Haller speelgerechtigd voor uitduel van FC Utrecht met Feyenoord
ZEIST (ANP) - Sébastien Haller mag zondag voor FC Utrecht tegen Feyenoord spelen. De spits heeft vrijdagmiddag groen licht gekregen van de KNVB, zo verklaarde een woordvoerder van de voetbalbond.
FC Utrecht bevestigde donderdag de terugkeer van de 30-jarige aanvaller die tussen 2015 en 2018 succesvol was in de Domstad. De club huurt hem tot het einde van het seizoen van Borussia Dortmund. Haller trainde vrijdag voor het eerst mee met zijn nieuwe ploeggenoten. Trainer Ron Jans wist toen nog niet dat hij zijn nieuwe aanvaller al mee naar De Kuip kon nemen. "De Duitse en Spaanse bond hebben de administratie geregeld. Het hangt nu af van de KNVB. We hebben het ingediend en we hopen dat we groen licht krijgen", zei hij.
Haller verschijnt waarschijnlijk niet aan de aftrap van het uitduel met Feyenoord. "Ik zou zondag wel met hem durven starten", zei Jans. "Maar volgende week spelen we drie wedstrijden. Hij gaat geen drie keer negentig minuten spelen. Dat moeten we opbouwen, want hij is fit maar heeft weinig wedstrijdritme. En hij moet wel heel blijven."
Jans kan tegen Feyenoord geen beroep doen op Noah Ohio, Can Bozdogan, Vasilis Barkas en Nick Viergever. FC Utrecht staat derde in de Eredivisie, met een voorsprong van 1 punt op Feyenoord.
Meer uit Voetbal
DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles weet dit jaar nog niet wat winnen is. Het elftal van Melvin Boel speelde zondag met 1-1 gelijk tegen Telstar. De Eagles hebben nu negen competitieduels op rij niet gewonnen. Go Ahead staat op de veertiende plek. Telstar is de nummer 16 van de Eredivisie.
34 minuten geledenALKMAAR (ANP) - Ajax heeft in de blessuretijd een nieuwe nederlaag tegen AZ voorkomen. Nadat de Alkmaarders vorige maand in het bekertoernooi met 6-0 te sterk waren, eindigde het competitieduel tussen AZ en Ajax in 1-1. AZ-verdediger Wouter Goes en Kian Fitz-Jim maakten de doelpunten in Alkmaar. AZ staat na 22 duels met 33 punten op de zevende plaats. Ajax staat vierde met 6 punten meer dan AZ.
35 minuten geledenGRONINGEN (ANP) - PSV begint met Niek Schiks in het doel tegen FC Groningen. De doelman maakt zijn debuut voor de Eindhovense club. Zowel Matej Kovar als Nick Olij raakte tijdens de laatste training geblesseerd. Tijn Smolenaars zit als reservedoelman op de bank. Het duel in de Euroborg begint om 16.45 uur.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over het resultaat van de uitwedstrijd van Feyenoord tegen FC Utrecht. "Hier winnen is altijd lastig", zei hij na een zege van 1-0 in stadion Galgenwaard. "Het liefst speel je negentig minuten goed. Ik denk dat we een goede eerste helft hebben gespeeld en daarna karakter hebben getoond. Mijn spelers hebben in de tweede helft voor iedere meter gevochten."
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - Met drie belangrijke reddingen voorkwam Tim Wellenreuther dat Feyenoord in de problemen kwam tegen FC Utrecht. De aanvoerder hield Gjivai Zechiël tweemaal van scoren af en werkte ook een schot van Miguel Rodríguez uit zijn doel.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - Feyenoord heeft de uitwedstrijd tegen FC Utrecht tot een goed einde gebracht. De ploeg van trainer Robin van Persie zegevierde met 0-1 en staat weer tweede in de Eredivisie, met een voorsprong van 1 punt op NEC dat een duel minder heeft gespeeld.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - Feyenoord heeft de uitwedstrijd tegen FC Utrecht gewonnen (0-1). Oussama Targhalline maakte in de tiende minuut het enige doelpunt van de wedstrijd.
3 uur geleden