Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Haller mist openingsduel van gastland Ivoorkust op Afrika Cup

Haller mist openingsduel van gastland Ivoorkust op Afrika Cup

ABIDJAN (ANP) - Sébastien Haller mist zaterdag de openingswedstrijd van de Afrika Cup tussen zijn landenploeg Ivoorkust en Guinee-Bissau. De spits van Borussia Dortmund is nog onvoldoende hersteld van een enkelblessure. Zijn bondscoach Jean-Louis Gasset kon op een persconferentie nog niet vertellen of de oud-aanvaller van Ajax en FC Utrecht beschikbaar is voor het tweede groepsduel met Nigeria.

Ook aanvaller Nicolas Pépé lijkt na een knieblessure nog niet klaar voor een hele wedstrijd. De speler van Trabzonspor deed afgelopen zaterdag een half uur mee tijdens een gewonnen oefenduel met Sierra Leone (5-1).

Gastland Ivoorkust lijkt een van de favorieten voor de winst van de Afrika Cup. "We voelen druk maar willen dat ook positief gebruiken", zei de 70-jarige Gasset, die onder Laurent Blanc als assistent-bondscoach voor de Franse nationale ploeg werkte. "Maar laten we ook respect hebben voor Guinee-Bissau. Ze hebben in het kwalificatietoernooi van Nigeria gewonnen."

Meer uit Voetbal

AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

8 uur geleden
AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

8 uur geleden
Bodø/Glimt blijft verrassen en klopt Sporting Portugal ruim

BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.

1 dag geleden
Titelhouder PSG verslaat Chelsea in Parijs met 5-2

PARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.

1 dag geleden
Valverde leidt Real Madrid met hattrick langs Manchester City

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.

1 dag geleden
Strafproces over dood Maradona pas half april heropend

SAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.

1 dag geleden
Arsenal ontsnapt bij Leverkusen na rake strafschop Havertz

LEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.

1 dag geleden