Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Haller speelgerechtigd voor uitduel van FC Utrecht met Feyenoord

Haller speelgerechtigd voor uitduel van FC Utrecht met Feyenoord

ZEIST (ANP) - Sébastien Haller mag zondag voor FC Utrecht tegen Feyenoord spelen. De spits heeft vrijdagmiddag groen licht gekregen van de KNVB, zo verklaarde een woordvoerder van de voetbalbond.

FC Utrecht bevestigde donderdag de terugkeer van de 30-jarige aanvaller die tussen 2015 en 2018 succesvol was in de Domstad. De club huurt hem tot het einde van het seizoen van Borussia Dortmund. Haller trainde vrijdag voor het eerst mee met zijn nieuwe ploeggenoten. Trainer Ron Jans wist toen nog niet dat hij zijn nieuwe aanvaller al mee naar De Kuip kon nemen. "De Duitse en Spaanse bond hebben de administratie geregeld. Het hangt nu af van de KNVB. We hebben het ingediend en we hopen dat we groen licht krijgen", zei hij.

Haller verschijnt waarschijnlijk niet aan de aftrap van het uitduel met Feyenoord. "Ik zou zondag wel met hem durven starten", zei Jans. "Maar volgende week spelen we drie wedstrijden. Hij gaat geen drie keer negentig minuten spelen. Dat moeten we opbouwen, want hij is fit maar heeft weinig wedstrijdritme. En hij moet wel heel blijven."

Jans kan tegen Feyenoord geen beroep doen op Noah Ohio, Can Bozdogan, Vasilis Barkas en Nick Viergever. FC Utrecht staat derde in de Eredivisie, met een voorsprong van 1 punt op Feyenoord.

Meer uit Voetbal

Japanse voetballer (58) maakt zich op voor 41e seizoen als prof

TOKIO (ANP/RTR) - De 58-jarige Japanner Kazuyoshi Miura maakt zich op voor zijn 41e seizoen als profvoetballer. "Mijn passie voor het voetbal is niet veranderd, hoe oud ik ook ben", zei hij tijdens een presentatie bij zijn nieuwe club Fukushima United.

48 minuten geleden
Infantino: voetbal profiteert wereldwijd van kaartverkoop WK

DUBAI (ANP) - Alle inkomsten uit de kaartverkoop van het WK 2026 worden geïnvesteerd in het voetbal wereldwijd, verzekert voorzitter Gianni Infantino van de FIFA. "We zijn de enige organisatie in de wereld die voetbal wereldwijd financiert", zei de Zwitser. "Daarom wordt er in zoveel landen gevoetbald."

52 minuten geleden
Gastland Marokko als groepswinnaar naar knock-outfase Afrika Cup

RABAT (ANP) - Gastland Marokko gaat als groepswinnaar de knock-outfase in van de Afrika Cup. De ploeg van bondscoach Walid Regragui won in Rabat met 3-0 van Zambia en eindigde met 7 punten bovenaan in groep A.

11 uur geleden
De Ligt 'sukkelt' met blessure en mist weer duel ManUnited

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist ook de laatste wedstrijd van Manchester United in dit kalenderjaar. Coach Ruben Amorim gaf op de website van de club aan dat de verdediger dinsdag ontbreekt in de thuiswedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers.

12 uur geleden
AZ wijzigt technische staf rond hoofdtrainer Martens

ALKMAAR (ANP) - AZ begint aan de tweede seizoenshelft met een gewijzigde technische staf. De Alkmaarse Eredivisionist meldt dat assistent-trainer Kenneth Goudmijn en keepers- en assistent-trainer Nick van Aart in het nieuwe jaar geen rol meer spelen in de staf rond hoofdtrainer Maarten Martens.

14 uur geleden
FIFA krijgt meer dan 150 miljoen aanmeldingen voor WK-tickets

ZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA meldt dat er al meer dan 150 miljoen aanvragen zijn voor tickets voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Volgens de bond kwam dit recordaantal verzoeken van fans uit meer dan tweehonderd verschillende landen.

16 uur geleden
Coach Sarri van Lazio ondergaat hartoperatie

ROME (ANP/RTR) - Coach Maurizio Sarri van de Italiaanse club Lazio heeft een hartoperatie ondergaan. Dat meldt de club uit de Serie A op zijn website. Het zou gaan om een kleine ingreep en de 66-jarige trainer kan volgens de club de komende dagen zijn werkzaamheden hervatten. Vermoedelijk zit hij zondag gewoon op de bank als Lazio Napoli ontvangt.

17 uur geleden