Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Haller speelgerechtigd voor uitduel van FC Utrecht met Feyenoord

Haller speelgerechtigd voor uitduel van FC Utrecht met Feyenoord

ZEIST (ANP) - Sébastien Haller mag zondag voor FC Utrecht tegen Feyenoord spelen. De spits heeft vrijdagmiddag groen licht gekregen van de KNVB, zo verklaarde een woordvoerder van de voetbalbond.

FC Utrecht bevestigde donderdag de terugkeer van de 30-jarige aanvaller die tussen 2015 en 2018 succesvol was in de Domstad. De club huurt hem tot het einde van het seizoen van Borussia Dortmund. Haller trainde vrijdag voor het eerst mee met zijn nieuwe ploeggenoten. Trainer Ron Jans wist toen nog niet dat hij zijn nieuwe aanvaller al mee naar De Kuip kon nemen. "De Duitse en Spaanse bond hebben de administratie geregeld. Het hangt nu af van de KNVB. We hebben het ingediend en we hopen dat we groen licht krijgen", zei hij.

Haller verschijnt waarschijnlijk niet aan de aftrap van het uitduel met Feyenoord. "Ik zou zondag wel met hem durven starten", zei Jans. "Maar volgende week spelen we drie wedstrijden. Hij gaat geen drie keer negentig minuten spelen. Dat moeten we opbouwen, want hij is fit maar heeft weinig wedstrijdritme. En hij moet wel heel blijven."

Jans kan tegen Feyenoord geen beroep doen op Noah Ohio, Can Bozdogan, Vasilis Barkas en Nick Viergever. FC Utrecht staat derde in de Eredivisie, met een voorsprong van 1 punt op Feyenoord.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters PSV voor het eerst landskampioen na thuiszege op ADO

EINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV zijn vrijdagavond voor het eerst in de clubhistorie landskampioen geworden. De Eindhovenaren verzekerden zich in de voorlaatste speelronde van de Vrouwen Eredivisie van de titel door thuis met 2-0 van ADO Den Haag te winnen.

5 uur geleden
Ajacied Mokio verkiest nationale elftal DR Congo boven België

AMSTERDAM (ANP) - Jorthy Mokio verkiest het nationale elftal van de Democratische Republiek Congo boven dat van België. Dat heeft de 18-jarige verdedigende middenvelder van Ajax vrijdag bekendgemaakt op sociale media. "Ik ben Congolees in hart en nieren", schrijft de in Gent geboren voetballer. "En het is onder deze kleuren dat ik het volgende hoofdstuk van mijn verhaal wil schrijven."

6 uur geleden
Weghorst en Wijndal beschikbaar voor Ajax tegen FC Utrecht

AMSTERDAM (ANP) - Wout Weghorst en Owen Wijndal zijn hersteld van hun blessures en zijn zondag beschikbaar voor Ajax in het duel met FC Utrecht. Dat zegt trainer Óscar García in een bericht op de site van de Amsterdamers. Ook heeft Davy Klaassen weer meegetraind met de groep, maar de middenvelder is nog niet wedstrijdfit.

9 uur geleden
Real bestraft spelers Valverde en Tchouaméni met hoge boete

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouaméni een boete van 500.000 euro opgelegd na hun opstootje van eerder deze week. Dat meldt de club op de website.

10 uur geleden
Feyenoord-coach Van Persie verbaasd over nieuws rond Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie heeft verrast gereageerd op de berichtgeving dat de club na het seizoen afscheid neemt van de Engelse aanvaller Raheem Sterling. "Ik ben gequoot, maar heb die mensen niet gesproken", zei Van Persie over de berichtgeving in The Telegraph.

10 uur geleden
Bayern München moet verdediger Davies voorlopig missen

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan enkele weken niet beschikken over rechtsback Alphonso Davies. De Canadese verdediger heeft in de halve finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League een hamstringblessure opgelopen en mist in ieder geval de laatste twee competitiewedstrijden van de landskampioen tegen VfL Wolfsburg en 1. FC Köln.

11 uur geleden
PSV zonder Saibari en Mauro Júnior tegen Go Ahead Eagles

EINDHOVEN (ANP) - PSV moet het in de voorlaatste speelronde van de Eredivisie in het duel met Go Ahead Eagles doen zonder Ismael Saibari en Mauro Júnior. Dat vertelde trainer Peter Bosz in de persconferentie in de aanloop naar de wedstrijd van zondag (16.45 uur).

13 uur geleden