tuchtcollege

AMSTERDAM (ANP) - Advocaat Geert-Jan Knoops wordt voorwaardelijk geschorst voor vier weken. Dit heeft de Raad van Discipline Amsterdam, het tuchtcollege voor de advocatuur, besloten. Aan de advocaat is niet eerder een tuchtmaatregel opgelegd.

4 uur geleden
Atletiekunie: hardloopevenementen hadden maatregelen op orde

ARNHEM (ANP) - De organisatoren achter de hardloopevenementen in Amersfoort, Groningen en Utrecht van zondag hadden de veiligheidsmaatregelen op orde. Dat zegt de Atletiekunie nadat meerdere hardlopers onwel waren geworden door de warmte.

4 uur geleden
Afgelopen nacht sliepen 92 asielzoekers in nachtopvang Warffum

WARFFUM (ANP) - In de nacht van zondag op maandag brachten 92 mensen de nacht door in de opvang in Warffum, die is ingericht voor asielzoekers voor wie geen plek is in het overvolle aanmeldcentrum in Ter Apel. Drie mensen kozen ervoor om voor de ingang van het aanmeldcentrum in Ter Apel te slapen, laat het Rode Kruis weten.

6 uur geleden
Alle bedden in tbs-klinieken bezet ondanks lagere instroom

DEN HAAG (ANP) - Het aantal nieuwe tbs-patiënten is vorig jaar gedaald naar 118, ten opzichte van 164 een jaar eerder. Desondanks zijn alle bedden in Nederlandse tbs-klinieken bezet. Dat meldt TBS Nederland op basis van cijfers uit het nieuwe jaarverslag.

8 uur geleden
Drukkerij: Curaçao zorgt dit WK voor een opvallende 'vlaggenpiek'

AMSTERDAM (ANP) - Curaçao zorgt dit WK voor een opvallende vlaggenpiek, merkt Drukbedrijf. Sinds dat land zich heeft geplaatst voor het WK worden vlaggen van het land tien keer vaker besteld dan in een normale periode, aldus het drukwerkbedrijf.

9 uur geleden
Drie gewonden bij twee steekpartijen in Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Bij twee steekincidenten in Den Haag zijn drie mensen gewond geraakt. Dat meldt de politie Den Haag op X. De steekpartijen vonden in de nacht van zondag op maandag plaats in het stadscentrum, op de Kalvermarkt en het Koningin Julianaplein.

11 uur geleden