Haller speelgerechtigd voor uitduel van FC Utrecht met Feyenoord
ZEIST (ANP) - Sébastien Haller mag zondag voor FC Utrecht tegen Feyenoord spelen. De spits heeft vrijdagmiddag groen licht gekregen van de KNVB, zo verklaarde een woordvoerder van de voetbalbond.
FC Utrecht bevestigde donderdag de terugkeer van de 30-jarige aanvaller die tussen 2015 en 2018 succesvol was in de Domstad. De club huurt hem tot het einde van het seizoen van Borussia Dortmund. Haller trainde vrijdag voor het eerst mee met zijn nieuwe ploeggenoten. Trainer Ron Jans wist toen nog niet dat hij zijn nieuwe aanvaller al mee naar De Kuip kon nemen. "De Duitse en Spaanse bond hebben de administratie geregeld. Het hangt nu af van de KNVB. We hebben het ingediend en we hopen dat we groen licht krijgen", zei hij.
Haller verschijnt waarschijnlijk niet aan de aftrap van het uitduel met Feyenoord. "Ik zou zondag wel met hem durven starten", zei Jans. "Maar volgende week spelen we drie wedstrijden. Hij gaat geen drie keer negentig minuten spelen. Dat moeten we opbouwen, want hij is fit maar heeft weinig wedstrijdritme. En hij moet wel heel blijven."
Jans kan tegen Feyenoord geen beroep doen op Noah Ohio, Can Bozdogan, Vasilis Barkas en Nick Viergever. FC Utrecht staat derde in de Eredivisie, met een voorsprong van 1 punt op Feyenoord.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.
4 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.
5 uur geledenISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.
7 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.
9 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.
9 uur geleden